Şimdi Ara

32 tl gelmesi gereken fatura 115 tl geldi yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evgili arkadaşlarım, biraz önce faturamı kontrol ettiğimde, 32 tl gelmesi gereken faturamın 115 tl geldiğini gördüm müşteri hizmetlerini aradığımda aşım yaptığınız için faturanızın yüksek geldiğini söylediler. 24 saat iş yerinde çalışıyoruz sürekli superonline wifi ile internet kullanıp, faturada 73 tl ekstra mobil internet ücreti görmem iyice tepemi attırıyor. müşteri temsilcisi 80 dakika ekstra konuşulmuş dedi.

faturanın içinde 2 adet hattım var, biri 47 tl biri 32 tl gelmekte vergilerle 90 tl fatura geliyordu şuan 165 tl olmuş, 32 tl gelen fatura içeriği işini bilen esnaf aile medium 5 gb internet vodafone ile sınırsız konuşma ve her yöne 1000 dakika 1000 sms. bu hattı 1 gb internet 1000 dakika görüşme ile 1 sene kullanıp hiç aşım yapmadım, kullanmadığım aşım ücretini ödemek istemiyorum.

sitelerinde tarife bilgilerinde '' fatura aşımı yaşamadan, mobil internetini kullanarak işini büyütmek isteyen esnaf, küçük işletme sahipleri ve aileleri için uygundur.'' ek olarak tarifenizdeki kullanımların yarısını aştığınız taktirde ekstra 10 tl gibi bir ücret ile bir üst pakete otomatik olarak geçirilir diye bir ibare

yazmakta, ne yapabilirim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim nereye şikayet edebilirim.

fatura içeriğinde yazmakta olanlar,

yurt içi toplu süre 27.69 tl
    yurt içi görüşme 57.64 tl
    vodafone gprs/data 73.77 tl

ek olarak şimdi farkettim, her yöne 1000 dakika + 1000 sms 9.90 tl diye bir ek paketleride varmış, madem böyle bir şey var aşım olduğu zaman neden tanımlanmıyor ? 10 lira yerine 83 tl almak daha karlı tabi tebrik ederim vodafone.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bmw. -- 29 Temmuz 2017; 9:0:35 >

• Faturalı hat kullananlar ben her türlü parayı öderim. İmzamdan bu diyerek sözleşme imzalıyor. Kullanmayın. 20 TL civarına 1000 dakika olan faturasız paketler var.

Btk ya kaydolun şikayet kaydınızı oluşturun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • halilcrs kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim evet kesinlikle faturasız kullanmak daha mantıklı, 80 lira geçirmek ne demektir arkadaş.

Btk ya şikayet edeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bmw. -- 29 Temmuz 2017; 10:16:44 >
  • Son zamanlar da Vodafon'da bu gibi şikayetler çok arttı.En iyisi Faturasız bence..kafa rahat .Geçmiş olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone güven bunalımı yaşatıyor...

• Bmw. kullanıcısına yanıt
    İtirazını yapın.Eğer avea çekim sorunu yoksa bimcell çok iyi paketler mevcut onlara geçebilirsiniz faturasız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.