Şimdi Ara

33.TL ye Hangi 2.el aracı Almalıyım ?? Lütfen yardım kafayı sıyıracam (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Tekirdağ
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • üstat sana tek söyleyecem şey eğer hala araba almadıysan mazda 3 1,6 dynamic veya comfort al pişman olmazsın ve hiç üstünden inmezsin 33 tl varsa gerçekten sıfırden farksız 2.elleri var ayrıca mazdada hız arttıkça yakıt azaltma teknolojisi var başka hiçbir arabada yok sadece japon arabalarında var onlarda honda ve mazda kesin bunu all

volvo s40 içinse kasası çok ağır yanlış bilmiorsam 1400 kilo cevarında motor hacmi fazla bir modelini alırsanda büyük motor büyük yakıt demek ama çok sağlam araba bir binaya girsen diğer taraftan sağlam çıkarsın ve yoluna devam edersin :)))

toyota bence tırt bir araba değmez sağlamını bulman çok zor denebilir çünkü çok tutuldu ve piyasadaki arabalar hep fırpalandı hiç bakma bile

skoda octavia hiç bilmiyorum yok yokk :\\

pasat ise daha gençsin o biraz yaşlı arabası ve yakar yani fazla değil ama cebini yakar hissettirir

ben 2007 mazda 3 1.6 dynamic 26.000km'de aldım ve 2 sene kadar kullandım araba benzinli olması bütçemi etkiledi denemez 7/24 arabayı kullandım ve mecburiyetten sattım ve 2 sene boyunca sadece bakımlara götürdüm satarkende resmen ağladım :))))

sana honda civic'ide öneriyorum oda çok şahane bir araba ama almaya karar verdiğin arabayı herhangi bir arkadaşında varsa kullan yoksa sıfırlarını kiralayan yerler var bir kendi bak sana uygun mu

öyle karar ver......

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.