Şimdi Ara

32” & 27” 144+ hz monitör tavsiyesi lütfen (curved olmayan bütçe 3000)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamünaleyküm ben de 3070 ekran kartı var max 3.000 tl Civarında curved olmayan 2k 144 hz ve üzeri 27 veya 32 inç Bir monitör önerir misiniz acaba ghosting vb Sorunları olmayan

Biraz internetten konulara bakayım dedim ucu Bucağı yok çok kafam karıştı piyasada yüzlerce çeşit monitör var ve ben çok kararsız ve çok bilgisizim monitör konusunda

Oyun amaçlı kullanacağım genelde aksiyon oyunları ve futbol oyunları amaçlı ama tabii ki de genel kullanımda yapacağım 3000 TL’ye şu şartlarda pek mümkün mü bilmiyorum yinede sizlere danışmak istedim 32 inç olursa daha iyi olur

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 27" 170Hz ve 2K çözünürlüğe asusun VG27AQ1A modeli var kampanyada belittiğin bütçeye yakın. Düz IPS panel ve renk gamutları iyi bir ekran.

www.vatanbilgisayar.com
    Asus 27" VG27AQ1A 1MS(MPRT) 170HZ 2K IPS Freesync/G-Synıc Uyumlu Gaming Monitor fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Asus 27" VG27AQ1A 1MS(MPRT) 170HZ 2K IPS Freesync/G-Synıc Uyumlu Gaming Monitor en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    https://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-vg27aq1a-1ms-mprt-170hz-2k-ips-freesync-g-sync-uyumlu-gaming-monitor.html
  • cho35 C kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam , inceleyeyim gün içinde ☺️

• Bütçeyi biraz zorlama imkanın varsa 32"de bu monitörü öneririm.

www.cimri.com
    ViewSonic VX3258-2KPC-MHD 32" 144 Hz QHD Curved Monitör Fiyatları
    https://www.cimri.com/monitor/en-ucuz-viewsonic-vx3258-2kpc-mhd-32-144-hz-qhd-curved-monitor-fiyatlari,393327236
  • Snapyer S kullanıcısına yanıt

Hocam hala hazırda aynı markayı kullanıyorum hiç memnun değilim söz de 1 ms gecikme var ultra hızlı gecikme ayarını açtım vakitte nesnelerin bir gölgesi de farklı saçma şekillerde pardon farklı Saçma renklerde arkasından onları takip ediyor görüntü çok saçma bir görüntü haline geliyor bir daha asla bunları kanın monitörün almam

• Bolson50 kullanıcısına yanıt

Hocam 1 değil de 4ms Online Oyunda sıkıntı yaşatır ama :/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.