Şimdi Ara

30+ ULTİMATE TEAM CUP V SAMPİYON VREDD TEBRİKLER.. (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.027
Cevap
3
Favori
12.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dikkatimi çekti de C grubundan 3 kişi son dörde kalmış baya zorluymuş bizim grup yahu
  • sayın çok kıymetli muhtemel yarı final rakiplerim...gece 11 den sonra musaidim eğer size de uygunsa bizim maçı da aradan çıkaralım...
  • Lancelot 2 - 3 woodgate

woodgate 5 - 1 Lancelot

Eline sağlık...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: woodgate

Lancelot 2 - 3 woodgate

woodgate 5 - 1 Lancelot

Eline sağlık...

Evet Başka bir rüya daha sona erdi ,

Korner çalışacam yarın bütün gün , 4 tane filan gol yedim , hayatımda bu kadar kötü oynadıgımı hatırlamıyorum uzun zamandır.

Woodgate basarılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: lancelot84

quote:

Lancelot 2 - 3 woodgate

woodgate 5 - 1 Lancelot

Eline sağlık...

Evet Başka bir rüya daha sona erdi ,

Korner çalışacam yarın bütün gün , 4 tane filan gol yedim , hayatımda bu kadar kötü oynadıgımı hatırlamıyorum uzun zamandır.

Woodgate basarılar

Teşekkürler dostum...

• Değerli rakibim cuma gününe kadar müsaade istiyorum senden çünkü cuma ya kadar geceye kadar çalışacağım.

Cuma günü Allah'tan bir mani olmazsa oynarız.olası final maçını aynı gün veya Cumartesi oynar turnuvayı bitiririz

• quote:

Orijinalden alıntı: shabab

dikkatimi çekti de C grubundan 3 kişi son dörde kalmış baya zorluymuş bizim grup yahu

Aynen katılıyorum sana bende oyüzden son maçta çıkabildim 4. olarak
  • quote:

dikkatimi çekti de C grubundan 3 kişi son dörde kalmış baya zorluymuş bizim grup yahu

Yalnız abi unutmussun 2 tane bizim gruptan 2 tane sizden kalmış olduk şimdi siz kendi grubunuzlamı oynadınız hatırlamıyoruöm ama woodgate hocam da bende bizim gruptakileri eledik

• quote:

Orijinalden alıntı: Vredd

quote:

Yalnız abi unutmussun 2 tane bizim gruptan 2 tane sizden kalmış olduk şimdi siz kendi grubunuzlamı oynadınız hatırlamıyoruöm ama woodgate hocam da bende bizim gruptakileri eledik

3 grup olduğundan çapraz eşleşme olmadı dolayısıyla Gruptan sonraki ilk maçlarda bütün rakipler kendi grubundaki başka bir takım ile eşleşti.Ama sonraki tur yani çeyrek final - yarı final - finalde farklı gruplardan adam geldi.Örneğin ben C grubundan Lancelot ile oynadım.Şimdi Shabab ile oynayacağım.Ama şu bir gerçek ki turnuva şampiyonuda bende aynı maç sayısı oynayacağız.Benim ilk turnuvam ve mutluluk verici bir durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: QSerdar_TR

quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

Serdar kardesimi tebrik ederim , yine sansiz sekilde elendim..

Fifaz 4 - 3 Serdar

Ikinci mac sozun bittigi yer..

30+ ULTİMATE TEAM CUP V SAMPİYON VREDD TEBRİKLER..

Tarık gerçekten çok iyi oynadın ama ilk maç oynarken atığın gollerin hepsi kanattan geldi. Anladımki katalardan geliyorsun. 2. maça tedbirli oynadım kanatlardan seni durdurunca banada gol atmak kaldı artık. eğer kannattan gelmeyipte oratadan gelseydin maçı alırdın zaten.Ama oyunda çok iyi adam eksiltiyorsun tarık çok yordun beni.

Ah serdar ah yaktın beni

İki maçta baskılı oynadım , ikinci maç bir türlü ikinci gol gelmeyince bir de üstüne 45. dakikada attığın ilk şut gol olunca demorilize oldum , tam kontra takımı kurmuşsun , oyunun gerekliliği olan , kapılan toplar ve hızlı ileri pas ve pacer adamlarla sonuca gidiyorsun , al gel kupayı ne diyim.. Başarılar yarı finalde

• quote:

Değerli rakibim cuma gününe kadar müsaade istiyorum senden çünkü cuma ya kadar geceye kadar çalışacağım.

Cuma günü Allah'tan bir mani olmazsa oynarız.olası final maçını aynı gün veya Cumartesi oynar turnuvayı bitiririz

Cumaya kadar çok uzun bir süre istemişsin kardeşim , maçlar için 2 gün süre veriyoruz , maç saati için rakibinle anlaşıp bir 35 - 40 dakikada halledebileceğiniz bir olay çünkü bu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

quote:

Değerli rakibim cuma gününe kadar müsaade istiyorum senden çünkü cuma ya kadar geceye kadar çalışacağım.

Cumaya kadar çok uzun bir süre istemişsin kardeşim , maçlar için 2 gün süre veriyoruz , maç saati için rakibinle anlaşıp bir 35 - 40 dakikada halledebileceğiniz bir olay çünkü bu..

Haklısın Tarık'ta geç ve yorgun gelmem söz konusu yoksa problem değil ama yine fırsat bulursam mutlaka haber vereceğim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woodgate -- 12 Mart 2013; 15:56:19 >

• quote:

Dostum Yarın öğleden sonra 15:00 - 17:00 arası müsayit olacağım.Uygun mu senin için haberini bekliyorum???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woodgate -- 12 Mart 2013; 16:18:14 >
  • quote:

quote:

Dostum Yarın öğleden sonra 15:00 - 17:00 arası müsayit olacağım.Uygun mu senin için haberini bekliyorum???

hocam gün içerisinde malumunuz çalışıyoruz dolaysıyla çok zor ama bi ihtimal olursa öğleden sonra yazarım senin de haberin olur...
  • woodgate hocam bu arada dün gece siizn maç bittiğinde ben onlinedım ısrarla yazmama rağmen cevap vermediniz gittiniz...belli ki aceleniz vardı elbette anlayışla karşılıyorum...dediğim gibi öğleden önce haber veririm...
  • quote:

woodgate hocam bu arada dün gece siizn maç bittiğinde ben onlinedım ısrarla yazmama rağmen cevap vermediniz gittiniz...belli ki aceleniz vardı elbette anlayışla karşılıyorum...dediğim gibi öğleden önce haber veririm...

Dostum psn den yazdıysan gelmedi.burdan yazdığını gördüm gece yarısıydı.onun dışında bana birşey gelmedi

• quote:

quote:

woodgate hocam bu arada dün gece siizn maç bittiğinde ben onlinedım ısrarla yazmama rağmen cevap vermediniz gittiniz...belli ki aceleniz vardı elbette anlayışla karşılıyorum...dediğim gibi öğleden önce haber veririm...

Dostum psn den yazdıysan gelmedi.burdan yazdığını gördüm gece yarısıydı.onun dışında bana birşey gelmedi

ekledim sizi sizden cevap gelmedi aynı anda buraya da yazmıştım neyse hocam bi kıymeti yok geçen geçti önümüze bakalımumarım yarın işten fırsat bulabilirim de maçımızı yaparız...

• quote:

Orijinalden alıntı: Vredd

quote:

haklısn kardeşim:) sizden 2 bizden 2 kaldı...umarım sizden 1 bizden de 1 kişi finali görür...garip bi temenni hehe

• quote:

quote:

quote:

ekledim sizi sizden cevap gelmedi aynı anda buraya da yazmıştım neyse hocam bi kıymeti yok geçen geçti önümüze bakalımumarım yarın işten fırsat bulabilirim de maçımızı yaparız...

Tamam dostum haberini bekliyorım dişimi çektirecem işten öğlen için izin aldım düşün yani durumumu

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tamam dostum haberini bekliyorım dişimi çektirecem işten öğlen için izin aldım düşün yani durumumu

Allah acil şifalar versin...benim dişte de var ufak bi sıkıntı yani şartlar eşit sayılıryok kabul etmiyorum illa sen de çektirecen diyosan

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.