Şimdi Ara

325. Dönem MALATYA İL JANDARMA KOMUTANLIĞI - Aynı yere düşenler katılsın lütfen!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
9.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Adı Soyadı MURAT YAREN
    Baba Adı AHMET
    Doğum Yeri MUSTAFA KEMAL PAŞA
    Kuvveti Jandarma
    Sınıfı Jandarma
    Statüsü Er
    Branşı
    Kabul Toplanma Merkezi
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi MALATYA İL J. K.LIĞI
    MALATYA

Aynı yere düşen arkadaşlar katılsın lütfen...

Ayrıca irtibat için;

muratyaren1905@hotmail.com veya digitaldelisi.325@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digitaldelisi -- 11 Aralık 2008; 21:53:02 >

• Koskoca forumda 1 tane daha Malatya'ya düşen göremedim ya...
  • Aday Nu. 86350
    Adı Soyadı MUSTAFA ÇAĞATAY YAŞAR
    Baba Adı ABDULLAH
    Doğum Yeri HADIM
    Kuvveti Jandarma
    Sınıfı Jandarma
    Statüsü Er
    Branşı
    Kabul Toplanma Merkezi
    MALATYA

irt. cagatay@istanbul.com
  • Aday Nu. 80496
    Adı Soyadı DOĞAN YÜKSEL
    Baba Adı HASAN
    Doğum Yeri BOZÜYÜK
    Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı Piyade
    Statüsü Er
    Branşı
    Kabul Toplanma Merkezi
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 2'NCİ OR. MU.A. K.LIĞI
    MALATYA

Bende Malatya'ya gidiyorum, ama baska bir yere. Sanirim Muhabere alayi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dyuksel

Aday Nu. 80496
    Adı Soyadı DOĞAN YÜKSEL
    Baba Adı HASAN
    Doğum Yeri BOZÜYÜK
    Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı Piyade
    Statüsü Er
    Branşı
    Kabul Toplanma Merkezi
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 2'NCİ OR. MU.A. K.LIĞI
    MALATYA

Bende Malatya'ya gidiyorum, ama baska bir yere. Sanirim Muhabere alayi.

bende 2'NCİ OR. MU.A. K.LIĞI gidiyorum kısa dönem olarak. oradaki mu. muharebemi muhafızmı bilen yokmu? daha önce burda askerlik yapan varmı alay kışla nerede merkeze yakınmı, neler götürmemiz lazım daha çanta hazırlamadım, kimi yerde herşeyi veriyolarmış ufak tefek şeyler dışında.
  • ayni yere gidiyoruz demek. benim baktigim kadariyla mu. a. muhabere alayi. facebookta malatya muhabere diye aratinca bir grup cikiyor ama cok fazl bilgi yok orda da. ben bilgi icin birde 1. ordu muhabere alayinin linklerine baktim (bu forumda da var onlarla ilgili bilgi). genel olarak rahat bir askerlikten bahsediyorlar.
    Sen nereden gideceksin oraya? ben kocaelinde oturuyorum ve pazar aksami istanbuldan gidecegim. birlige 4-5 saat gec katilacagim bilet bulamadigimdan. hayirlisi olsun hepimiz icin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: chagatay

Aday Nu. 86350
    Adı Soyadı MUSTAFA ÇAĞATAY YAŞAR
    Baba Adı ABDULLAH
    Doğum Yeri HADIM
    Kuvveti Jandarma
    Sınıfı Jandarma
    Statüsü Er
    Branşı
    Kabul Toplanma Merkezi
    MALATYA

irt. cagatay@istanbul.com

Dostum MSN'nini ekledim... Müsait olduğunda görüşelim...

Yada Malatya'da görüşürüz artık...

• Selam arkadaşlar... Malatya İl Jandarma Komutanlığı'na düştüğümden dolayı pazar günü Malatya'ya otobüs bulma çabalarım sonuçsuz kaldı... Ve bende Pazar günü saat 16.15'e THY'den uçak bileti aldım (Ankara'dan binicem)...

Malatya'ya gitmek isteyipte otobüs bileti ayarlayamayanlar için şuanda tek alternatir budur... Hala bilet var, satın alabilirler...
  • Benimde 2'NCİ OR. MU.A. K.LIĞI..
    Hiçbir yerde doğru düzgün bilgi yok..

Allah razı olsun forumdan bir kardeş biraz bilgi verdi sizinle paylaşayım.. (PM attığı için nickini yazmıyorum. İsterse kendisi ekler buraya..)

MU.A. K.LIĞI'nın hangi kışla da olduğunu bilmiyorum. Ama Malatya da zaten toplam 4 kışla var. Bunlar; Altay, Çakmak, İnönü ve Tulga kışlaları. Senin kışlan çok büyük ihtimalle Çakmak Kışlası. Yine de daha sağlam kaynaklardan öğrenmeni tavsiye ederim. En azından netten telefon bulup öğrenirsen daha iyi olur. Çakmak kışlası olduğunu varsayarak sana orası hakkında bildiklerimi söyleyeyim. Çakmak kışlası na Yeşiltepe otobüsleri gidiyor, Askeri hastane kışla içinde bulunuyor. Yemin törenleri Çakmak kışlasında yapılıyor. Kalabalık bir kışla. Ulaşımı rahat, şehir Merkezi ne 20-25 dk.

Malatya bence diğer doğu illerine göre çok daha güzel bir şehir. Tam bir asker ve öğrenci şehri. Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

• quote:

Orjinalden alıntı: mpd

Benimde 2'NCİ OR. MU.A. K.LIĞI..
    Hiçbir yerde doğru düzgün bilgi yok..

Allah razı olsun forumdan bir kardeş biraz bilgi verdi sizinle paylaşayım.. (PM attığı için nickini yazmıyorum. İsterse kendisi ekler buraya..)

MU.A. K.LIĞI'nın hangi kışla da olduğunu bilmiyorum. Ama Malatya da zaten toplam 4 kışla var. Bunlar; Altay, Çakmak, İnönü ve Tulga kışlaları. Senin kışlan çok büyük ihtimalle Çakmak Kışlası. Yine de daha sağlam kaynaklardan öğrenmeni tavsiye ederim. En azından netten telefon bulup öğrenirsen daha iyi olur. Çakmak kışlası olduğunu varsayarak sana orası hakkında bildiklerimi söyleyeyim. Çakmak kışlası na Yeşiltepe otobüsleri gidiyor, Askeri hastane kışla içinde bulunuyor. Yemin törenleri Çakmak kışlasında yapılıyor. Kalabalık bir kışla. Ulaşımı rahat, şehir Merkezi ne 20-25 dk.

Malatya bence diğer doğu illerine göre çok daha güzel bir şehir. Tam bir asker ve öğrenci şehri. Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Dostum bu güzel bilgiler için tüm Malatya yolcuları adına teşekkürler...

• hocam msn farklı
    cagatayyasar@msn.com
    bu arada ben malatyadayım, benim öğreniğim kadarıyla, il jandarma alayı şehir merkezinde, ama bir de jandarma komando tugayı var yanlış bilmiyosam o da şehir dışında.
    askerlik nasıl geçer bilmiyorum ama yeri güsel yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: chagatay

hocam msn farklı
    cagatayyasar@msn.com
    bu arada ben malatyadayım, benim öğreniğim kadarıyla, il jandarma alayı şehir merkezinde, ama bir de jandarma komando tugayı var yanlış bilmiyosam o da şehir dışında.
    askerlik nasıl geçer bilmiyorum ama yeri güsel yani

Dostum ekledim MSN'nini... Bende yarın akşam bu saatlarde ordayım işallah... (Ankara'dan 16.15 uçağı ile geliyorum) İsmini not ettim, forumdanda 1-2 arkadaş daha var ismini not aldığım... Hep beraber güzel bi grup oluştururuz işallah... Eğer msn'de görüşemezsek bu akşam yarın orda ararım seni...

Gerçi nasıl biyer olacağı ve kaç kişi olacağımız belli değil ama...

Ayrıca Malatya İl Jandarma Komutanlığı şehrin merkezindeymiş... Bende öyle duydum... Umarım bulunduğu yer gibi eğitimide güzeldir...

• 333 ler Olarak Malatya İl Jandarma Komutanlıgına gidecek var mı??
  • Ben de aynı yere gidiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.