Şimdi Ara

323. DÖNEM BALIKESİR'E GİDECEK YEDEK SUBAYLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
5.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Baba Adı AHMET
    Doğum Yeri BOZKURT
    Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı Bakım
    Statüsü Yedeksubay
    Branş EMN.VE MHF.TK.K.
    Kabul Toplanma Merkezi
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi BKM. OKL. VE EĞT. MRK. K.LIĞI BALIKESİR

EMN. VE MHF. TK. K. neyin nesidir, bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

2-3 ay balikesirin, kaz daglarinin havasini alacagiz. Hadi hayirli olsun.

• Arkadaşlar hayırlı olsun... Ben 319. dönem olarak halen asteğmenlik görevime devam ediyorum..balıkesir bakım okulu mezunuyum :)
    balıkesirde geçireceğiniz 3 aya şimdiden hazır olun :)
    bence şanslısınz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: xf

Arkadaşlar hayırlı olsun... Ben 319. dönem olarak halen asteğmenlik görevime devam ediyorum..balıkesir bakım okulu mezunuyum :)
    balıkesirde geçireceğiniz 3 aya şimdiden hazır olun :)
    bence şanslısınz...

Beyler hepimize hayılı olsun. Ben KD olarak K.K.LOJ.K.LIĞI BKM.K.LIĞI 6'NCI ANA BKM.MRK.K.LIĞI BALIKESİR'e düştüm. Xf kardeş burası ile ilgil bilgin varmıdır? Lojistiğin şartları zor olur mu?
  • EMNIYET VE MUHAFIZ TAKIM KOMUTANISIN demek arkadasim
    BALIKESIR de BAKIM SINIFININ ICINDE 3 ayri grup var EMNIYET VE MUHAFIZ, BAKIM VE MUHIMMAT
    Goreceginiz egitim ve dersler hemem hemen ayni ama kuralarda en iyi grup emniyet ve muhafizdir ,gideceginiz yerler genelde iyi yerlerdir .
    Simdiden hayirli olsun arkadaslar ben de 321. donem yedek subayim
  • Saolasın kapslok. Ama ben kısadönem çıktım:D tavisyerline şiddetle ihtiyacım var
    quote:

Orjinalden alıntı: kapslok

EMNIYET VE MUHAFIZ TAKIM KOMUTANISIN demek arkadasim
    BALIKESIR de BAKIM SINIFININ ICINDE 3 ayri grup var EMNIYET VE MUHAFIZ, BAKIM VE MUHIMMAT
    Goreceginiz egitim ve dersler hemem hemen ayni ama kuralarda en iyi grup emniyet ve muhafizdir ,gideceginiz yerler genelde iyi yerlerdir .
    Simdiden hayirli olsun arkadaslar ben de 321. donem yedek subayim
  • Adı ve Soyadı : SERDAR OSMAN ONUR
    Baba Adı : CENGIZ
    Doğum Yeri : SAKARYA
    Kuvveti : Kara Kuvvetleri
    Sınıfı : Bakım
    Statüsü: Yedeksubay
    Branş: MUHIMMAT ILAVE DEPOLAMA KS. K.
    Kabul Toplanma Merkezi
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi BKM. OKL. VE EĞT. MRK. K.LIĞI

ya bu muhimmatcilik nedir. meslek kurasi ceker mi, nerelere dagitilir bilen var mi acaba?
  • Aday No 80595
    Adı ve Soyadı SAFA EKMEKÇİOĞLU
    Baba Adı SEYİT
    Doğum Yeri ADAPAZARI
    Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı Bakım
    Statüsü Yedeksubay
    Branş BAKIM TK.K.
    Kabul Toplanma Merkezi

makina müh.

orda buluşmak niyetiyle

herkese hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdar osman onur

Adı ve Soyadı : SERDAR OSMAN ONUR
    Baba Adı : CENGIZ
    Doğum Yeri : SAKARYA
    Kuvveti : Kara Kuvvetleri
    Sınıfı : Bakım
    Statüsü: Yedeksubay
    Branş: MUHIMMAT ILAVE DEPOLAMA KS. K.
    Kabul Toplanma Merkezi
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi BKM. OKL. VE EĞT. MRK. K.LIĞI

ya bu muhimmatcilik nedir. meslek kurasi ceker mi, nerelere dagitilir bilen var mi acaba?

kisa donemler hakkinda cok fazla bilgim yok ama 1 aylik acemilikten sonra balikesirde cesitli yerlere dagiliyorsunuz
    biz kisa donemleri sadece yemin torenine hazirlanirken gorduk ,egitim yerlerimiz ve koguslarimiz farkli yerlerdeydi
    sizin basinizda 321. donem bir yedek subay olacak yanilmiyorsam ,iyi biridir
  • sınava orda girmiştim. gayet güzel bir yerdi. odtü makine mezunu yüksek lisans fln da yapmış bir uzun dönem yedek subay vardı çok iyi birisidir.
  • Yav Arkadaşlar;
    Benim de yedeksubay Balıkesir, bakım kısmı ve eğitim merkezi aynı: BKM. OKL. VE EĞT. MRK. K.LIĞI BALIKESİR .
    yalnız benim kuvvetim hava kuvvetleri imiş..

Acep aynı yerde mi olacağız? Herhalde yeri aynıdır ama hava kuvvetleri farklı bir bölümdedir ??
    Bilgisi olup yorum yapan bi kardeş çıkarsa çok makbule geçecek ..

bir de mühimmat ilave ve depolama KS. K imiş branşım.

selamlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cakirtun -- 10 Ağustos 2008; 13:55:47 >
  • Adı ve Soyadı RECEP YILMAZ
    Baba Adı MÜMİN
    Doğum Yeri BAFRA
    Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı Bakım
    Statüsü Yedeksubay
    Branş MÜHİMMAT İLAVE DEPOLAMA KS.K.
    Kabul Toplanma Merkezi

Bilgisi olan arkadaslar biz acemilere genis bi bilgi verirse seviniriz. nedir ne degildir ne yapar egitim suresi nedir ....
  • quote:

Orjinalden alıntı: cakirtun

Yav Arkadaşlar;
    Benim de yedeksubay Balıkesir, bakım kısmı ve eğitim merkezi aynı: BKM. OKL. VE EĞT. MRK. K.LIĞI BALIKESİR .
    yalnız benim kuvvetim hava kuvvetleri imiş..

Acep aynı yerde mi olacağız? Herhalde yeri aynıdır ama hava kuvvetleri farklı bir bölümdedir ??
    Bilgisi olup yorum yapan bi kardeş çıkarsa çok makbule geçecek ..

bir de mühimmat ilave ve depolama KS. K imiş branşım.

selamlar..

sen çok şanlısın :D 2 tane havacıdan birisin :D
    havacı olarak acemilikten sonra ya kocaeliye yada kayseriye gideceksin...
  • sağolasın kardeş;
    peki acemiliği karacılarla mı yapacağım demek oluyor bu? yani yukarıda verdiğin bilgilerin hepsi (yemekler, banyolar odalar vb vb) benim için de geçerli mi? aynı yere mi teslim olacağım?
    çok çok sağolasın tekrardan..
  • tabii ki ya :) sende asteğmen kurs bölüğüne dahilsin...
    sadece kura yerlerin farklı...aynı bölüktensin.ayrıca havacı değil kara havacısın :) şanslı olmanın acemilikle bir ilgisi yok aynı şeyleri yaşayacaksın acemilikte.
    ama hava birliğine dağıtılacaksın ve havacılar karacılar gibi sıkıntı çekmezler usta birliğinde çok rahat olurlar...
  • Aramıza hoşgeldin cakirtun, merak etme sende bizden birisin, yalnız hissettirmeyiz orada sana. :)

EB
  • Arkadaşlar Balıkesirliyim. Terminalden indikten sonra terminalin önünden terminal arabaları ile sehrin merkezine otobüs duraklarına gelebilirsiniz. Buradan tren istasyonu boyunca kısa bir yürüşten sonra Kurtdereli Kapalı Spor Salonuna gelirsiniz. Bu salonun önünde Çayırhisar'da (mevki) bulunan Eğitim merkezine gidebilirsiniz.

şehir ile bilgi edinmek isteyenler pm den ulaşabilir. Bütün arkadaşlara başarılar dilerim....

İlave :İstanbuldan Balıkesir yaklaşık olarak molalarla birlikte 7 saat sürebiliyor. Bu yüzden 12 Agustos sabahı 8 de otobüse binerseniz 3 gibi burada olursunuz ki rahatlıkla yetişirsiniz...İstanbuldan gelecek arkadaşlara bilgi olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri -- 10 Ağustos 2008; 17:33:16 >
  • quote:

Kimden: firstdefault
    Kime: serseri
    Tarih: 10 Ağustos 2008; 17:23:13
    Başlık: bandırma

selam benim bandırmadan araçla direkt merkeze geçmem geerekiyor değilmi

Hocam pm alımın kapalı o yüzden yazamadım. Bandırmadan özel araçla gelecek isen iki yoldan geçebilirsin. Yeni terminale varmadan soldan çevre yolu ile dolaşıp izmir - bigadiç yol kavsamından geriye dönersin. ya da sehrin merkezinden geçip izmir yolu istikametinden gidersin...
  • Aday No 80757
    Adı ve Soyadı ORÇUN SEYMEN DEMİR
    Baba Adı MUAMMER
    Doğum Yeri ELMADAĞ
    Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı Bakım
    Statüsü Yedeksubay
    Branş MÜHİMMAT İLAVE DEPOLAMA KS.K.
    Kabul Toplanma Merkezi

ORADA GÖRÜŞÜRÜZ ARKADAŞLAR, UZUN DÖNEMLE İLGİLİ BİLGİSİ OLAN VARSA PAYLAŞIRSA ÇOK SEVİNİRİM, HERKESE HAYIRLI TEZKERELER
  • Ben Serseri arkadaşımızdan aldığım birkaç ufak bilgiyi aktarayım dedim..

Terminalden şehir merkezi 10 dk bile sürmüyormuş. Oradan minibüslere yürüyüş yaklaşık 10 dk. sürüyormuş. Minibüsler sıklıkla kalkıyorlarmış. Minibüse bindin miydi 10 dakika içinde birlikte olurmuşuz.

Bir de otobüsler zaten İstanbul'dan feribotla Yalova'ya geçiyorlarmış...
  • benim arkadasimda yedeksubay olarak 12 agustosta balikesire gitti 3 aylik acemilikten sonra acaba usta birligi hangi sehirlere cikar bi bilgisi olan varmi genelde bati olur diye biliyorum ben ama merak ediyorum daha simdiden,tsk ederim herkese
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.