Şimdi Ara

3000TL Verdim 100FPS Görüyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gözün göremeyeceğini zaten söylemişler. Ki gözün görmesede monitörün hertzi o fps kadar değilse bunu monitör veremez. Bence daha iyi bir oyuncu olmak istiyorsan fps yerine gecikmeyi önlemeye çalış. Mesela iyi bir oyuncu klavye-faresi ve daha kaliteli internet kablosu alabilirsin.

Ayrıca
    "Sanırım siz sadece oyuna girip adam vurmak icin amatörce oynuyorsunuz"

Zaten oyuna bunun için girilmez mi.Sen adamları mı iyileştiriyorsun?
  • n3t4 kullanıcısına yanıt
    30fps gorursem oyunda kendimi yerden yere vurarim sevinçten. 6-15 FPS gidip geliyoruz 15 de super kasmiyor 6 da kasiyor diyoruz sen gitmissin 100fps oyunuyorum 300gormek istiyorum bende iki kulak var duyuyorum ama uçuncu kulak istiyorum duymak için gibi bir şey bu. Birakta biraz 100 olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi linyit43 -- 21 Temmuz 2014; 5:26:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 fps ile 300 fps yi gözünle anlayamazsın zaten.
  • bak mesela benim monitörüm 60 hertz ve ekran kartımda msi gtx 760 battlefield bad company 2 de en yüksek ayarlarda 120 fps görüyorum ama ben fps imi 60 a sabitledim çünkü benim monitörüm 60 fps ten sonra fps desteklemez ve daha akıcı bir şekilde oynatamaz ayrıca bunun üstüne ekranda yırtımalar olur yani sizde ekranınızın hertzini öğrenin ona göre yardımcı olalım yoksa bende ciddi ciddi oynuyorum fps oyunlarını özellikle battlefield nası oynardım varyaaaa neyse siz hertz ini öğrenin monitörünüzün ona göre yardımcı olalım
  • bankai20 kullanıcısına yanıt
    Logitech g710+ mekanik oyuncu klavyesi
    Steelseries sensei raw frost blue mouse
    Steel series siberia v2 frost blue kulaklık
    Steelseries qck+ SK Gaming mousepad
    Superonline fiber internet

Sence bunlarla gecikme ne kadardır?
    Oyunu ciddiye alarak oynadıgım icin 1FPS bile farkediyor benim icin.

• 1fps bile önemliymiş.

• Ethernet kartın killer değil anladığım kadarıyla, öyleyse büyük hata 1-2 fps den daha çok şey değiştirir
  • n3t4 kullanıcısına yanıt
    Kullandığın ekran kaç inç ? Çözünürlük olarak kaçta oynuyorsun ?
  • Kardeşim en baştan söyleyeyim fps sorununa çözüm olamayacağım.

Diğer konuya gelirsek: Burada 1 fps bile önemli diyorsun ama sistemini gidip tv ye bağlamışsın. Senin ekranında 1000 fps bile yazsa tv 100 hertz ise saniyede en iyi ihtimalle 100 kare görürsün. Bir ikinci konu bilgisayarındaki her şey en üst seviye oyuncu ekipmanı bile olsa tv'ye bağlantı yaptığın için input lag yüzünden fps'nin hiç bir anlamı kalmaz. Senin yapman gereken fps ye takılmak yerine gidip input lag'ı düşük olan adam gibi bir monitör almak.
  • 1 Fps bile çok önemli demişsin eyvallah profesyonel bir oyuncu için öyle olabilir ama gidip televizyondan oynuyorsun... Deli gibi input lag oluyor oyunda 50 fps oyna düzgün bir monitörden oyna daha iyi...
  • FPS ile verdiğin para doğru orantılı mı olmalı ?
  • Diğer yorumlardada söylenildiği gibi 100 fps ile 300 fps farkını anlayamayız.Oyuncu için 60 veya 120 fps yeterde artar bile sizin şuan yaptığınız resmen küçük bir çocuk eve arkadaşını getirir okul çıkışı çantasını yatağına atar oyunu açar ''Kanka bak diye ayarları gösterir hepsi en yüksek seviyede.Fps göstergesini işağret eder bak iyi bak 250 fps boru değil olm bu'' demesi ile aynı şey

Bu arada cs:go oynuyorum 1 fps yüksekliğide olsa önemli dediğiniz olay düşük fps alan oyuncular için önemli herşey en yüksek seviye 120 fps alsanızda aynı 500 fps alsanızda aynı.Önemli olan ani düşüşleri engellemek siz 500 fps alıyorsunuzdur tak vurulduğunuzda ufak bir takılma ile 100'e düşer bu sorun olur sizin için hele kalabalık serverlerde.En iyisi sabit 60 veya 120 gerisini boşverin.
  • önemli olan bağlantı hızınızdır o pc ile max 3 ac son ayarlarda yerde sürünür yada crysis 3 ac
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.