Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (587. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.002
Cevap
10
Favori
529.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nere çıktı diye bana soran arkadaşa daha belli değil diyince ,abi sen yanlış yere bakıyo olma dedi :) inanmıyo millet 3 gün sonra nerde olacağımızı bilmememize :)
  • Koğuuuşş sakin olunacak,, SAKİN OOOOLL :) maksimum son 10 saat beyler
  • quote:

Orjinalden alıntı: KARAKARTAL_06

nere çıktı diye bana soran arkadaşa daha belli değil diyince ,abi sen yanlış yere bakıyo olma dedi :) inanmıyo millet 3 gün sonra nerde olacağımızı bilmememize :)

işte çok bilen türk insanı örneği

• ya öyle demeyin ya askerlik psikolojisi. ben 317. dönem kısa dönemdim..dede torun muhabbeti yok benimlemi bot bağladın muhabbeti,,,,yok safak demiş comolokko,,,,,,,,,,,,yok şafak demiş cart curt .......bunlar aslında hep uzun dönem erlerin 15 aylıkların muhabbeti ama bi müddet sonra sizde alısıyosunuz bunlara.....bizimkisi 9 ağustos akşamı açıklanmıstı eminim....siznki neden geç anlamadm
  • quote:

Orjinalden alıntı: since984

mustafa yılmaz ikamet:antalya kütük: ısparta sınav yeri :izmir-gaziemir aday no:50331
    üni:Atatürk üni erzurum // fars dili ve edebiyatı

mustafa ben ve mustafa uysal da Antalya'da oturuyoruz........

listeden görebilirsin

eğer aynı yer çıkarsa beraber gideriz

hala sonuçların açıklanmasını bekliyoruz
  • heyyyyy arkadaşlar sonuçlar açıklandığında askerlik şubesine gitmemiz gerekiyor mu ?
    bir hayırsever cevaplarsa sevinirim
  • cvp yazmak istemiyorum aslında torun tombalakmıs neyse beyler köprü dayı olayları
    yrn 10da acıklansada biletlerimizi alsak
  • ayrıca en büyük avntajınız üni mezunu olarak gideceksiniz....o muhabbetlerin hepsi 15 aylıkların muhabbeti...siz sakin olun gözünüzde büyütmeyinn..yemin ederim ben askerliği özledim...sizde öyle diceksiniz..orda belki bazen sıkıcı olabilir ama...günler geçiyor....kafanıza hiç takmayın..
  • quote:

Orjinalden alıntı: biologfatih

heyyyyy arkadaşlar sonuçlar açıklandığında askerlik şubesine gitmemiz gerekiyor mu ?
    bir hayırsever cevaplarsa sevinirim

Yok arkadaşım şübeye gitmene gerek yok. Aldıgın kocaaaa dosyayla birliğine gideceksin ok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozka321 -- 10 Nisan 2008; 0:49:40 >
  • Biologfatih askerlik şubesine gitmene gerek yok ,sınav yerinde bize verdikleri zarfla birliğe gideceğiz
  • ben burdayım kafa kıyak ............almısım alkolumu ohhhhhhhhhhhh..........şşşş dedeler......biletiniz bizde sakin olun yoksa kıvırık getiririm nere koycanızı şaşırırsınız
  • ELİNDEKİ BELGEYLE ASKERE GİDCEKSİN.....SUBEYE GİTMENE GEREK YOK
  • 321.dönem yoklama var herkes burdayım desin

fatih_321kd, cahtlaq_cojuk, kemanci321, [ReNoVaTiO], ozka321, meneksegul, ertugrulh, dambelen, KARAKARTAL_06, Joneleth, recep.34, Herşeyi Bilen Adam, biologfatih, bluedevil00, ufolikmik, maniachkn, rainman57, moppie, ozkank, xbulletx, agetroben, turhan07, BoCexxx, salas09, the spawn, erbman, karadenizlee28, eternal77, Mellkor, miskaonline, pearlkere2, xcentius, incubus27, yigido580, HeteroSapien, erdeniz, Dalak, monodoks, tertip06, bahobel, serkancky, nopasaran, ugur_ferhat, ilkturk82, golgebir, burgon, pasaözgür, baranseren, omegama, saray_59, gayrimedeni, devrim_68
  • hayırlı akşamlar arkadaşlar, abiler kardeşler, torun tombalaklar... bu lafları fazlaa kaıde aalmayın, yolunuz acık olsun hepınızın, bu laflar sıze kotu nıyetle soylenmemiştır. wede bu lafların 10 katını duycanız duydukta, ben 309 kd olarak tatwanda yaptım, bitlıste. bi iki şey paylaşmak isterım. usta bırlıgıne gıttıgınızde en yakın dostlarınız, agzının içine baktıgınız insanlar, sıze yol gosterecek ınsanlar, 319 lar olacaklardır,1 hafta beraber olcaksısınız, onlar gıtmesın dıye bakcanız. acemılıgınız 1 zor gecerse bılınki 5 katı usta bırlıgınız gececek. acemılıkte 5ten sonra laylaylom yapcanız fakat usta bırlıgınde oyle olmaz, sakın 5 ay tatıle gıtıgınızı sanmayın, askerlık yapmaya gıdıyosunuz, sakın şafak saymayın hemen, zor olcak... moral bozmak ıstemıyorum, bu dedıklerımıle drencınızı arttırın, amacım o, RABBİM hepınıze sabır wersın, kuwwet wersın, askerlıgımın bıtmesını 4 gozle bekledım, şu anda durumum waktım olsada 1 ay gıtsem dıye bakıyorum. doğuya gıtcek arkadaşlarada bi kaç sozum olabılır, toplamaa merkezlerınden kaçın vandaki, elazıgdaki ktm ye gırmeyın, adamı yemıyolar fakat bılen bılır,dakkalar gecmez. saygılarımla... hayırlı akşamlar

• pazar gunü erzincanda kısa askerlik yapan okuldan arkadasımla telefonda konustum baslayınca hemen gecio dio öyleymiş gercektende beden egitimi dersiyle aram iyiydi duznli halısahada macta ayaparım ve mantık aramıcam ne yapın denildiyse yaparım kimseyle ugrasamam cabuk donmem lazımki işe güce devam edelim beni kurmam gereken bir yuva bir hayat beklio 1 tane dost yeterde artar senin dinleyecegin onun dinleyecegi
  • arkadaşlar sorumu cevapladığınız için hepinize teşekkür ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: 16haldun

hayırlı akşamlar arkadaşlar, abiler kardeşler, torun tombalaklar... bu lafları fazlaa kaıde aalmayın, yolunuz acık olsun hepınızın, bu laflar sıze kotu nıyetle soylenmemiştır. wede bu lafların 10 katını duycanız duydukta, ben 309 kd olarak tatwanda yaptım, bitlıste. bi iki şey paylaşmak isterım. usta bırlıgıne gıttıgınızde en yakın dostlarınız, agzının içine baktıgınız insanlar, sıze yol gosterecek ınsanlar, 319 lar olacaklardır,1 hafta beraber olcaksısınız, onlar gıtmesın dıye bakcanız. acemılıgınız 1 zor gecerse bılınki 5 katı usta bırlıgınız gececek. acemılıkte 5ten sonra laylaylom yapcanız fakat usta bırlıgınde oyle olmaz, sakın 5 ay tatıle gıtıgınızı sanmayın, askerlık yapmaya gıdıyosunuz, sakın şafak saymayın hemen, zor olcak... moral bozmak ıstemıyorum, bu dedıklerımıle drencınızı arttırın, amacım o, RABBİM hepınıze sabır wersın, kuwwet wersın, askerlıgımın bıtmesını 4 gozle bekledım, şu anda durumum waktım olsada 1 ay gıtsem dıye bakıyorum. doğuya gıtcek arkadaşlarada bi kaç sozum olabılır, toplamaa merkezlerınden kaçın vandaki, elazıgdaki ktm ye gırmeyın, adamı yemıyolar fakat bılen bılır,dakkalar gecmez. saygılarımla... hayırlı akşamlar

KTM nin zorluklarından bahsetsene biraz ... nasıl yakalanmayabılırız otobusle gıdınce kesin ktm ye katılıyormuşuz???

• gençler bende iki gündür öğrenmeye çalışıyodum nereye düştüğümü asaldan bir tanıdık vasıtasıyla,
    ama son aldığım negatif sonuca göre bu sene çok sıkı tutuyorlarmış bu tip bilgileri, eskiden olsa millet alıyormuş haberi felan...
    yani yarına bile saati belli değilmiş...

off off çekilmez dertlerr, çilee kalmadıı,

Neyse Allah beterinden saklasın,

hayırlı geceler
  • quote:

Orjinalden alıntı: biologfatih

arkadaşlar sorumu cevapladığınız için hepinize teşekkür ederim

Mööm deeel devrem
  • karadenizlee28 ÖZKAN BULAT GİRESUN BURDAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  • 
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.