Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (586. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.001
Cevap
10
Favori
529.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonuclar yarin kesin aciklanicak ama asalda adaminiz varsa onceden ogrenirsiniz..Bugun ogleden sonra islemler tamamlanmis fakat sayin kurmay... imzalamadigi icin yarina kalmis hadi herkese hayirli teskereler saat 10da bilgisayar basina
  • ülen dışarı gittik geldik yine ses seda yok.illa ki sabah 10 da acıklancak.bari ataturk havalimanından ucak kaldırsalar.herkesi istediği yerde bıraksalar olmazmı
  • sevgili torun tombalak larımız biz 319 olarak sizleri sabırsızlıkla bekliyoruz arkadaşlar şimdiden hhayırlı tezkereler dileriz sonuçlar bizim zamanımızda öğlen belli olmuştu bekliyen var sa yattsın arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: cahtlaq_cojuk

quote:

Orjinalden alıntı: bahobel

arkadaşlar explorer kullananlar için otomatik sayfa yenileme programı buldum 15 sn bir kendini yeniliyor programla. 50küsür kilobyte

>>>otomatik OTOMATİK SAYFA YENİLEME PRG.<<<

tertip bana göndersene o programı yaa sana zahmet

pardon yhaa kafa kalmadı linki farketmedim ksr bakma tertip

• hiç fena olmas tertip
    quote:

Orjinalden alıntı: rainman57

ülen dışarı gittik geldik yine ses seda yok.illa ki sabah 10 da acıklancak.bari ataturk havalimanından ucak kaldırsalar.herkesi istediği yerde bıraksalar olmazmı

• ne demek tertip. programı indir süreyi 15 sn yap internet sayfasını gir o hallediyor:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: dandanadan

sevgili torun tombalak larımız biz 319 olarak sizleri sabırsızlıkla bekliyoruz arkadaşlar şimdiden hhayırlı tezkereler dileriz sonuçlar bizim zamanımızda öğlen belli olmuştu bekliyen var sa yattsın arkadaşlar

ya sizene yatarız yatmayız.belki ben beklemekten zevk alıyorum.tombalak lafını sana yedirirler dostum dikkatlı konuş
  • tertip sana pm attım ama eklersen sevinirim listeye
  • quote:

quote:

sevgili torun tombalak larımız biz 319 olarak sizleri sabırsızlıkla bekliyoruz arkadaşlar şimdiden hhayırlı tezkereler dileriz sonuçlar bizim zamanımızda öğlen belli olmuştu bekliyen var sa yattsın arkadaşlar

ya sizene yatarız yatmayız.belki ben beklemekten zevk alıyorum.tombalak lafını sana yedirirler dostum dikkatlı konuş

stres bastı arkadaşlar bizi. Sakin olun... Hepimiz bu vatanın evladıyız...
  • quote:

quote:

yaaa tamam tertip germe ortamı boşverrr takmaa sinirleri bozmaya gerek yok sakin olalım
  • tertip boşver ya bak bende bekliom napalım sinirlerimiz yıprandı artıkın...
  • rainman benlemi bot bağladın sen bi gel görde burulurı anlarsın ozaman torun tombalağı allah gönlünüze versin
  • 196 sayfa olmuşuz bee tertipler şu 2gün acayip bi yoğunluk yaşadık
  • quote:

rainman benlemi bot bağladın sen bi gel görde burulurı anlarsın ozaman torun tombalağı allah gönlünüze versin

arkadaşım hadi sen işine bak burada seviyeli muhabbet ortamı germye çalışma güzelce muhabbet edip bilgini paylaşcaksan eyvallah ama böle yaparak bi yere varamassın üniversite okumuşssun adamısın yakışmıo böle harekertler
  • quote:

rainman benlemi bot bağladın sen bi gel görde burulurı anlarsın ozaman torun tombalağı allah gönlünüze versin

gelsem ne olcak lan.adam gibi konuş sende.senın karşında 15 yaşında cocuklar mı var
  • beyler gittiğimiz yerde tertipler birbirimizi kollayalım 321 321den baska dostu olmaz gibime gelio adamlar 4 gözle beklio bize yıkacaklar herseyi agusto gelmesinide biz beklicez
  • arkadaşlar sonuçlar açıklandıktan sonra askerlik şubesine gitmemiz gerekiyor mu ? cevaplarsanız sevinirim herkese hayırlı teskereler ........
  • quote:

yaw hakketen görende milleti 10 senedir askerlik yapıyor sanır, 6 ay askerlik yapmışın işte ne bu hava civa anlamadım ki.Asla yapmam bu torun ,dede muhabbetini.Sivil hayatta sana belki 10 yaş fark atmışımdır ama gene de böyle bir muhabbete girmem.Sözlerinin başlangıç kısmını görmezden gelirsek eğer, teskere dileklerin için teşekkürler.Bilmukabele benden size.
  • rainman tertibim sakin ol yhaa kulak asma söledikleirnee
  • quote:

arkadaşım biz de kısa dönem askerlik yaptık, öyle torun tombalak anca uzun dönemler arasında ezme olayıdır, ben hiç bir kısa dönemin ezildiğini görmedim de, duymadım da. insanlar stresli zaten, askerlikteki saçma sapan muhabbetleri askerliğe daha adım atmamış adamlara anlatıp ortamı germe. 3 gün sonra askerler, bırak orda öğrensin herkes neyin ne olduğunu.
  • 
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.