Şimdi Ara

300 TL ye Kadar Tablet Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumda bir cok tablet oneri basligi var ama benim denk geldigim basliklar pek benim ihtiyaclarimi karsilamiyor gibiydi. O yuzden bende sormal istedim. Onumuzdeki hafta almayi dusunuyorum. O nedenle sormak istedim.
    Tableti kullanma amacim sadece internet ve internetten dizi ve film izlemek. Baskada bi ihtiyacim yok gibi.
    Tabletde aradigim bir iki genel ozellik var. Bunlar;
    Oncelikle stabil bi sistemi olmasi. Yani sarzi cube mini de ki gibi %30 larda bitmesin. Romlarla rootlarla ugrastirmasin. Hic anladigim bisey diil cunku. Yani cin mali aldigima pisman etmesin beni. Kalite hissiyati versin.

İps ekrani olsun.

Turkiyeden alacagim icin teknik servisi iyi olsun.

Tv ye baglamadan sorun cikartmasin. Bin dereden su getirtmesin.

Olur olmaz pit pit sesler cikartmasin.

Simdilik aklima gelenler bunlar. Aklimda ilk olarak cube 30gt mini var ama onunda sarzi bitmeden bitmis gibi kapanma sorunu var. Benim icin cok buyuk problem olmaz ama mide bulandirici bir durum.

Evet arkadaslar. Genel olarak kriterlerim bunlar. Bunlari goz onunde bulundurarak oneri de bulunabilirseniz cok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sizin için tek yol marka tabletler, Çin markalarıyla uğraşmayın, Cube de dahil!
  • Aradiginiz ozelliklere uygun pipo s3 var. Turkiyede codegen ultimix 77 olarak da satilyor. Ben aldim suan tek sorunu sarji 3 saat gidiyor, konusunda sonradan arttigi soylenmis ama ne kadar dogru bilemem. Tvye henuz baglama sansim olmadi
    Edit: tabletin gorunusu kaliteli fakat ses tuslari genele gore daha kalitesiz, servisi hakkinda bilgim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okisht -- 1 Mayıs 2013; 12:07:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Markali tabletlerden ipad mini de dusundum ama fiyati 700 tl lerde ve online film izlemek icin ios cok da iyi bi sistem degil gibi geliyor bana. İphone 5 var bende. Online film ve dizi izlemek iskence gibi. Ozelliklede film.
    Benim olayim tamamen film ve dizi izlemek oldugu icin 250-300 tl ye halledeyim diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temizkopat -- 2 Mayıs 2013; 12:39:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.