Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (562. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.002
Cevap
10
Favori
529.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: meteor321

quote:

Orjinalden alıntı: Joneleth

off yaa ne geyikler çıkıyo şu ortamdan.:) öğle yemeğiymiş, kütüphaneymiş, binbaşıymış, bi akrabam asalda çalışıomuş, 15 dakkada upload muş, facebook muş... şu sıkıntı dolu dakikaları resmen renklendiriyor:D

ne demezsin pc başına toplandık bakıyoruz ne olacak diye

Bende dünden beri burdayım, daha rahat oluyo böyle. Aynı heyecanı yaşıyo herkes:) Bide nedense burda kimse ne zaman gidiyon demiyo :p
  • kkk Yedek Subay Sınıflandırma Sonuçlarını internet açılış sayfam yaptım.askerlik demek böyle bişiymiş.
  • benim askerlik şubesinde tanıdık bi ast. subay var onu aradım sabah öğleden sonra arıcam seni dedi dışardaymış. bende onu bekliyorum.. bu ciddi ama maytap olsun die yazmadım
  • ya böyle şey görmedim ben ne açıklanamaz sonuç bu yaaw...
  • quote:

Orjinalden alıntı: the spawn

quote:

quote:

off yaa ne geyikler çıkıyo şu ortamdan.:) öğle yemeğiymiş, kütüphaneymiş, binbaşıymış, bi akrabam asalda çalışıomuş, 15 dakkada upload muş, facebook muş... şu sıkıntı dolu dakikaları resmen renklendiriyor:D

Bende dünden beri burdayım, daha rahat oluyo böyle. Aynı heyecanı yaşıyo herkes:) Bide nedense burda kimse ne zaman gidiyon demiyo :p

evet çünkü onlarda bilmiyor ne zaman nereye gideceklerini

• quote:

quote:

quote:

sahi tertip sen nezaman gidiyon :)

• BENDE UYUYMAYA ÇALIŞTIM BİRAZ ÖNCE UYKU GİRMMİYOR GÖZÜME YAA BURASI NE GÜZEL BİR YERMİŞ BURASIDA OLMASI HİÇ ZAMAN GEÇMEYECEK YA ASKERLİK BİTİNCE ZATEN BU SİTEYİ HİÇ UNUTMAYIZ BİZDE TAVSİYLER FALAN VERİRİZ TORUNLARIMIZA YARDIMCI OLURUZ ALLAHHHIMM NE HAYALLERRR ..
  • ya beyler ben normalde heyecanlı biriyimdir
    ama bu konuda hiç heyecanlanmıyorum, yarın da öğlen 12 ye kadar uyumayı düşünüyorum, eğer uyuturlarsa

acep nedendir
  • Bu konudaki kullanıcılar: onlineshn, clubberh, fatih_321kd, spartaccus, rainman57, ASLAN100, salas09, meteor321, myteknik, the spawn, kalender5555, senolokcu, serrifh, axiom58, norman74, namor, Joneleth, cuneyt_37000, b-mi_dim_c-mi_dim, monodoks, defragmenter, intamcy, igedikli, miskaonline, dadaş82, ilyasdrmz, fatih60, aytekhiz, karadenizlee28, omegama, rowwer, apuskal, pearlkere2, burgon, detrap, Nahli, GeNeX, sed22, recep.34, gokseloral, kemanci321, deukalion, HeteroSapien, vladimir, elmagnifico, hkiziltug, Herşeyi Bilen Adam, Muhendis06, zalupa, acapar, soulflymax, asibaron, dengeleme, serkannn48, erdeniz, mersin5, momez

arkadaşlar yanlış saymadıysam 57 kişi şu anda bunalımda
  • YA TERTİPLERİM BU ÇEKİLECEK İŞ DEĞİL YAA PATLADIM YAAA
  • quote:

Orjinalden alıntı: dadaş84

kkk Yedek Subay Sınıflandırma Sonuçlarını internet açılış sayfam yaptım.askerlik demek böyle bişiymiş.

benimde anasayfam o ama direk sonuç sayfına giriyor yazıyorum yazıyorum f5 liyorum değişen yok
  • Ben terminale gidiyorum. Tüm illere reservasyon yaptıracam.
  • ONU BIRAKTA TERTİP NEREYE DÜŞTÜN

quote:

Orjinalden alıntı: fatih_321kd

quote:

quote:

quote:

sahi tertip sen nezaman gidiyon :)

• iyi fikir tertip 2 kişilik ayırt. tekerlek üstü olmasın :)
  • Bence burdaki adamları toplayım ayrı bi bölüğe alcaklar. Daha askere gitmeden kafayı yedik baksanıza :)
  • size iyi sohbetler tertipler ben kaçıyorum gideyimde dolaşayım yemek de yemedim birinin üstüne yığılayım bari
  • süper olur valla aynı yerde olsak ne geyikler döner
  • gerçekten maymun olduk beee bi sorgulamaya gir bi donanımhabere gir.zaten tel hiç susmuo neresi geldi diyenlerin haddi hesabı yok
  • Tertiplerim şu şekilde açıklayayım da herkes aydınlansın son nokta olarak bu açıklama herkese yeterli olacaktır.

1 - KKK nın internet sayfası dediğimiz bir Web Sunucusudur.
    2 - Sonuçlar Delphi ( büyük ihtimalle ) programı ile optik form okuma programının bir eklentisi olarak bir dizin açarak bu dizin altına adayno.htm olacak şekilde sıra ile ekleyecektir bunu 40bin kayıt için çalışması ortalama olarak maksimum 15 dakikada yapacaktır.
    3 - Alınan bu klasör ( içersinde htm dosyaları var ) Microsoft Windows 2003 yüklü ve bizim bağlandığımız sunucu üzerinde oluşuyor da olabilir ek olarak başka bir bilgisayardaki klasöre yol tanımı yapılarak da bağlanabilmektedir.
    4 - IIS yani İnternet Information Service adı verilen web sunucu internet yayınlama programı içersinde Virtual Directory olarak yani Sanal dizin olarak bu klasöre yol verileceltir.
    5 - Sanal dizinin eklenmesi sonucundahttp://www.kkk.tsk.mil.tr/yedek_subay/321/ sayfası gelecek ve directory listing denied yazcak bunun anlamı klasör eklenmiş ama index yani giriş sayfası yoktur demek olacaktır.
    6 - Benim yazdığım Alert programı bu hata mesajını bulana kadar 30 ar saniyede bir refresh yapmaktadır ve eğer bu klasör eklenirse sizlere alarm verecektir.
    7 - Karanet ile ilgili olarak söyleyebileceğim karanet ile internet in bağlantısı yoktur ve ordan screen aldım al sonucun diye kimse foruma resim ekleyemez sözlü söylese de biz inanmayacağız zaten. General örneklerinde yaşadık bu durumu zaten.
    8 - Herkese sabırlar dilerim sıkmayın canınızı açıklansa da açıklanmasa da biz 321. dönem olarak zaten piskopat olarak gidecez bunu bizde onlarda biliyorlar merak etmeyin

Umarım sorularınıza cevap olmuştur.

Saygılarımla

• quote:

Orjinalden alıntı: clubberh

Bu konudaki kullanıcılar: onlineshn, clubberh, fatih_321kd, spartaccus, rainman57, ASLAN100, salas09, meteor321, myteknik, the spawn, kalender5555, senolokcu, serrifh, axiom58, norman74, namor, Joneleth, cuneyt_37000, b-mi_dim_c-mi_dim, monodoks, defragmenter, intamcy, igedikli, miskaonline, dadaş82, ilyasdrmz, fatih60, aytekhiz, karadenizlee28, omegama, rowwer, apuskal, pearlkere2, burgon, detrap, Nahli, GeNeX, sed22, recep.34, gokseloral, kemanci321, deukalion, HeteroSapien, vladimir, elmagnifico, hkiziltug, Herşeyi Bilen Adam, Muhendis06, zalupa, acapar, soulflymax, asibaron, dengeleme, serkannn48, erdeniz, mersin5, momez

arkadaşlar yanlış saymadıysam 57 kişi şu anda bunalımda

gizli olanlarda var kardeş.Benim gibi başkada vardır muhakkak.
    58

• 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.