Şimdi Ara

320 YTL=Konsol+Piyasadaki en değerli Çip[dms4]+2 Orjinal JoyPad+10 İstediğim Oyun Sizce Kazık Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 320 YTL Konsol+Piyasadaki en değerli Çip+2 Orjinal Pad gittiğim bilgisayarcıda bana böyle tanıttılar sizce alırsam kazık mı yerim istanbul anadolu yakasında oturuorum carrefour gibi yerlerden alsam daha mı ucuza gelir çipi falanda lazım ayrıca premier PR3780T tv kullanıorum scard girişide var bağlıyabilirim heralde demi? ayrıca konsollarla ilgili hiç bi bilgim yok mesela çipin en iileri kaçlık neler nasıl kullanılır gibi şeyler pls yardımm...[ayrıca konuyu yanlış yere açtıysam özürrr....]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [W]e[N]o[M] -- 14 Mayıs 2007; 22:40:43 >

• Sıfır fiyatıysa çiple beraber iyi bir fiyat..Çipsiz hep 250-300 ytl arası gördüm ps2leri..
  • piyadaki en değeri chip dms4 dür fiyatı takılmasıyla 100 ytl gibi bişey
  • ewet 0 bu dediğim hemde...ama nakit olunca böyle ki bende alırsam nakit ödemeyi düşünüyorum zaten
  • Nereden alıyorsun bilmiyorum ama şu zamanda ps2 için çok para doğubankta 220 den başlıyor çipliler.Şimdi diyeceksin ki en iyi çip bu artık tüm çipler tüm oyunları çalıştırıyor eskidendi o ucuz çip dandik olayı 50-60 liralık çip bile çok iyi iş görüyor şu anda.
  • 1 milyar 180 milyon lira daha ver. Tek joypad' li, oyunsuz Ps3 al bence.

Ne kazığı abi!? İki joypad ve çipli makina bulmuşun direk al. Hiç düşünme. Oyun veriyorlar mı yanıda bari?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yıldız Gemisi -- 11 Mayıs 2007; 21:36:04 >
  • nakit sıkıntım varda ondan sordum şimdi aynı şekilde çok daha ucuza bulurum die ewet bedava oyun veriolar 5 tanede ;) 37 ekran premier PR-3780T marka tv vr bende çalışır heralde demi ?
  • Scart veya mono ( 3 renkli kablolar ) giriği olan...

Yani dünyada son 20 yılda çıkan tüm tv' lere Ps2 yi bağlayabilirsin...

Şimdiden gülegüle kullan...

Ben Akihabara Japonyada ki ilk yüzbin Ps3 ten birini alan bir hardcore gamer olarak kesinlikle çok doğru bir tercih yaptığını söylemek istiyorum başka bir platforma bakmayarak...
  • quote:

Orjinalden alıntı: [W]e[N]o[M]

320 YTL Konsol+Piyasadaki en değerli Çip+2 Orjinal Pad gittiğim bilgisayarcıda bana böyle tanıttılar sizce alırsam kazık mı yerim istanbul anadolu yakasında oturuorum carrefour gibi yerlerden alsam daha mı ucuza gelir çipi falanda lazım ayrıca premier PR3780T tv kullanıorum scard girişide var bağlıyabilirim heralde demi? ayrıca konsollarla ilgili hiç bi bilgim yok mesela çipin en iileri kaçlık neler nasıl kullanılır gibi şeyler pls yardımm...[ayrıca konuyu yanlış yere açtıysam özürrr....]

0 ürüne göre iyi fiyat ancak nakit varsa temiz 2. el ve daha fazla oyun alabilirsin bu şekilde araştır istersen genede karar senin

• Katılıyrum hemen alma. Araştır öyle al... Bu devirde yani... Ne olursa olsun, hala çeyrek milyar para sonuçta...
  • herkez saolsun ayrıca scard girişi var ondan bağlanır heralde zatende son 20 yıl içinde çıktı :D biraz daha araştırıcam ama artık alıcam :D
  • doğubank ve tahtakale de uygun fiyatlı bulursun git bak.
  • bence uygun
  • Daha ucuza bulabilirsin mutlaka ama bunu alsan bile kazık yemiş olmazsın..Diye düşünüyorum..
  • kredi kartina taksit yapan çipli olarak satılan aletlerin en ucuzunu nerdne alabilirim sizce?
    yahu ilk başta ps3 almaya karar verdim ama deli para olduğu için caydım yemişim 3 ünü diye
    sonra portable a kaydım ama tv olayı yüzünden düşündüydüm baktım ki cep televizyonu gibi kullanılamıyormuş psp ler ayrıca firmware i 1,50 falan filan downgrade dediler korsan oyun calismaz dediler ondan da caydım ama en onemlisi mobil tv olarak kullanılamaması yuzunden

şimdi kesin kararımı verdim ps2 alıcam
    alıcam almasına ama nerden ve nasıl ona karar veremedim
    hepsiburada da 420 ytl ye tüm aparatları full paket olarak satıyorlar ama hangi apratın ne işe yaradığını bilmiyorum
    bana bazal çalışacak bir ps2 lazım daha dogrusu bazal çalıştıracak aksesuarlar nedir onuda bilmiyorum ama
    oyle kıl tüyle uğraşacak halim yok
    çipi olsun kopya oyun çalıştırsın 82 ekran tvye bagliyim oyun koluda olsun yeter diğer aparatlar ne işe yarar anlamam etmem
    bu aradığım nitelikte bir ps2 kitini vade farksız taksit yapan en ucuz nerden satın alabilirim bilen varmı?
    (çipli olacak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m1c9i7l7 -- 12 Mayıs 2007; 21:35:37 >

• mesela bakın burda buldum aradığım gibi bir paket ama kafam takıldı modifiyeli dmeişler bu ne demek bildiğimiz modifiye anlamında
    değilde çip eklenmiş halinimi kastediyor yani ps2 jargonunda modifiye anladığım şeymidir ?
    alttaki linke bakarmısınız? birde bu site nasıl bir yer alışveriş yapmışınız varmı hiç?güvenlimi?
    http://irmaktoysland.com/product_info.php?cPath=1&products_id=119&osCsid=a73c3decd2aa6baa3a1282d081a7b443
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.