Şimdi Ara

307'ye uygulamalar (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
420
Cevap
10
Favori
71.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok emek harcamıssın ve cokda basarılısın bence.Kazasız belasız gunler dılıyorum
  • Aracınıza değer üstüne değer katmışsınız. Fabrikadan çıksa ancak bu kadar orijinal durabilirdi. Siz de benim gibi parçalarda daha çok orijinalliğe önem veriyorsunuz sanırım. Sonradan takma gibi dursun istemiyorsunuz sanırım. O yüzden araç bir bütün duruyor. Sanki Peugeot'un 307 için 20. 30. yıl versiyonu gibi olmuş. Olsaydı ancak böyle olabilirdi sanırım. İyi günlerde kullanın.
  • güzeel
  • Yorumlar için çok teşekkürler arkadaşlar. Orjinal gözükmesine çalıştık .

yarın tavanın , ayak aydınlatmaların ve submarine light'ların detaylı fotoğraflarını çekerim

ayak aydınlatmasını yerine sabitlemek kaldı , kabloları yarım metre kadar uzun bırakmıştım. kapı içlerine koymuştum geçici olarak.

307'ye uygulamalar

307'ye uygulamalar

307'ye uygulamalar

• arka harita lambaları ve submarine light'da bitti.
    gerçi ayak aydınlatmalar da bitti. lambalar yerinde.

gece bu şekilde görünecek

307'ye uygulamalar

sağ ve sol harita lambaları. (kapılar açılınca ortadaki de yanıyor)
     307'ye uygulamalar

ön ve arka submarine light
     307'ye uygulamalar

• Ergin Hocam yeni gördüm.Alcantara'lar müthiş olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sapultra

Ergin Hocam yeni gördüm.Alcantara'lar müthiş olmuş

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: sapultra

Ergin Hocam yeni gördüm.Alcantara'lar müthiş olmuş

saol çağrı
  • dizi gibi olmuş çok hoş . Evde yapılabilecek güzel bi çalışma, tuttum devamı gelir umarım
  • şu bmw stoplarını yapamadık gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrazyRomeo156

Baştan okudum,çok emek harcamışsınız.
    Alcantara arabaya ayrı bir hava veriyor.Konsol'u alcantara kaplamak hayalimdir.
    Aracınızda perde hava yastığı yok sanırım.Yoksa açılmasında problem yaşanır gibime geliyor.

Selamlar,
    araçta perde hava yastıkları var. alcantara incecik kumaş olduğundan bir sıkıntı çıkaracağını düşünmedik açıkçası.
    tavan döşemesi çok daha kalın yapıda çünkü

Bunlar da paspaslar

307'ye uygulamalar

307'ye uygulamalar

• Abi araban çok güzel oldu gerçekten. 307 sahibi olsam seninle aynı yolları izlerdim aynı beklentilerimiz var. İşçiliğe çok önem veriyorsun çokta güzel oldu.

Buluşmada dediğim gibi mutlaka 3cm Eibach yay tak arabaya çok yararını göreceksin hemkozmetik hemde yol tutuş olarak. LED stopları merakla bekliyorum.
  • yay ve spacer aklımda baran.
    stoplar bitmez
  • Gayet hoş olmuş elinize sağlık
  • Stoplar bitmeden farlar geçen hafta satıldı.
    D1S mercek ve D3S xenon yapılacak (bunun için sıfır far aldım)
    birde Audi TT'nin gündüz farları eklenecek.
    Sinyaller için led mi yapalım karar veremedim.

Bayramdan sonra biter.
  • müthiş olmuş da lcd ekranı nerden aldınız? ve fonksiyonları nelerdir merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

müthiş olmuş da lcd ekranı nerden aldınız? ve fonksiyonları nelerdir merak ettim

Teşekkürler. LCD ekran dediğiniz aslında RT3 diye geçiyor.
    Fransa'dan aldım.Arkadaşım PSA'da çalışıyor, sağolsun bana yardımı baya dokundu.

Markası Magneti Marelli , PSA'nın haricinde Lancia ve Maserati de kullanıyor. (Granturismo modelinde)

307'ye uygulamalar
     307'ye uygulamalar
     307'ye uygulamalar
     307'ye uygulamalar
     307'ye uygulamalar
     307'ye uygulamalar
     307'ye uygulamalar
     307'ye uygulamalar
     307'ye uygulamalar
     307'ye uygulamalar
     307'ye uygulamalar
     307'ye uygulamalar

Bu cihaz Navigasyon , Telefon (Üzerinde sim kart yuvası var , bluetoth değil) ve multimedia cihazı aslında.
    Sesle de komut alabiliyor. Mesela ''Ara'' - ''Ahmet'' diyince Ahmet'i arar.
    Birde üzerinde SOS tuşu var. Olumsuz bir durumda tuşa basıldığında , GPS üzerinden bulunduğunuz yere ambulans vs.. konuşmadan geliyor.(Bu alt yapı Türkiyede yok tabi)
    Yine tek tuş vasıtası ile Peugeot Asistan'ı arayıp yardım da alabiliyorsunuz.

hatta gelen sms'leri sesli bile okur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0C8FEE75E -- 7 Kasım 2011; 20:55:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: individual

quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

müthiş olmuş da lcd ekranı nerden aldınız? ve fonksiyonları nelerdir merak ettim

Teşekkürler. LCD ekran dediğiniz aslında RT3 diye geçiyor.
    Fransa'dan aldım.Arkadaşım PSA'da çalışıyor, sağolsun bana yardımı baya dokundu.

Markası Magneti Marelli , PSA'nın haricinde Lancia ve Maserati de kullanıyor. (Granturismo modelinde)

307'ye uygulamalar
     307'ye uygulamalar
     307'ye uygulamalar
     307'ye uygulamalar
     307'ye uygulamalar
     307'ye uygulamalar
     307'ye uygulamalar
     307'ye uygulamalar
     307'ye uygulamalar
     307'ye uygulamalar
     307'ye uygulamalar
     307'ye uygulamalar

Bu cihaz Navigasyon , Telefon (Üzerinde sim kart yuvası var , bluetoth değil) ve multimedia cihazı aslında.
    Sesle de komut alabiliyor. Mesela ''Ara'' - ''Ahmet'' diyince Ahmet'i arar.
    Birde üzerinde SOS tuşu var. Olumsuz bir durumda tuşa basıldığında , GPS üzerinden bulunduğunuz yere ambulans vs.. konuşmadan geliyor.(Bu alt yapı Türkiyede yok tabi)
    Yine tek tuş vasıtası ile Peugeot Asistan'ı arayıp yardım da alabiliyorsunuz.

hatta gelen sms'leri sesli bile okur

407 içinde böyle birşey varmı ? varsa fiyatı ne kadar acaba öğrenebilirmisiniz. tabi mümkünse.

• quote:

Orijinalden alıntı: SezerEkrem
    407 içinde böyle birşey varmı ? varsa fiyatı ne kadar acaba öğrenebilirmisiniz. tabi mümkünse.

107 ve 206 haricinde tüm modellerde var bu ürün.
    Bendeki ürünün toplam parçaları 4100 euro civarıydı. Parça parça alınca fiyat şişiyor.
    Fabrikadan sipariş verilerek alınınca fiyatı çok daha aşağılara düşüyor.
    Ebay'de ucuza bulmak mümkün. Bir kaç arkadaşım Türkiyeye getirdi ve 407 lerine taktılar.

Bu ürünün benzeri 407 içinde Türkiyeye gelmişti.
    407 GT Line'larda standart bir ürün.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2011-model-peugeot-407-gt-line-163-bg-58763070/detay/?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-peugeot-407-gt-line-2-0-hdi-163-hp-57562324/detay/?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-peugeot-407-gt-line-2-0-hdi-163-hp-59767631/detay/?

Bu cihaz ise biraz daha eski versiyonu

• cevap için teşekkürler , ürün müthişmiş gerçekten , montajını kendiniz mi yaptınız bir de onu merak ediyorum

bir sorum daha olacak o da direksiyon , direksiyon komple mi değişti yoksa orjinal direksiyonu modifiye mi ettiniz?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.