Şimdi Ara

313 TL KingSpec 720 GB SATAIII SSD (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
4
Favori
7.379
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Konuya bak Ssd den nerelere gelmiş gündemin aylardır değişmemesinin de bir sonucu sanırım bu arada yukarıda kingdia ssd almış bir arkadaş amazon.comdan ona vergi dahil değil mi ? Amazon vergiyi dahil ediyor diye biliyorum bilen arkadaşlar yeşillendirebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyildiz07 -- 23 Temmuz 2019; 9:35:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam da üreten ve satan adamın para birimi dolar değil.58 dolar onlar için de iyi para.
  • tyildiz07 kullanıcısına yanıt
    hocam ben o amazon yorumlarını kullanıcıların deneyimleride burada bakın gibisinden koydum, 3-4 gün önce ssd geldi 14.9 Toplam ücret çıktı kapıda ptt görevlisine ödedim, win8 kuracakken win10 kurdum ADATA SP600 128GB kullanıyordum onda win8 vardı Fast Boot açıkken 10.5 saniyede masaüstüne ulaşıyordum şuan kingdiana win10 kurdum ve 10.8 Saniyede masaüstüne ulaşıyorum fast boot açık galiba anakarttan kaynaklı neyse geldiği gibi bütün testlerini yaptım resimlerle ekleyeceğim bu yorumuma, içini açıp ön bellek varmı diye bakmak istedim baya bi zorladım açamadım vida tutmadığı halde biraz zorladım yine salmadı kendini dış kasa bende zorlamadım daha fazla takıp kullanıyorum şuan bakalım ne zaman ölür, SP600ü amazondan haziran 2017de satın almıştım vergisiz hali 60 dolar gözüküyor o zamanki aldığım fiyat bakıp ağlıyorum şuan

313 TL KingSpec 720 GB SATAIII SSD 313 TL KingSpec 720 GB SATAIII SSD 313 TL KingSpec 720 GB SATAIII SSD 313 TL KingSpec 720 GB SATAIII SSD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoguzhan55 -- 26 Temmuz 2019; 2:2:7 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.