Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (679. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.001
Cevap
10
Favori
529.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: penguen67

aksaz/ marmaris'ten sevgilerle..

safak 26..

ucak biletimi ayırttım:) artık askerligin bitecegi anlamına geliyor sanırım bu...

kendinize iyi bakın...

Aksaz nasıl? askerlik kolay geçiyor mu orada?
  • merhabalar herkese tekrardan....
    benim de nişanlım asker...ankarada güvercinlikteki askeri birlikte...jandarmanın birliği...haftasonu onu ziyarete gittim cts pazar 3 er saat görüştük.kötüydü baya ama ...ayrılmak çok zor oldu pazar günü.haftaya yemin törenine gidicem tekrar.maksimum 2 hafta görmemeye dayanabiliyorum:(benim sizlere bi sorum olcak.kimi yemin töreni 2 sinde kimi 9 unda diyo.tanıdığı olan warsa ankaradaki birliğin ne zmn bilen war mı?
  • Abi gerçekten buralarda cennet ama böyle olmayan yerlerde var arkadaşım tuzlada beraber başladık adamın ağzına etmişler gece eğitimleri 5 km koşular cumartesi pazar 9 a kadar eğitim 2. gün silahlar verilmiş atışlarda kovanları toplarken kulağını kurşun sıyırıyo revire kaldırıyorlar felaket yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: YaYa

quote:

Orjinalden alıntı: tootti

yha ben abim askerde olduğu için burayı takip diyorum
    ama bi sorun var aslında yani şafağın kaç olduğu konusunda rivayetler var
    ama ben anlamadım yani
    bana şafak kaç onu söylerseniz çok sevirim
    eyw..

Şafağı falan boşver sen 321 ler hiç izin kullanmazlarsa 1 gün yol izni ile 17 eylülde 2 gün yol izni ile 16 eylülde çıkacaklar,biz askerdeyken 315 ler öyle kaçıp gitmişlerdi bizde 317 ler olarak bakakalmıştık arkalarından

o zaman şafak 139 mu

• Evet arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar buraya mesaj atma sansına ulaştım. Ben meslek kurası ile ankara-polatlıya askere giden sanslı yedek subaylardan biriyim. Bugün yemin ve diploma törenimizi tamamlayarak asteğmen rütbelerimizi aldık. Şimdi de 15 günlük yol izinimizdeyiz. Ben kura çekiminde Kars - Sarıkamış çektim. Bakalım nasıl bir yer çıkacak. Hepiniz sağlıcakla kalın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: golgebir

Evet arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar buraya mesaj atma sansına ulaştım. Ben meslek kurası ile ankara-polatlıya askere giden sanslı yedek subaylardan biriyim. Bugün yemin ve diploma törenimizi tamamlayarak asteğmen rütbelerimizi aldık. Şimdi de 15 günlük yol izinimizdeyiz. Ben kura çekiminde Kars - Sarıkamış çektim. Bakalım nasıl bir yer çıkacak. Hepiniz sağlıcakla kalın.

Şimdiden hayırlı teskereler ben askere gitmeden önce rüyamda görmüştüm orasını sınavın açıklanmasına 1 gün kala kafayı yerken kars sarıkamış çıkmıştı ama neticede urfaya sürgün yedik çok şükürde anlı şanlı 317 olarak yapıp döndük sana tavsiyem şimdi yaz bile olsa kışa dikkat etmen oralarda
  • arkadaslar kıbrısta KK Loj. K.lığı 5'inci Müht. DP. K.lığı nın nerde oldugunu bilen varmı?ozellkle lefkosa damı girne demi?
  • SES KES ŞAFAK DİNLE SADECE 13 ZORUNUZA GİTMESİN TORUNLAR
    DENİZCİ OLMAK AYRICALIKTIR
    KEBAP ASKERLİK
  • Evet arkadaşlar, 01/05/2008 saat 15:30 itibariyle İskenderun Askeri Hastanesinden verilen "Savaşta asker olabilir , barışta elverişli değildir" belgesiyle 3 haftalık askerliğim burada noktalanmıştır.Usta birliğimde iskenderun a ikmal sınıfıy la çıkmıştı.Neyse sağlık olsun diyorum.Tüm arkadaşlara hayırlı teskereler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ertugrulh

Evet arkadaşlar, 01/05/2008 saat 15:30 itibariyle İskenderun Askeri Hastanesinden verilen "Savaşta asker olabilir , barışta elverişli değildir" belgesiyle 3 haftalık askerliğim burada noktalanmıştır.Usta birliğimde iskenderun a ikmal sınıfıy la çıkmıştı.Neyse sağlık olsun diyorum.Tüm arkadaşlara hayırlı teskereler.

hayırlı olsun abii.bizim yerlerde nasipse pazartesi belli olcak.....
  • bir 313 ksd olarak hepinize kolay gelsin inşallah iyi yerlere düşmüşsünüzdür
  • one be adam mı öldürdün 13 diyor 13 be dile kolay bitermi 13 gün geçer mi be
    quote:

Orjinalden alıntı: bhcctn

SES KES ŞAFAK DİNLE SADECE 13 ZORUNUZA GİTMESİN TORUNLAR
    DENİZCİ OLMAK AYRICALIKTIR
    KEBAP ASKERLİK

• yarın yemin törenimiz gerçekleştireceğiz...321.DÖNEM aydın eğitim taburundaki törenimize herkez davetlidir.
    gurur verici bir olay yaşıyacağız.
    ne mutlu TÜRKÜM diyene...

darısı 323.dönemlere...
  • Benim eşim de 321. dönem olarak, yarın yemin töreni Bolu Komando Eğt. Tugayı' nda yapıyor. Bende orada olucam hayırlısıyla. Hepinize hayırlı teskereler olsun...
  • niğde borda ikmal onbaşı olmuş bulunuyorum.her ne kadar hayalim eğirdir komando olsada askerliğim kolay gidiyo.paso yattık 1 ay :) bugun de yemin ettik.artık kaldı 4 ay hayırlısıyla bu da gecer heralde...
  • tuzladan sevgıler tertıplerım rahatımız ıyı cok sukur
  • merhaba tertiplerim,öncelikle sunu söyleyim hepinizi cok özledim

ve sonunda bugün yemin ettim..tüm tertiplere hayırlı olsun..

kendinize iyi bakın kırıkkaleden herkese selamlar
  • amasya'dan selamlar. 1 aylık zorlu bir eğitimden sonra yemin ettik onbaşı olduk. ileride buraya gelecek olanlara Allah şimdiden sabır versin diyorum. sinema , kantin vs. var fakat eğitimleri gerçekten ağır. birde iklim şartları eklenince burası gerçekten zorlu bir yer olabiliyor.
  • yemin ettik... ama kanin tv gazete yoktu.. sadece eğitim yaptık yedik içtik ve uyuduk. şu anda bilgisayarı tanıyamıyorum. ALLAH herkese sabır versin.
  • Çok şükür ettik yemini.tertipler hayırlı olsun. Muzo yu özlicem 2 gün
    bu arada 5. bölük güzel yürüdük hepinizi tebrik ediyorum gözlerim yaşardı.kd arkadaşların gösterisi de 10 numaraydı.
    Tuzla P. Okl. K. 1. tb. 5. bl. (denizci) P.Astğm. Ady. Öğc. (kısaltmayıda yaptım 1 nokta yüzünden 10 kere doldurduk formları)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi light in th dark -- 9 Mayıs 2008; 20:15:12 >
  • 
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.