Şimdi Ara

300gr Nesfit Granola %30 + %50 indirim.. 11.95 yerine 4.18 TL ve diger indirimler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.067
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • dr oetker vitalis iyi alman malı oluyor, şahsen türk mallarının eski kalitede olduğunu düşünmüyorum şimdi, birşeylerden çalıyorlar, yabancılar mesela daha az şekerli seviyorlar, türkler şerbet gibi seviyorlar, buda üretime yansıyor arz talep. Mesela ben çikolatada kakao ve fındık tadı baskın olsun isterim, bizde şeker tadı baskın
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

Hocam demek ki mağazanın kendisi yapmış kusura bakmayın. bugün gidip 4 tane daha aldım hatta ve sepette hala 15 20 tane vardı aynı şekilde gronala cesitleri 1 alana 1 bedava yaziyordu..

Bugün ben de ilk denemem de dusmedi, carrefour kart ile alışveriş yapınca ballı yulafli granola %30 + % 50 indirimle 4.18 e düştü. Bilginize...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 840g tam bugdayli+pirincli 10 liraya geldi. Migrosta 15 liraydi.

• hangi günler geçerli acaba sadece haftasonu için mi yoksa yarın alsam düşer mi bilen var mı?
  • % 30 indirim 14-16 ekim tarihlerinde gecerli (8.37 tl)

% 50 indirim 18 ekimde sona eriyor (5.97 tl)

%30+%50 indirim için yarın son gun (4.18 tl)

Not: Nestle nesfit ballı yulaf kesinlikle almanızı tavsiye ederim.😉

• Cannondale kullanıcısına yanıt
    malesef bizde beslenme kültürü de yok, damak tadı da. Tatlı diye yıllardır şerbet yiyor insanlar. Şu ürünlere bakar mısınız, Ballı yulaf, pirinçli tam buğday. Tam buğday tamam da pirinç kel alaka, yulafın yanında bal ne iş belli değil
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.