Şimdi Ara

307 kd ya da yedek subaylar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
2.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şafak 28. Nato askeri olarak Kosova'dayım.
  • 17 heyyyyyy çanakkale
  • ee nerdesiniz lem
  • Şu önlisansları da kısa dönem olsa keşke bizde gidip gelelim bir an önce.
    İş kurduk uzun döneme gidemiyoruz AÖF ye devam bu yüzden. İnşallah önlisans mezunlarına da bir düzenleme yaparlar gider hizmetimizi veririz en iyi şekilde. Gidip gelip aileyi kurmak lazım böyel çok düzensiz oluyor.
  • bende edirnede askerim arkadaşlar. tam 4 denetleme gördüm. anlayacağınız baya yordular. şimdide tatbikatlar falan. ama BUNLARA RAĞMEN ŞAFAAAKKKKKKKK: 15..................
  • quote:

Orjinalden alıntı: crematoria

bende edirnede askerim arkadaşlar. tam 4 denetleme gördüm. anlayacağınız baya yordular. şimdide tatbikatlar falan. ama BUNLARA RAĞMEN ŞAFAAAKKKKKKKK: 15..................

hadi ordan 'torun' seni. gel hadi belkiyoruz

• arkadaşlar bu adam benim ev arkadaşım olur. bu adamın torunu olmak çok sinirime dokunuyoo gelince tokat manyağı yapıcamm senii
    quote:

Orjinalden alıntı: x_crazy

quote:

bende edirnede askerim arkadaşlar. tam 4 denetleme gördüm. anlayacağınız baya yordular. şimdide tatbikatlar falan. ama BUNLARA RAĞMEN ŞAFAAAKKKKKKKK: 15..................

• quote:

arkadaşlar bu adam benim ev arkadaşım olur. bu adamın torunu olmak çok sinirime dokunuyoo gelince tokat manyağı yapıcamm senii
    quote:

quote:

kıdemini bil torun..binbaşı var karşında..şınav vaziyeti alınacak,al!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Time -- 6 Mayıs 2006; 13:54:43 >

• hade ulennnn ........ başı
    quote:

quote:

arkadaşlar bu adam benim ev arkadaşım olur. bu adamın torunu olmak çok sinirime dokunuyoo gelince tokat manyağı yapıcamm senii
    quote:

quote:

kıdemini bil torun..binbaşı var karşında

• quote:

hade ulennnn ........ başı
    quote:

quote:

quote:

quote:

kıdemini bil torun..binbaşı var karşında

höööyyytttt...üstüne hakaret ha..yakacam senin askerliğini

• şafak olmuş comolokko sadece 10 varmı beeee torunlarım 309. celp yarın geliyo usta birliğine aman beee
    herkese selam bu arada
  • 16 kaldı
    SENSİZ GEÇEN GÜNLERİN KAZASI YOK BE SEVGİLİ
  • bende geliom le
  • şafak 10
  • arkadaşlar şaaaaaaaaaaaaaaaaaaaafaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak omuş 3 sadece izmire kavuşuyorum yeter beeeee

herkese selam ne de özledim donanım forum
  • quote:

Orjinalden alıntı: volkirik

arkadaşlar şaaaaaaaaaaaaaaaaaaaafaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak omuş 3 sadece izmire kavuşuyorum yeter beeeee

herkese selam ne de özledim donanım forum

hadi bakalım askerler bekliyoruz.. gelin kazasız belasız.
  • son çarşımız 307 ler herkese hayırlı teskereler
    307 K/D Jet Tertip Rüzgar Gibi Geldik Geçtik

309 lara Allah kolaylık versin :D
  • giresun bulancak ilçe jandarmadan dedelerime selamlar. hepimize kazasız belasız hayırlı teskereler.

309 k.d. şafak karanlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turquoise -- 13 Mayıs 2006; 14:36:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: turquoise

giresun bulancak ilçe jandarmadan dedelerime selamlar. hepimize kazasız belasız hayırlı teskereler.

309 k.d. şafak karanlık.

geçer dostum merak etme ama şu son günler geçmiyor şafak sıkıştırıyor adamı :D

• şafak 2 bugün çarşıdayım yarında sonra ver elini kocaeli. heyt be gidiyorum ne güzel bir duygudur bu ya
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.