Şimdi Ara

30 diye not mu olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
142
Cevap
1
Favori
6.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar lise ikideyim dersler bu sene düştü matematikten 30 aldım evde calışamıyorum hiç,konsantrasyon 0. nasıl yükselicek bu dersler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• takip.ben de lise 1 im 25 aldım
  • ünide 0.3 ü görünce bu hallerine şükredersin
  • 0.3 mü -.- konsantrasyonumu nasıl toplarım yardım
  • ben 8.sınıfta teknoloji mi ne bi ders varya karton yapıyosun 10 vermiş ne güzel yaptıydım günlüğün olmamış falan saygısızsın diye düşürdü
    ben lsieye girerken sbs vardı 470 aldım o yıl baya bi düştü puanım hocanın arabasını dolana dolana çizdim
  • 20 aldım ben napcam lan
  • Lise 2'deyken 05 almıştım. 1 soru hatalıydı herkese 10 puan eklediler, etti mi sana 15. Hemen pes etmeyin, her düşük nottan sonra yığılacaksanız işiniz iş..
  • İlk konu polinomsa çalışıp rahatça yapabilirdin, ben 1 gün ayırarak 70 almıştım, çok zor bir konu değil.
  • lise 2 matematik sınavında adımı yazdım sadece 0,5 verdi hoca :)
  • lise 1 matematik 17
  • aynı kaderi paylaşıyoruz, yani nerdeyse...
  • sınıf ortalaması 20- 30 olan derslerle karşılaştığında tekrar konuşalım :D
  • Ben matten 15 mi almıştım 37 mi ya
  • Lise 2 de bende 10 almıştım ama adımı yazmayı unutunca 10 puanıda silmişti insafsız hoca ;)
  • lise 4 39
  • üniv. de okul uzatırsan konsatrasyonu görürüm ben
  • 07 aldığımı biliyorum. hocam benim 93 puanım ı nerden kırdınız yeaaaaaaaaaaaaaaaaaa diye bağırmak istemiştim
  • Coğrafyadan 20 aldıydım ilk sınav ikinci sınav eşşşşeeeeeeek gibim çalıştım 70 alıp kurtarmıştım..
  • Ben ne 0 ( zero) 'lar gördüm. Hem de full dolu kağıtta Emeğe bile vermemiş adam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetilki

arkadaşlar lise ikideyim dersler bu sene düştü matematikten 30 aldım evde calışamıyorum hiç,konsantrasyon 0. nasıl yükselicek bu dersler

hocam nası duzeltcen acaba işin zor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.