Şimdi Ara

3000-3400 TL arası telefon önerisi??? Acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    oppo realmi
    xiamaoo 9t
    a71
    huwaiii p40 lite
    yada sizin önerdiklerinizden

• nove 5 t ye de bak derim. o fiyata alınabilecek tek amiral gemisi o. onun dışında orta üst seviye telefonlar var zaten yazmışsın çoğunu. kendi önceliklerini belirleyip ona göre karar ver derim. mesela ekranda çentiğe bakışın ne? sıfır çentik diyorsan zaten mi9t den başka seçenek yok gibi. delikli ekran mı damla çentik mi? onun haricindeki diğer konularda hiçbiri de üzecek telefonlar değil zaten. (batarya, kamera, hız vs.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodofran

nove 5 t ye de bak derim. o fiyata alınabilecek tek amiral gemisi o. onun dışında orta üst seviye telefonlar var zaten yazmışsın çoğunu. kendi önceliklerini belirleyip ona göre karar ver derim. mesela ekranda çentiğe bakışın ne? sıfır çentik diyorsan zaten mi9t den başka seçenek yok gibi. delikli ekran mı damla çentik mi? onun haricindeki diğer konularda hiçbiri de üzecek telefonlar değil zaten. (batarya, kamera, hız vs.)
    delikli ekran mı damla çentik mi derken neyi kastettiniz??
  • KIZILÖTESİİ kullanıcısına yanıt
    realme xt damla çentiktir. nove 5t delikli ekrandır. mesela.
  • A71 tavsiye ederim bu aralıkta. İyi bir seçim olur.
  • "xiamaoo" yeni marka mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nova 5t bakın bende aynı fiyat aralığında cihaz bakıyorum biraz daha uyguna getirebilirsem almayı planlıyorum (kart kampanyası vs)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amoled ekrandan başka ekran istemem derseniz A71, performans, kamera ve kasa kalitesi isterseniz nova 5t.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Realme 6 pro ve nova 5t öneririm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • a71 sizin için iyi bir tercih olabilir.

• iyi akşamlar ; nova 5t veya p40 lite olabilir işlemci,kamera,batarya ve süperşarj yönünden

teşekkürler
  • SoulCast S kullanıcısına yanıt
    hocam nova5t demişsiniz ama bu fiyat aralığında nova5t bulamadım ben, hep 4000 civarı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.