Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (563. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.001
Cevap
10
Favori
529.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    - yok 10unda belli olcak
    - hmmm. ee kısa mı uzun mu peki?
    - herşey aynı gün belli olcak.
    - hmmm. kara mı deniz mi hava mı peki?
    - (la havle) aynı anda açıklanacak hepsi. belli değil daha.
    - hmmm. sizin aslında herşey bellidir. sınav da formalite aslında.
    - (hadi yaa iyi ki söyledin) evet evet öyleymiş.
    - bizim bölükte bi başçavuş vardı...... (sürer gider)
  • quote:

Orjinalden alıntı: meteor321

size iyi sohbetler tertipler ben kaçıyorum gideyimde dolaşayım yemek de yemedim birinin üstüne yığılayım bari

Valla gitte burayı düşünmekten yemekte yiyemezsin söliyim ben traş olmaya gittim internet varmı diye soruyom hemen foruma gircem diye :)
  • tertipler takmayın ya ömrümüzde bırdaha böye heyecan bekleyiş yaşarmıyız ALLAH bilir. adrenalın gıdıp gelıyo

• Bu satten sonra sonra bugun yayınlanmaz heralde,geriye doğru bir kaç tane tane celbe baktım kimisi dokuzunda kimisi 10'nda ama hep saat 11 gibi açıklanmış.
  • sen nereye gidiyorsun askere bende oraya gelicem prof.
  • şu an bile çok güzel tatlı bir heyecan var içimizde herşeyin yeri ve zamanı var demekki bizim zamanımız gelmiş
  • tertip cok sağol bılgılerın ıcın. bılgısayar muh. mısın. hackermısın yoksa kkk personelmısın bu bılgılere sapka cıkarılır helal sana cok tşk.
    quote:

Orjinalden alıntı: baranseren

Tertiplerim şu şekilde açıklayayım da herkes aydınlansın son nokta olarak bu açıklama herkese yeterli olacaktır.

1 - KKK nın internet sayfası dediğimiz bir Web Sunucusudur.
    2 - Sonuçlar Delphi ( büyük ihtimalle ) programı ile optik form okuma programının bir eklentisi olarak bir dizin açarak bu dizin altına adayno.htm olacak şekilde sıra ile ekleyecektir bunu 40bin kayıt için çalışması ortalama olarak maksimum 15 dakikada yapacaktır.
    3 - Alınan bu klasör ( içersinde htm dosyaları var ) Microsoft Windows 2003 yüklü ve bizim bağlandığımız sunucu üzerinde oluşuyor da olabilir ek olarak başka bir bilgisayardaki klasöre yol tanımı yapılarak da bağlanabilmektedir.
    4 - IIS yani İnternet Information Service adı verilen web sunucu internet yayınlama programı içersinde Virtual Directory olarak yani Sanal dizin olarak bu klasöre yol verileceltir.
    5 - Sanal dizinin eklenmesi sonucundahttp://www.kkk.tsk.mil.tr/yedek_subay/321/ sayfası gelecek ve directory listing denied yazcak bunun anlamı klasör eklenmiş ama index yani giriş sayfası yoktur demek olacaktır.
    6 - Benim yazdığım Alert programı bu hata mesajını bulana kadar 30 ar saniyede bir refresh yapmaktadır ve eğer bu klasör eklenirse sizlere alarm verecektir.
    7 - Karanet ile ilgili olarak söyleyebileceğim karanet ile internet in bağlantısı yoktur ve ordan screen aldım al sonucun diye kimse foruma resim ekleyemez sözlü söylese de biz inanmayacağız zaten. General örneklerinde yaşadık bu durumu zaten.
    8 - Herkese sabırlar dilerim sıkmayın canınızı açıklansa da açıklanmasa da biz 321. dönem olarak zaten piskopat olarak gidecez bunu bizde onlarda biliyorlar merak etmeyin

Umarım sorularınıza cevap olmuştur.

Saygılarımla

• şu benim programa birde sms ile haber verme mi eklesek ne yapsak tertipler
    quote:

Orjinalden alıntı: cuneyt_37000

quote:

size iyi sohbetler tertipler ben kaçıyorum gideyimde dolaşayım yemek de yemedim birinin üstüne yığılayım bari

Valla gitte burayı düşünmekten yemekte yiyemezsin söliyim ben traş olmaya gittim internet varmı diye soruyom hemen foruma gircem diye :)
  • beyler boşuna heyecan yapmayın
    bakkın niye

http://galeri.internethaber.com/gallery.php?id=998&no=1

hepimiz uçucaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agetroben -- 9 Nisan 2008; 14:23:27 >
  • baran bence olayı paraya dökme zamanımız geldi
  • Tertibim hiç biri değilim valla 9-10 yaşından beri programlama ile ilgilenen 29 yaşında bir bilgisayar programcısıyım meslek olarak yapı öğretmeniyim ama 20 seneye yakın zamandır bilişim teknolojileri alanındayım bunlar inan 100000000000/1 değil bildiğimizin ama ne edelim tr de şartlar işte bilg. müh. olamadık istedim ama olamadım malesef

quote:

Orjinalden alıntı: karadenizlee28

tertip cok sağol bılgılerın ıcın. bılgısayar muh. mısın. hackermısın yoksa kkk personelmısın bu bılgılere sapka cıkarılır helal sana cok tşk.
    quote:

Tertiplerim şu şekilde açıklayayım da herkes aydınlansın son nokta olarak bu açıklama herkese yeterli olacaktır.

2 - Sonuçlar Delphi ( büyük ihtimalle ) programı ile optik form okuma programının bir eklentisi olarak bir dizin açarak bu dizin altına adayno.htm olacak şekilde sıra ile ekleyecektir bunu 40bin kayıt için çalışması ortalama olarak maksimum 15 dakikada yapacaktır.
    3 - Alınan bu klasör ( içersinde htm dosyaları var ) Microsoft Windows 2003 yüklü ve bizim bağlandığımız sunucu üzerinde oluşuyor da olabilir ek olarak başka bir bilgisayardaki klasöre yol tanımı yapılarak da bağlanabilmektedir.
    4 - IIS yani İnternet Information Service adı verilen web sunucu internet yayınlama programı içersinde Virtual Directory olarak yani Sanal dizin olarak bu klasöre yol verileceltir.
    5 - Sanal dizinin eklenmesi sonucundahttp://www.kkk.tsk.mil.tr/yedek_subay/321/ sayfası gelecek ve directory listing denied yazcak bunun anlamı klasör eklenmiş ama index yani giriş sayfası yoktur demek olacaktır.
    6 - Benim yazdığım Alert programı bu hata mesajını bulana kadar 30 ar saniyede bir refresh yapmaktadır ve eğer bu klasör eklenirse sizlere alarm verecektir.
    7 - Karanet ile ilgili olarak söyleyebileceğim karanet ile internet in bağlantısı yoktur ve ordan screen aldım al sonucun diye kimse foruma resim ekleyemez sözlü söylese de biz inanmayacağız zaten. General örneklerinde yaşadık bu durumu zaten.
    8 - Herkese sabırlar dilerim sıkmayın canınızı açıklansa da açıklanmasa da biz 321. dönem olarak zaten piskopat olarak gidecez bunu bizde onlarda biliyorlar merak etmeyin

Saygılarımla

• quote:

şu benim programa birde sms ile haber verme mi eklesek ne yapsak tertipler
    quote:

Orjinalden alıntı: cuneyt_37000

quote:

olabilir tertip ya millet işini gücünü yapardı hiç degilse

• yinede cok sağol tertip
    quote:

Tertibim hiç biri değilim valla 9-10 yaşından beri programlama ile ilgilenen 29 yaşında bir bilgisayar programcısıyım meslek olarak yapı öğretmeniyim ama 20 seneye yakın zamandır bilişim teknolojileri alanındayım bunlar inan 100000000000/1 değil bildiğimizin ama ne edelim tr de şartlar işte bilg. müh. olamadık istedim ama olamadım malesef

quote:

Orjinalden alıntı: karadenizlee28

tertip cok sağol bılgılerın ıcın. bılgısayar muh. mısın. hackermısın yoksa kkk personelmısın bu bılgılere sapka cıkarılır helal sana cok tşk.
    quote:

Saygılarımla

• YA BİZ NEZAMAN ÖĞRENİCEZ NEZAMAN GİDİCEZ BEN ANLAMADIMYA NASIL İNSAN BUNLAR BEYA BAŞLICAM VALLA
  • @rowwer TErtibim askerin duasını almak gibi güzel bişe varmı 1 kişi allah razı olsun dedi bu program için bitmiştir bedel gerekemez bu bana yeterli oldu. :) 323 lere güzellik yaparız ama patenti sen alırsan :P

@karadenizlee28 rica ederim tertibim bilgilerimizi paylaştık sadece yararlı olmuşsa ne mutlu bize

quote:

Orjinalden alıntı: rowwer

baran bence olayı paraya dökme zamanımız geldi
  • valla benim teyzem ankara genelkurmayda çalışıyor müdür olarak
    onunda bir arkadaşı Karanet te görevliymiş. benim için bakacaktı hala bi sonuç gelmediğine göre
    karanetten bakılamıyor demekki
  • bu sene biz biraz yavaşmı kaldık ne gecen senenin 319.ların topic ine baktım da adamlar sınav açıklanana kadar 500 asayfa açmışlar ha gayret bizde bir gecede açacazz :)
  • barancım tabiki allah razı olsun program için çok teşekkür ederiz.İnşallah hepimizin askerligi bir an önce biter derler ya en saglam arkadşlık askerde başlar diye biz şimdiden başardık galiba ....
    quote:

@rowwer TErtibim askerin duasını almak gibi güzel bişe varmı 1 kişi allah razı olsun dedi bu program için bitmiştir bedel gerekemez bu bana yeterli oldu. :) 323 lere güzellik yaparız ama patenti sen alırsan :P

@karadenizlee28 rica ederim tertibim bilgilerimizi paylaştık sadece yararlı olmuşsa ne mutlu bize

quote:

Orjinalden alıntı: rowwer

baran bence olayı paraya dökme zamanımız geldi

• quote:

Saygılarımla

2. maddeye katılmıyorum tertip bu kolay bişey seo yada 404.aspx dediğimiz bir olay

• 
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.