Şimdi Ara

307'ye Ucuz yollu ses sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Oto ses sistemi kategorisinde henüz çok yeniyim ve bazı terimlerden anlamıyorum. Peugeot 307 aracıma ufak bütçemize göre bir ses sistemi yerleştirmeyi planlıyoruz. Aracıma Media Markt'dan aşağıdaki (NaviTech 6800UDT) teybi aldım ve montajını yaptırdım.

http://www.hepsiburada.com/navitech-cdt-6800udt-divxmp4dvdvcdcdcd-rcd-rwmp3-calar-/productDetails.aspx?categoryid=26080&productid=otdelcdt6800bdt

Teypte 4x50W Mosfet çıkış bulunuyor.

Şimdi birde Amfi ve Bass almak istiyorum. Bass Woofer olarak JBL 1000 Watt ve amfi olarakda aşağıdaki amfiyi düşünüyorum. Sizce bu sistemler uyumlu ve performanslı çalışır mı? Bu işte henüz amatör olduğumdan dolayı pek bir bilgim yoktur. Yardımlarınızı bekliyorum.

Amfi:http://www.sahibinden.com/jbl_gto_504-32WQQaXQQ13513771WQQpXQQdisplayitem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KamiLOwen -- 12 Nisan 2009; 14:26:06 >

• Teyp işini ortalam görücektir. Artık aldiğin için pek bişe demek yanliş olur ama navitech in ürünleri pek sorun çikarmiyor. Bi ara 13 cm navitech in midlerinden satmiştim fiyatina göre sesi güzeldi.

Bişeyi yaparken ileriyi düşünüp yapman senin için en iyi olucaktir. O yüzden Jbl gt4 eskide kalmiş bir ürün ve piyasada çok sayıda bulunuyor vede kalite olarak süper bir bass değil.

Size düzün olarak Hertz Es300d veya hertz es300 öneriyorum. (Hertz es300d ile es300 ün farki biri çift bobindir diğeri tek bobindir. )

Anfi olarak sirf bassi besliceksiniz mono bir anfi önermek bir gömlek daha iyi olucaktir. Ayrica linkteki ampli ne gt4 besler nede es300. Anfi olarak Sound Magus x402 veya 301.1 (601.1 olursa daha iyi olur.

• sesleri alabilmek için hoplöre de ihtiyacınız olucak. aracın orjnal hoparlörlerini mi kullanacaksınız? orj. hoparlörlerin yerine hoparlör düşünüyormusunuz? aracın orjinal hoparlörlerinden çok kötü bir verim alırsınız.

subwoofer jbl gt5 amf de jbl 75.2 olursa daha iyi verim alırsınız. linkteki amfi mid amfisidir dogru duzgun subwoofer besleyemezsiniz, sub da sesleri boğar.
  • Cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar. Peki hoparlörler için pioneer düşünüyorum. Bunlar 3 Yollu 4 Yollu diye ayrılıyorlar. Buna dikkat etmem gerekir mi ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.