Şimdi Ara

32 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
0
Favori
19.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten artık kavissiz, 32', 4K, hızlı bir VA panel çıkartsınlar 10K bile olsa alacağım. Ortalık 700:1 kontrastlı ışık sızmalı iğrenç ips panellerle doldu taştı. Bir de 27' 4K yapmazlar mı!!!
  • https://www.youtube.com/watch?v=671uFu_87uY&list=WL&index=48&t=0s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -SKYNET- -- 15 Ağustos 2020; 16:14:38 >
  • karaniler kullanıcısına yanıt
    https://www.rtings.com/monitor/discussions/YWofimsLfBDXbk52/monitor-retests

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 metre çaplı kavis? biraz daha kıvırın arasına çiğ köfte koyup yiyelim
  • Monitör Kağıt üstünde güzelde VA Panel olması bana pek alınası gelemedi. Bunların yani 2K 240Hz’ler biraz daha yaygınlaşıp ürün yelpazesi Markalarda gelişip çoğalana kadar beklemek en iyisi.
    Mutlaka IPS panelli olanlar vardır ve daha iyisi çıkacaktır beklemek en iyisi.

• Lion_Army kullanıcısına yanıt
    VA olması neden rahatsız etti sizi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kullaniyorum. Gayette memnunum.

• Almayi düşünenler fazla beklemesin fiyatlari yukselecek.

Açıkçası O kadar para verip IPS olmasını tercih ederim, kendi açımdan birazda alışkanlık meselesi IPS’e alışınca kola kolay bırakılmıyor!!! Ne kadar birbirine yakın densede IPS hep bir adım önde!!!

Renk olarak tabi daha iyi ve görüş açısı, ama bu panel baya iyiydi siyahları da çok güzeldi. Açıkçası bu siyahları gördükten sonra ips grisine geri dönebileceğimi düşünmüyorum. Ama monitörde şuan flickering sorunu var, bakalım ağustos ayını gösterdi samsung. Umarım düzelir o sorun, eğer düzelmezse çok büyük boşluğa düşeceğim.

Umarım düzelir başlarda da ilk çıktığında firmware ile düzeltmişler galiba firmware güncellemesi yaptınızmı? Belki siz yapmadınız hala ondan öyle!

Yok hocam daha düzelme yokmuş, monitöre sahip değilim şuan zaten. Reddit yorumlarını takip ediyorum. Danawa da samsung yetkilisi ağustos ayında güncelleme gelecek diyordu umarım geldiğinde düzelir.

• Kore sitesinden 1006 firmware indirdim. Oyunlarda pek sorun yaşamadım acikcası

• AtiMX4 A kullanıcısına yanıt
    aynen bende indirip kurdum aklınızda olsun usb 3.0 flaşh bellekle güncellenmiyor usb 2.0 la güncelledim.Maşallah yağ gibi akıyor mübarek sizden ricam zifiri karanlıkta siyah ekranda foto çekip atarmısınız ? bendeki monitörle karşılaştıracağım.
    flicker sorunu bende de vardı düzeldi fw ile
  • https://www.tftcentral.co.uk/reviews/samsung_odyssey_g7_c27g75t.htm

https://www.tftcentral.co.uk/awards.htm Tavsiye edilmiş

Tftcentral tarafından incelenip önerilen ilk va panel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 24 Ağustos 2020; 20:9:28 >
  • Hocam bu monitörün İnput Lag değeri nedir acaba bir bilginiz varmı? Bir sürü test paylaşmısnız takip ediyorsunuz anladığım kadarı ile.
    Galiba elimdeki Asus VG27AQ montştörü satıp bu monitöre geçicem, inşallah VA Panel üzmez beni.

Rtings verilerine göre doğal çözünürlükte 2.9ms, eğer freesync açarsan 3.1ms, 1080p de 9.6ms olması lazım. Emin olmak için rtingsten kontrol edin.

Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.