Şimdi Ara

300TL Civarı Tablet Önerisi Acil!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Artes QD1002

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çin malı olan hiçbir ürüne yerınızde olsam para vermezdim,bunların yerıne samsung,asus,lg gıbı markalara bakın 7 ınc düşünürseniz kendimde şuan kullanıyorum lg g pad 7 yi tavsiye ederim.
  • Onlarda cin mali hocam. Arkasinda made in china yaziyorsa onunde ipad de yazsa cindir.
    Ayrica cini niye begenmiyosunuz ki adamlar uzaya koloni kurdu gayet saglam duruyor :)

• Hocam çin malı olması ıle çinde üretiliyor olması ayrı şeyler sony de çinde üretim yaptırıyor ama kalıtesi aynı.Benimkisi sadece tavsıye ısteyen ısredıgını alır ama alırken bazı şeylere dıkkat etmek gerek sonra yok servisti yok sureklı arızaydı uğraşmamak için.
    Ama orjinal çin malı olan ve ıbm ortağı sanırım bi marka varki kalıtesi ve servisiyle kesınlıkle tavsıye ederim:Lenovo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz32 -- 21 Kasım 2014; 0:16:43 >
  • Hepsi gostermelik hepsini cinde uretiliyor, marka yi basip satiyorlar. Kaliteye gelince xperia kaliteli malzeme siparis ediyor olabilir. Kaliteli malzeme satin alan diger firmalar da var bunu iyi arastirmak gerekiyor mesela artes servisi 3 saat icinde mail e geri donus yapiyor. Asus bunu yapiyormu sanmiyorum. Yani cinliler parasina gore tablet satiyor ama hepsini onlar uretiyor en markalisindan en markasizina kadar. Ama sonuca gelince dediginiz gibi herkes istedigini almakta ozgur :)

• Bence cinlilerin yaptigi tek ortaklik marka basmak :) adamlarda muthis bi teknoloji var hepimiz boyun egdik evimde china yazmayan sadece elektirikli dis fircam var :D madw in germany

• Zaten ayni seyi soyluyoruz iş gucündeki ucuzluktan olayı büyük firmalar maliyeti düşürmek adına üretimi çinde yaptırıyor fakat bunu yaparken kendi standart ve kalitelerinden ödün vermiyorlar yani sadece işin montaj kısmı çin oluyor.Kisaca sony ,lg yada samsung aldığinizda made in çin yazmasi onun çin malı olduğunu göstermez sony nin japon samsung ve lg nin kore malı olduğunu değiştirmez.

• Abi tablet tavsiyesinden çok çin malı muhabbetine dönmüş ortam :D
    Bende farkındayım ama fazla para vermek istemiyor alcak arkadaş. Nete girsem film izlesem yeter diyor.
  • Bıraz oyle oldu aslında asus hd7 tam arkadasa gore fıyatıda butcesıne gore sanırım.
  • Kardesim git hepsiburada.com dan adam gibi asus me176cx i al gec. Ne oldugu belli olmayan cin mallarina para verip 1 senede parani cope atma.
    Not: iscilik ucuz diye cinde uretilen bir urun cin mali olmaz. Apple larin uzerindeki yaziyi hic okumadiniz galiba. California da tasarlandi cinde uretildi diyor. Sizin mantiginizla apple la dandik cin markalarinin farki yok. Birine baska marka digerine baska marka vuruluyor. Maalesef oyle bir dunya yok.

• Tablet olarakta arkadasin dedigi gibi bende asus me176cx oneririm.

• Satılık practika 8.2 var 500e ben aldım 200e vereyim
  • bu tableti almanı öneririm kullandığım için kaliteli bir tablet

http://www.reeder.com.tr/tablet-bilgisayarlar/10-inch-wifi/reedera10b.html
  • erdem552 kullanıcısına yanıt
    bende asus memopad hd 7 var 16 gblik şu anda mediamarkta 279 tl. ama 4.4 güncellemesi yok ve gelmeyecek. bir de lenovo a7-50 var o da benzer özellikte fiyatı 250 tl ve 4.4 güncellemesine sahip. ikisi de 16 gb ve 5 mp kamera var. başka bir markaya bakma bile gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: profecco

bende asus memopad hd 7 var 16 gblik şu anda mediamarkta 279 tl. ama 4.4 güncellemesi yok ve gelmeyecek. bir de lenovo a7-50 var o da benzer özellikte fiyatı 250 tl ve 4.4 güncellemesine sahip. ikisi de 16 gb ve 5 mp kamera var. başka bir markaya bakma bile gerek yok

lenovo a7-50 yi tavsiye ediyorum. fiyatına göre çok güzel bir performans sağlıyor.
  • Arkadasin tavsiye ettiği tablet "lenovo a7-50" olabilir ama benim ilgimi çeken IPS ekrana sahip bu tablet var,

Diğer yolladığın linkteki tablerde bütçe olarak aynı performans ve kalite olarak biraz yüksek değerde bir tablet, detayli inceleme videosu;

http://www.youtube.com/watch?v=bpOHA9dZ5kE

Simdiden hayırlı olsun.
  • 3G çok gerekli ise, lenova A-50 ve 16 gb dahili hafıza ve ips ekran, telefon rom atılabiliyor..
    Batarya perfomansı önemli ise Lg G pad 7 inç modelini iPad gibi 10 saat rahat kullanırsın, bugün vatan da 10 dakika inceledim, çok akıcı menüsü var yüklü test oyunları takılmadan seri oynayabiliyorsun ve ayrıca orjinal kılıf hediye 349 lira fakat dahili hafıza 8 gb..

• reeder ın A7iS tabletini kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim hem oyun performansı hemde diğer işlerimi rahatlıkla yapabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersincrazy -- 27 Kasım 2014; 1:00:40 >
  • Çin malı olayına açıklık getireyim ,
    tüm çin malları kötü değildir , çinde telefon-tablet üretimi yapan kaliteli iş çıkaran firmalar var. Ne kadar para o kadar köfte ,
    çinde 30 dolarada , 500 dolarada tablet var ,
    tüm çin mallarını yerden yere vurmanın alemi yok ,
    tabii ki ipad ile bazı markları kıyaslamak saçma , ipad kalitesi tartışılmaz...Ama dediğim gibi ne kadar para o kadar köfte.. 1000 tl lik bir ipad ile 300 tl alıncak çin menşeili tableti kıyaslamak ta saçma ... 300 TL lik bir tableti 1000 tl lik ipad ile karşılaştıramazsınız...
    saygılar....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.