Şimdi Ara

3000 TL Bütçeli Oyun Bilgisayarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bir süredir araştırma yapıyorum Fiyat/Performans olarak "Asus X550VX-DM324D" modelinden daha iyi bir notebook bulamadım. Ama araştırmalarımın sonucunda kronik arızalı bir notebook olduğunu öğrendim bu yüzden kafamda deli sorular oluşmaya başladı bu bilgisayarın özelliklerine yakın yada eşdeğer 3000tl bütçeli laptop önerilerinizi alabilir miyim lütfen ?

• Mobildeyim fakat hatırladığım kadarıyla 3000 altına bu konfigürasyondan daha iyi bir cihaz yok. 300 lira kadar arttırabilirseniz Monster'ın i5 7300HQ+GTX1050'li cihazı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki sizce teşhir ürünü alınabilir mi ? Linkteki ürün hoşuma gitti;
    Ürün linki
  • quote:

Orijinalden alıntı: byhellhunter

Peki sizce teşhir ürünü alınabilir mi ? Linkteki ürün hoşuma gitti;
    Ürün linki

Sorun yaşama ihtimaliniz olabilir, düşük bir ihtimal de olsa.
  • 3000TL yi aşmayacak farklı bir ürün tavsiyeniz var mıdır en azından orta seviyenin biraz üstü ayarlarda oyunları akıcı olarak oynayabiliyor olmam yeterli olacaktır yada "Asus X550VX-DM324D" alıp şansımı denemeli miyim ? Bütçe açısından çok geniş biri değilim 3000 tl harcama yaptığım bilgisayarın en azından beni 3-4 yıl götürmesini umuyorum performans ve sağlamlık açısından.
  • quote:

3000TL yi aşmayacak farklı bir ürün tavsiyeniz var mıdır en azından orta seviyenin biraz üstü ayarlarda oyunları akıcı olarak oynayabiliyor olmam yeterli olacaktır yada "Asus X550VX-DM324D" alıp şansımı denemeli miyim ? Bütçe açısından çok geniş biri değilim 3000 tl harcama yaptığım bilgisayarın en azından beni 3-4 yıl götürmesini umuyorum performans ve sağlamlık açısından.

3000 altına Asus'tan daha iyi bir ürün yok diye biliyorum ne yazık ki. Aceleniz yoksa biraz bekleyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlideToUnlock

quote:

3000TL yi aşmayacak farklı bir ürün tavsiyeniz var mıdır en azından orta seviyenin biraz üstü ayarlarda oyunları akıcı olarak oynayabiliyor olmam yeterli olacaktır yada "Asus X550VX-DM324D" alıp şansımı denemeli miyim ? Bütçe açısından çok geniş biri değilim 3000 tl harcama yaptığım bilgisayarın en azından beni 3-4 yıl götürmesini umuyorum performans ve sağlamlık açısından.

3000 altına Asus'tan daha iyi bir ürün yok diye biliyorum ne yazık ki. Aceleniz yoksa biraz bekleyin derim.

peki asusun bu modelini öneriyor musunuz bir bilginiz deneyiminiz yada gözleminiz var mı bu bilgisayar hakkında ?
    ve her iki ürün de 0 olduğunu varsayarsak asus'u mu tercih edersiniz yoksa linkteki acer ı mı ?
    fark olarak benim gözlemlediğim;
    asus da işlemci ve hdd hızı daha iyi
    acer da işlemci daha zayıf ekran daha büyük klavye ışıklandırması var ekran kartı bir üst model çift fana sahip ve bilgisayar açılışını hızlandırmak için düşük bir ssd var tabi bu arttırılabilir

http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/acer-nxg6tey002-vn7-792g-i5-6300-8g-1t-173-w10-4gb-gtx960-outl-P123951873?icid=990007_prudsys_productdetail_crosssell

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SlideToUnlock

quote:

peki asusun bu modelini öneriyor musunuz bir bilginiz deneyiminiz yada gözleminiz var mı bu bilgisayar hakkında ?
    ve her iki ürün de 0 olduğunu varsayarsak asus'u mu tercih edersiniz yoksa linkteki acer ı mı ?
    fark olarak benim gözlemlediğim;
    asus da işlemci ve hdd hızı daha iyi
    acer da işlemci daha zayıf ekran daha büyük klavye ışıklandırması var ekran kartı bir üst model çift fana sahip ve bilgisayar açılışını hızlandırmak için düşük bir ssd var tabi bu arttırılabilir

http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/acer-nxg6tey002-vn7-792g-i5-6300-8g-1t-173-w10-4gb-gtx960-outl-P123951873?icid=990007_prudsys_productdetail_crosssell

Acer'ın dezavantajları var ama genele baktığımızda Asus'tan daha iyi bir grafik çiziyor, kafadan ekran kartı ve ekran boyutu. Tabi bunlar benim yorumladığım nesnel özellikler, kullananların yorumlarına başvurmanız kasa kalitesi, kronik sorun olup olmadığı gibi konulardaki soru işaretlerinizi giderecektir.

• http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-x550vx-dm277dc-i7-6700hq-8gb-1tb-2gb-gtx950m-156-freedos-pmu354351

Bence bunu da düşünebilirsiniz hocam. Kağıt üzerinde tam bir f/p
  • quote:

Orijinalden alıntı: aziz istifa

http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-x550vx-dm277dc-i7-6700hq-8gb-1tb-2gb-gtx950m-156-freedos-pmu354351

Bence bunu da düşünebilirsiniz hocam. Kağıt üzerinde tam bir f/p

X550VX serisinden alıcak olursam zaten Asus X550VX-DM324D sizin önerdiğinizden daha iyi durumda ekran kartı olarak 2gb bellek yetersiz gelebilir 4gblık sürümü daha iyi

• byhellhunter B kullanıcısına yanıt
    O model biraz daha sorunlu deniyor o yüzden bunu önermiştim. Bende farkındayım tabi 324d özellik olarak 1 tık daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: aziz istifa

O model biraz daha sorunlu deniyor o yüzden bunu önermiştim. Bende farkındayım tabi 324d özellik olarak 1 tık daha iyi

DOA kapsamında Asus N552VW-FW290T buldum N11 den şuan aklım tamamen ona kaydı 324d nin özelliklerinin üstüne bide GTX960m farkı var bilgisayarda o yüzden sanırım o yönde kullanacağım tercihimi..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.