Şimdi Ara

329. DÖNEM(AĞUSTOS 2009) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI BURAYA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.482
Cevap
14
Favori
1.397.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağustosta locadan yer ayırın bana banko gidiyorum bu sefer :) ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sktem -- 23 Şubat 2009; 14:18:23 >
  • arkadaşlar bende bu hafta muayene olmayı düşünüyorum ilk yapmam gereken nedir muayene işlemleri nasıl oluyor herkese selamlar
  • YA 329 UN DA SAYFASINI GÖRDÜMYA TAMAM BİZİM ASKERLİK BİTER AGA.DAHA GİTMEDEN TORUNLARI GÖRECEZ YAKIN ZAMANDA BURDA NASİP OLURSA. BAYA MORAL OLUR BİZİM İÇİN SAYFAYI AÇANA BOL ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM

• benim dedelerime laf yok:)
    bilet verecem ben onlara. ben 331. efsane dönemim
  • vay be 329 bitti bizim askerlik ozaman valla :D
  • ağusto 2009 da askere alacaklar mış ? Yapmam gereken şeyler nelerdir şubeye ne zaman gidip evrakları alacam, ne zaman işten ayrılacam, 4 yıllık fakülte mezunuyum tecil ettirmem için alacağım raporun başlangıç günü ne olmalıdır arkadaşlar yardım
  • ağustos için erken sevk dilekçesi son başvuru tarihi ne zaman?
  • 1 nisan- 25 haziran tarihlerinde askerlik daire başkanlığına ulaştırmak üzere dilekçe ve askerlik durum belgesini göndereceksin.
    quote:

Orjinalden alıntı: onboardx

ağustos için erken sevk dilekçesi son başvuru tarihi ne zaman?

postal58
    eğer tecil ettireceksen 31 temmuz-25 ağustos tarihlerini eksiksiz dolduran bir rapor alacaksın.
    yok eğer askere gitmek istiyorsan temmuz ayı içinde sevk evraklarını alacaksın ve 1,2,3 ağustos tarihlerinden birinde sınava irecek. nereye düştüğün 10 ağustosta belli olacak 12 ağustosta birbiliğine katılacaksın.

bu arada sizin forumun canlanmasını isterim, bende sizin torununuzum:) 331. dönem (aralık) askere gitmek isteyen arkadaşlar yavaş yavaş toplanalım.
  • Herkese hayırlısı olsun şimdiden .. Topic canlanır artık nisandan sonra.
  • Merhaba,
    Kısa-Uzun tercihlerinin işaretlendiği formda sınıf tercihi bölümü de var mı?
    Eğer varsa meslek kurası uzun dönem sınıfının ne olduğunu bilen varsa belirtirse sevinirim. Geçen yıla kadar Levazım'dı. Ancak 1 yıldan bu yana eğitimler İstanbul Küçükyalı Levazım okulunda değil Ankara-Polatlı Topçu okulunda yapılıyor. Bu durumda sınıf tercihi Topçu mu işaretlemek daha mantıklı?
    Meslek kurası eğitimleri halen Polatlı'da mı yapılıyor(çünkü ben sadece 3 dönem burada yapılacağını duymuştum) yoksa İstanbul Küçükyalı'da mı?
    Bu konuda bilisi olanların bizleri bilgilendirmesini rica ederim.
    Ömer
  • selam beyler, ben de 329. dönem olmak istiyorum, erken sevk edilmek için dilekçe verecez. hadi dedeler gitmeden forumumuzu aktif tutalım
  • 325.Dönem arkadaşlara sormak istediğim var ... Sevkim aralık/2009 ama ben ağustos celbi ile arasında gidip geliyorum sizce aralıkmı yoksa ağustos mu iyi olur ve özel sektörde çalışıyorum
  • BEYLER BENİMDE CİDDEN KAFAMA TAKILAN BİR DURUM VAR ...
    2007 HAZİRANDAN BU YANA YENİ ÇIKAN KANUNLA BİRLİKTE 2 YILDIR TECİLLİYİM.
    ASKERLİK DURUM BELGEMDE SEVK TARİHİ: 31/07/2009 YAZIYOR.

YANİ HİÇBİR ŞEY YAPMADAN(ERKEN TALEP VS GİBİ) ASKERE GİTME DÖNEMİ 2009/AĞUSTOS OLURMU?

ASKERLİK ŞUBEMİ OCAK GİBİ ARADIM TAM Bİ CEVAP ALAMADIM. BELKİ ACELE OLARAK GÖREBİLİRSİNİZ AMA İNANIM CALIŞAN VE EVLİ BİRİ OLARAK HER AYIN DAHA DOĞRUSU BOŞA GEÇEN HER GÜNÜN ÖNEMİ BÜYÜK.

BU KONUDAKİ BİLGİLERİNİ PAYLAŞACAK OLAN ARKADAŞLARA BU SORUMU CİDDİYETLE YÖNELTİYORUM.
    ALLAHA EMANET OLUN
  • quote:

Orjinalden alıntı: mattmurdock

BEYLER BENİMDE CİDDEN KAFAMA TAKILAN BİR DURUM VAR ...

YANİ HİÇBİR ŞEY YAPMADAN(ERKEN TALEP VS GİBİ) ASKERE GİTME DÖNEMİ 2009/AĞUSTOS OLURMU?

ASKERLİK ŞUBEMİ OCAK GİBİ ARADIM TAM Bİ CEVAP ALAMADIM. BELKİ ACELE OLARAK GÖREBİLİRSİNİZ AMA İNANIM CALIŞAN VE EVLİ BİRİ OLARAK HER AYIN DAHA DOĞRUSU BOŞA GEÇEN HER GÜNÜN ÖNEMİ BÜYÜK.

BU KONUDAKİ BİLGİLERİNİ PAYLAŞACAK OLAN ARKADAŞLARA BU SORUMU CİDDİYETLE YÖNELTİYORUM.
    ALLAHA EMANET OLUN

Evet eğer hiçbirşey yapmazsan askere gitme dönemin ağustos 2009 arkadaşım. Zaten su andan sonra erken talep durumun olmaz cunku nısan celbı ıcın basvurular bıttı.
    SEVK TARİHİ: 31/07/2009. 31 temmuza kadar ailenle bol bol vakıt gecır bence evli biri olarak senın durumun cok zor cunku allah kolaylık versın.

• quote:

Orjinalden alıntı: segman

quote:

Orjinalden alıntı: mattmurdock

BEYLER BENİMDE CİDDEN KAFAMA TAKILAN BİR DURUM VAR ...

ALLAHA EMANET OLUN

Evet eğer hiçbirşey yapmazsan askere gitme dönemin ağustos 2009 arkadaşım. Zaten su andan sonra erken talep durumun olmaz cunku nısan celbı ıcın basvurular bıttı.
    SEVK TARİHİ: 31/07/2009. 31 temmuza kadar ailenle bol bol vakıt gecır bence evli biri olarak senın durumun cok zor cunku allah kolaylık versın.

Benim de aynı şekilde ağustos celbinde sevke tabidir yazıyor. Nisanda gidip başvuru yapmamıza gerek varmıdır? sevk tarihim 31/07/2009.. Haziran 2007 mezunuyum 2 yıl tecilim doldu

• quote:

Orjinalden alıntı: say

Benim de aynı şekilde ağustos celbinde sevke tabidir yazıyor. Nisanda gidip başvuru yapmamıza gerek varmıdır? sevk tarihim 31/07/2009.. Haziran 2007 mezunuyum 2 yıl tecilim doldu

Yok herhangi bir başvuru yapmana gerek yok sadece gerekli tarihler arasında (1-31 temmuz) gidip subenden sevk evraklarını alıcaksın o kadar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: segman

quote:

Yok herhangi bir başvuru yapmana gerek yok sadece gerekli tarihler arasında (1-31 temmuz) gidip subenden sevk evraklarını alıcaksın o kadar.

teşekkürler bilgi için, öncesinde işyerine verilmek üzere yazı almak istesem alabilirmiyim yoksa tecil kağıdım yeterli olurmu sizce?

• quote:

teşekkürler bilgi için, öncesinde işyerine verilmek üzere yazı almak istesem alabilirmiyim yoksa tecil kağıdım yeterli olurmu sizce?

Sevk evraklarını alırken zaten subenden soruyorlar işyerinde çalışıyorsan eger sana gereklı evrakı o zaman verıyorlar dıye bılıyorum. Ama tecil kagıdı yeterlımı orasını bılmıyorum
  • slm lar, ağustosta gideceklerden bilgisayar mühendisi var mı ?
  • arkadaşlar bugün askerlik kararımı aldırdım ve 31/03/2010 çıktı.ancak ben ağustos 2009'da gitmek istiyorum.bunun için erken sevk dilekçemi ne zaman vermeliyim?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.