Şimdi Ara

30 milyona yakin gss kayitlisi issiz arkadaslar nasil yasiyorsunuz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
3.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tinod

Gss ye kayitli degilim dun hastaneye gittim. 50 tl muayene ucreti verdim.. Doktor beyin gogus tomografi kan degerler vs istedi.. 400 tl tutuyor bunlar.. Ozel hastane ile ayni...para yoktu. Bana 3 tane ilac verdi 63 tl tuttu...gss kaydı yaptiracam pazartesi 100 kusur tl aylik...

Bu arada hastane suriyeli kayniyordu...
    İşin en kıl tarafı hastaneye paraları öderken gss de borç yazmaya devam ediyor.. Hastaneye ödenen paralar en azından gss borcundan silinse.
  • Nerede o kadar işsiz , Allah aşkına bende bunu anlamıyorum. Topluca oturdukları bir yer falan varsa gidip bulalım. 2050 TL başlangıç ücreti ile haftada 6 gün, günde 7 saat çalışacak adam bulamıyoruz. Milletin çalışmaya niyeti yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoyanDervis

Nerede o kadar işsiz , Allah aşkına bende bunu anlamıyorum. Topluca oturdukları bir yer falan varsa gidip bulalım. 2050 TL başlangıç ücreti ile haftada 6 gün, günde 7 saat çalışacak adam bulamıyoruz. Milletin çalışmaya niyeti yok.
    kardeş bu yalanlara milletin karnı tok be...başka bişey bulun
  • Eğitimlilerin işsiz,
    Suçluların ve Kurnazların da Zengin olduğu yerde, kim Eğitimli olmak ister? Bu çarpıklığın olduğu ülkeler, Fakir, diğerleri ise Zengin oluyor.

https://www.facebook.com/ProfDemirtas/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinod

Gss ye kayitli degilim dun hastaneye gittim. 50 tl muayene ucreti verdim.. Doktor beyin gogus tomografi kan degerler vs istedi.. 400 tl tutuyor bunlar.. Ozel hastane ile ayni...para yoktu. Bana 3 tane ilac verdi 63 tl tuttu...gss kaydı yaptiracam pazartesi 100 kusur tl aylik...

Bu arada hastane suriyeli kayniyordu...
    Bunu söylediğin iyi oldu hem bi ton borç çıkarıp bi ton para ödememek için direk özele gidicem. Söz konusu sağlık ama bizim düşündüğümüz şey para lanet olsun
  • select55 kullanıcısına yanıt
    :( bro bunlar gercek cikar su gozlugu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Nerede o kadar işsiz , Allah aşkına bende bunu anlamıyorum. Topluca oturdukları bir yer falan varsa gidip bulalım. 2050 TL başlangıç ücreti ile haftada 6 gün, günde 7 saat çalışacak adam bulamıyoruz. Milletin çalışmaya niyeti yok.
    Hangı sektor hangi il

• NoyanDervis kullanıcısına yanıt
    6 gün ne arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

6 gün ne arkadaş
    O noyan fake galıba

• quote:

Orijinalden alıntı: select55

he yavrum he. her 3 kişiden 2 si işsiz. o yüzden biz eleman bulamıyoruz. yalanında bu kadarı. 30 milyon gss li varmış mış.
    30 milyon gs li var desen doğruya yakın ama gss li 3 bilemedin 4 milyon ancak vardır. Doğruları bile böyle abartarak yazdığınız sürece kimse size inanmaz. böyle kendiniz çalar kendiniz oynarsınız.

Alıntıları Göster
    İşçi değil "köle"arayan dallamalarin gelip cirit attığı başlık .

Defol git Suriye kampından işçi topla

Asgari ücretin altında paraya ,haftada 6 gün calistirmak isteyen senin gibilere çok bile işçi.

Bunun gibi çok çakal var memlekette,gerekirse açlıktan sürünün ama bunun gibilere emeginizi satmayin.

• shifisitert S kullanıcısına yanıt
    Ankara - Sivas. Enerji sektörü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoyanDervis -- 6 Ekim 2018; 13:25:35 >
  • 30milyon gssli olduğunu iddia etmek matematik bilimine sövmektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: İroniMan

Bunu söylediğin iyi oldu hem bi ton borç çıkarıp bi ton para ödememek için direk özele gidicem. Söz konusu sağlık ama bizim düşündüğümüz şey para lanet olsun

Alıntıları Göster
    Ozel hastanede 400tl ye ct+tahlil... nakit.. sigortasız...

Mümkün degil. Bakın yaziyorum. Mumkun degil.

Sadece tahlilleriniz 200 civari tutar.

Ha derseniz ben yaptirdim, bi fatura isteyin ct yi ne kadara cekiyorlar bende ogrenmis olurum.

Gss nizi odeyin..parasiz saglik olmaz. Avrupayida ornek gosterip durmayin. Orda paraniz veya sigortaniz yoksa iceri bile giremezsiniz. Yine bizimkilier rica minnet muayene eder. Leon Lederman , saglik harcamalari icin nobel odulunu satti.

• Bu muhabbet ilk çıktığında gidip işlemleri yaptırdım şu an işsiz olmama ragmen borç yok sürekli takip ediyorum e devletten

• Herkes aç, sokaklarda yaşıyor ama avrupa’nın en obez ülkesiyiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Ankara - Sivas. Enerji sektörü.
    muhendıs mı olacak ne ıs yapacak detay olarak
  • Son 1 ayda 500 e yakın iş başvurusu yaptım. 1 sene önce yaptığımda günde 3 mülâkata giderdim en azından şimdi bırak işe girmeyi muhabbete bile çağıran yok.

• quote:

hadi ya. ssk yı kendi cebimden ödediğim bir işim var. nerdeymiş bu iş?
  • Valla ben artık acımıyorum. Acıma ve merhamet duygularını içimden silmeye çalışıyorum. İnsanlar bugün varlar yarın yoklar. Bugün birşeye ihtiyacım olsa ve bana birşey olsa kim yardımıma koşucak ? Kimse

O yüzden fazla tartışmaya gerek yok hadi eyw
  • quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

En çokta memur maaşları nasıl odenebılıyor onu merak edıyorum

zarrabın sözü vardı fahişenin ve memurun parasını peşin vereceksin diye

devlet dairelerindeki müdürler müdür yardımcıları kendi adamları onlara verip diğerlerine vermeyecek mi hükümet? yeniçeri isyanı gibi isyan olur o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 7 Ekim 2018; 8:46:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.