Şimdi Ara

30-40 milyar arası dizel otomatik araç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlık anlatıyor. 30 40 milyar arası, dizel otomatik bir araç arıyorum. Aracı sıfır alacağız. Benim için araçtaki en önemli olgu prestij/segment. Bu nedenle sedan modelleri daha çok beğeniyorum ancak güzel HB'lere de açığım. Kendim bazı markaların sitelerini gezdim ancak bi kısmı sanki hazine saklıyor gibi aracın vites kutusu hakkında alışılmamış kısaltmalar kullandığından sitelerde uğraşmak istemedim.

Arkadaşlar yorum ve önerilerinizi şiddetle bekliyorum. Önceden teşekkürler.

• O alışılmamış kısaltmalar yarı otomatik şanzımanlı arabalar. İ30 a bakmanızı tavsiye ederim en dolu 1.6 dizel otomatiği 42 bin lira ve bence parasını sonuna kadar hak ediyor. Ama hız sabitleyici yok, yurtdışında var ama Türkiye'ye getirmiyorlar, gayet uzun bir donanım listesi var ve tam otomatik yani tork konventörlüdür. Fiat Bravo yarı otomatik(Dualogic) bir şanzıman kullanmasına rağmen muadillerine göre başarılı. 1.6 120 bg dizel motoru var ve kullanıcı yorumlarına göre gayet güçlü. Bravo'nun da donanımı gayet iyi ama onda da kendiliğinden kararan dikiz aynası yok. Ayrıca Linea da var yakın fiyatlara ama bence Bravo çok daha yakışıklı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.