Şimdi Ara

#31# NUMARA GİZLEYEREK ARAMALAR KALDIRILMALI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
129.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bnce öle yapmaktansa küçüklere telefon almamak hm yabancı şirketlerin gelirini azaltır hmde böle şeyler azalır
  • ben numarasını gormediğim çagrıyı cevaplamıyorum zaten
  • #31# çıktı mertlik bozuldu
  • kaldırılmalı bencede sapıklık yapanlar var da bu pahalılıkta fazla lüks değil mi ya , bırakın diyorum telefon sapıklarına böyle ilkel çağ dışı davranışları,
  • quote:

Orjinalden alıntı: captain_35

#31# çıktı mertlik bozuldu

• quote:

Orjinalden alıntı: kebabkolik

quote:

Orjinalden alıntı: captain_35

#31# çıktı mertlik bozuldu

• ya işin başka boyutuda gizli numaradn caldırıp çaldırıp dayılık yapanlara ne dersiniz birde böylelri varbakalım gizli numara kaldırılcakmış bugün gazetede okudum bakalım bu dayılık yapanlar ne yapacaklar
  • destekliyorum zaten gizli numaraları cevaplamıyorum.
  • Arkadaşlar gizli numara uygulaması kalkacakBurda görmüştüm haberi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: huseyin__58

Arkadaşlar gizli numara uygulaması kalkacakBurda görmüştüm haberi.

Güzel kardeşim;
    Numara gizleme olarak tabir edilen uygulamanın kaldırılması söz konusu değildir.
    Sanırım, gizli numara ile yapılan aramaların müşteri isteği dâhilinde kabul edilmemesi servisi ile karıştırıyorsunuz. Yeni bir uygulama taslağıdır.
  • hiç bir mesajı okumadan cevap yazıyorum. Ama başlık çok haksızca ben bazı kişilere telefon numaramı göstermek istemeyebilirim. öğrenmesinler diyebilirim. O zaman ne olucak olmaz. Sapıklık konusuna gelince o yapan kişiler ile alakalı benim gibi yapmayan insanların yani kurunun yanında yaşta yanmasın derim. SApıklık yapılıyorsa size telefonlarda saat var dakikası dakikasına yazıyor savcılığa bu tarih ve saatlarde sürekli aranıyorum v.s. gibi başvuruda bulunun olsun bitsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: taxonera

hiç bir mesajı okumadan cevap yazıyorum. Ama başlık çok haksızca ben bazı kişilere telefon numaramı göstermek istemeyebilirim. öğrenmesinler diyebilirim. O zaman ne olucak olmaz. Sapıklık konusuna gelince o yapan kişiler ile alakalı benim gibi yapmayan insanların yani kurunun yanında yaşta yanmasın derim. SApıklık yapılıyorsa size telefonlarda saat var dakikası dakikasına yazıyor savcılığa bu tarih ve saatlarde sürekli aranıyorum v.s. gibi başvuruda bulunun olsun bitsin.

Mesajları en azından kısmen de olsa gözden geçirirseniz tasarı aşamasında olan sistemin çok daha farklı olduğunu kavrayabilirsiniz.
  • Çok işe yaramayan, ama bir o kadar da kullanılan birşey. Bence kaldırılmalı tabi, ben şahsen hiçbir zaman açmıyor özel numaralara telefonumu. Herkes arayacaksa adam gibi numarasıyla arasın.

Bu konuyu açma sebebin her ne kadar Telsim'i kötülemek olsa da bu özelliğin telefonlarda olduğunu da hatırlatırım sana satcell..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ermanpac

Çok işe yaramayan, ama bir o kadar da kullanılan birşey. Bence kaldırılmalı tabi, ben şahsen hiçbir zaman açmıyor özel numaralara telefonumu. Herkes arayacaksa adam gibi numarasıyla arasın.

Bu konuyu açma sebebin her ne kadar Telsim'i kötülemek olsa da bu özelliğin telefonlarda olduğunu da hatırlatırım sana satcell..

ne demek bu konuyu açman buymuş gibi,#31# ile numara gizleyerek aramaları ilk telsim çıkardı tabiki telsim bölümüne bu konuyu yazacam.#31# bir an evvel kaldırılmalı yada #31# aramalar engellenmeli eğer bu yapılmıyorsa bunun suçlusu gsm operatörleridir

• Arkadaşlar konu çok çok çok garip olmuş..

Öncelikle #31# KALDIRILAMAZ!! Neden mi? Özel hakları vs. herşeyi geçtim. Telefonlarda menüde numara gizleme vardır. Tek seferlik yada her zaman numaranızı gizleyebilirsiniz. Tek seferlik gizlemenin telefonu kod ile yönetim kodu #31# dir, yani *#06# yazınca nasıl telefonun kodu çıkıyorsa, #31# yazılarak yapılan aramalarda da tek seferlik numaranız gizlenir..

Neden kalkamaz? En basitinden telefonun menüsünde olan bişey kaldıramazsınız. Dünyadaki bütün telefonları toplayıp yakıp yeni ürünlerde bu menüyü koymamanız gerekir ki, dünya da tek çeşit insan, hitler, kaçakçılığı hiç düşünmeyecek insanlar olmadığına göre, yani birileri kaldırılsa bile bunu yeniden telefona entegre edebileceğine göre, imkansızın ötesindedir (imkansız diye bişey yoktur denir ya, dünyadaki tüm telefonları toplasanız dahi olabilecek birşey değildir.)

Son olarak, bunu ancak gizli nolardan aranmama hakkımızı kullanarak yapabiliriz. Kişisel olarak GÜNDE 30-40 KEZ ARANIP SESİMİ DİNLEYEN (BURDA SÖVESİM VAR) SAPIĞA ARTIK MEŞGUL TONU VERİYORUM. Şebekelerde gizli nolar tarafından aranmama hizmeti başlanıyormuş, yapılacak en iyi şeyde buydu, bu olmalı, başka da hiçbişey yapılamaz.

• quote:

Orjinalden alıntı: basturkemin

Arkadaşlar konu çok çok çok garip olmuş..

Öncelikle #31# KALDIRILAMAZ!! Neden mi? Özel hakları vs. herşeyi geçtim. Telefonlarda menüde numara gizleme vardır. Tek seferlik yada her zaman numaranızı gizleyebilirsiniz. Tek seferlik gizlemenin telefonu kod ile yönetim kodu #31# dir, yani *#06# yazınca nasıl telefonun kodu çıkıyorsa, #31# yazılarak yapılan aramalarda da tek seferlik numaranız gizlenir..

Neden kalkamaz? En basitinden telefonun menüsünde olan bişey kaldıramazsınız. Dünyadaki bütün telefonları toplayıp yakıp yeni ürünlerde bu menüyü koymamanız gerekir ki, dünya da tek çeşit insan, hitler, kaçakçılığı hiç düşünmeyecek insanlar olmadığına göre, yani birileri kaldırılsa bile bunu yeniden telefona entegre edebileceğine göre, imkansızın ötesindedir (imkansız diye bişey yoktur denir ya, dünyadaki tüm telefonları toplasanız dahi olabilecek birşey değildir.)

Son olarak, bunu ancak gizli nolardan aranmama hakkımızı kullanarak yapabiliriz. Kişisel olarak GÜNDE 30-40 KEZ ARANIP SESİMİ DİNLEYEN (BURDA SÖVESİM VAR) SAPIĞA ARTIK MEŞGUL TONU VERİYORUM. Şebekelerde gizli nolar tarafından aranmama hizmeti başlanıyormuş, yapılacak en iyi şeyde buydu, bu olmalı, başka da hiçbişey yapılamaz.

Telsim #31# numara gizleyerek aramaları çıkarmadan önce telefondaki numara gizleme özelliği hiçbir işe yaramıyordu yani numaranı gizleyemiyordun bile daha sonra turkcell daha sonra Avea,operatörün desteklemediği bir servisse telefonun isterse uzay teknolojisi olsun bir işe yaramaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satcell -- 7 Mayıs 2007; 17:51:06 >

• Hayır kaldırılmasına hiç gerek yok. Hem bu yugulamayı oylama yapsak kaç kişi kaldırılmasını ister? Konu başlığını BENCE ekleyerek düzeltmelisin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: feat

Hayır kaldırılmasına hiç gerek yok. Hem bu yugulamayı oylama yapsak kaç kişi kaldırılmasını ister? Konu başlığını BENCE ekleyerek düzeltmelisin.

yok ya,yoksa sen #31# den çokmu arama yapıyorsun
  • bencede kaldırılmalı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: satcell
    quote:

Orjinalden alıntı: feat
    Hayır kaldırılmasına hiç gerek yok. Hem bu yugulamayı oylama yapsak kaç kişi kaldırılmasını ister? Konu başlığını BENCE ekleyerek düzeltmelisin.
    yok ya,yoksa sen #31# den çokmu arama yapıyorsun

@Satcell, lütfen biraz daha sakin olur musun?
    İnsanları suçlamadan da soru sorabilirsin.

Ben de kullanıyorum gerektiği zamanlarda bu hizmeti.
    Bu hizmetin suistimal edilmesi ise bizim şikâyetimiz yeni bir servis ile bunun da önü alınacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.