Şimdi Ara

300-500 TLarası saat tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 300-500 tl arası şık bi saat arıyorum. tavsiyelerinizi bekliyorum.

• bence bir kol saatine 500 lira kadar vermek mantıklı gözükmüyor. yerine günlük hayatta daha sportif bir casio modeli ve yanında takım elbise gömlek altına swatch dan klasik bir model tercih edersin hem iki tane olur. zaten sonuçta bütün saatler aynı zamanı gösteriyor mu, saat 5 ise saatlerin hepsi 5 işte. 10 liralık çin malı saatler bile (günde bir iki saniye yanılma payı ile) saati söylüyorsa.!
    zevkine göre rahat hafif saatleri tercih edebilirsin. öyle 100 metre su geçirmiyor böyle kronometresi var vs gibi şeylerle hiç uğraşma... derim... hangimiz suyun 50 metre altında saate baktık ki?
    ama yok ben saate önem veririm almışken iyisini alayım diyorsan QUANTUM TÜRK HAVA KUVVETLERİ ÖZEL SERİSİ, diyorum lafı daha fazla uzatmıyorum. sağlıcakla kal.

• quote:

Orijinalden alıntı: zzxyz

bence bir kol saatine 500 lira kadar vermek mantıklı gözükmüyor. yerine günlük hayatta daha sportif bir casio modeli ve yanında takım elbise gömlek altına swatch dan klasik bir model tercih edersin hem iki tane olur. zaten sonuçta bütün saatler aynı zamanı gösteriyor mu, saat 5 ise saatlerin hepsi 5 işte. 10 liralık çin malı saatler bile (günde bir iki saniye yanılma payı ile) saati söylüyorsa.!
    zevkine göre rahat hafif saatleri tercih edebilirsin. öyle 100 metre su geçirmiyor böyle kronometresi var vs gibi şeylerle hiç uğraşma... derim... hangimiz suyun 50 metre altında saate baktık ki?
    ama yok ben saate önem veririm almışken iyisini alayım diyorsan QUANTUM TÜRK HAVA KUVVETLERİ ÖZEL SERİSİ, diyorum lafı daha fazla uzatmıyorum. sağlıcakla kal.

Verdiğiniz tavsiye güzel ama benim düşüncem bir erkeğin takabileceği en güzel takı saattir. Bu yüzden verilen 500 Tl o kadar fazla değil. Ayrıca eğer sıkılmadan uzun süre kullanabilirsanız verilen paraya değen saatler var.

• bencede saat bi erkeğin en nemli takısıdır. iyi bişey alıp uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum.
    tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.