Şimdi Ara

3000 üst sınırlı telefon önerisi (Eski amiral gemisi alınır mı?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum başlıkta da yazdığı gibi maksimum sınır 3000 lira.Eski amiral gemisi alınır mı sizce,düşündüğüm telefon Xiaomi Mi 8.Mi 9t'nin tasarımı hoşuma gitmedi note 8 pro'da çok büyük ve kaba geldi.Bu yüzden en mantıklı mi 8 gibi duruyor ama sizin de düşüncelerinizi merak ediyorum.

• Cpu gpu rankslara bak ona göre kararını ver

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben olsam güncel ama orta seviye telefon alırdım

• Puantum kullanıcısına yanıt
    Hocam Mi 8'in cpusu diğer iki cihaza göre fazla.Kasa,tasarım falan da hoşuma gidiyor.Fakat eski cihaz olduğu için android güncellemesi 10'da bitiyor benim bildiğim kadarıyla.Ben bu cihazı 3 sene falan da kullanmayı düşününce o soru işareti oluşturuyor.
  • Peki neden hocam?Yazılım desteğinin fazla olmasından mı?Biraz açarsanız sevinirim.
  • samsung a71 e bakmıştım geçen fena değil gibi 3k falandı fiyatı. iphone 7 den geçmeyi düşünüyodum vazgeçtim sonra.
  • Mi9T güzel cihaz.

• 9t alabilirsin
  • Xiaomi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ne olarak kullanacagına bağlı. günlük işler için istiyorsan ve bataryası iyi olsun diyosan samsung m30s .

kamera vs lazımsa baska cihaz bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: yıgıdo5858

Mi9T güzel cihaz.
    9t mi note8pro mu hocam
  • Kalite eşittir Mİ9T
  • P40 lite'da düşünebilirsin. Google hizmetleri yerine huawei servisleri kullanıyor. zannerdersem kulaklık hediyesi de var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.