Şimdi Ara

30.000'e kadar otomatik araç önerisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle 10 gündür araç bakıyorum fakat hiç bişey bulabilmiş değilim çok fazla araca motor seçeneğine şanzımana baktım kafam iyice allak bullak oldu
    Kimi cvt diyo kimi tam otomatik diyo
    O yüzden değerli abilerimden yardımcı olmalarını istiyorum.
    Öğrenciyim 25-30 bin lira arası param var.
    10.000 km anca yaparım senede.
    Otomatik az yakan parçası servisi çok üzmeyecek
    Mümkünse 2006 2007 2008 model
    İkinci elde çok değer yitirmeyen bir araç önerebilir misiniz?

• vahit_edis kullanıcısına yanıt
    Ford Fiesta. Bütçeyi birkaç bin lira arttırıp sıkı da bir pazarlık yaparak şimdiki kasadan temiz bir tane alın geçin bence 32-33'e. Senede 10.000 km için dizel araba peşinde koşup 2006 model arabaya binmeyin. örnek ilan:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-bayandan-titiz-kullanilmis-fort-fiesta-63.000-km-otomatik-175783869/detay
  • Yok hocam zaten dizel hiç düşünmüyorum benzin-lpg benim için ideal görünüyor. Ama buralara çıkamam 30 bile zorla anca yani başlarda 25-27 arası bakıyordum 30a anca çıkabildim.
  • Mercedes b lpg 2006
    mercedes a lpg 2004

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Punto evo dualogic bakın derim.
    Az yakar, 2010-11 modelin bulabilirsiniz.

• 2010-2011 vergisi ağır gelir abi oyüzden 7-11 yaş arası bakıyorum
  • a ların tipi hiç hoş değil abi b lerde 35000den başlıyor bizi aşar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vahit_edis -- 17 Aralık 2014; 12:17:49 >
  • 2012 Cruze alınabilir.

30.000'e kadar otomatik araç önerisi?
  • Konumun Ankara görünüyor. Konya'dan araba bakmanı anlayabilirim bir nebze ama İstanbul veya İzmir'den araba almak ekstra maliyetli olmayacak mı senin için ?
  • Haklısınız hocam istanbul benim için problem değil sadece dönüşte yakıt dışında masrafım olmaz maliyet açısından ama dediğiniz gibi izmir biraz sıkıntı fakat araç bulamıyorum hiç yakınlarda
  • hocam hiç chevrolete binmedim model ve düşük kilometresi cezbetti şuan yakıtı nasıldır parça fiyatı arıza durumu nedir
  • Mitsubishi colt

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaistlinXX

Ford Fiesta. Bütçeyi birkaç bin lira arttırıp sıkı da bir pazarlık yaparak şimdiki kasadan temiz bir tane alın geçin bence 32-33'e. Senede 10.000 km için dizel araba peşinde koşup 2006 model arabaya binmeyin. örnek ilan:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-bayandan-titiz-kullanilmis-fort-fiesta-63.000-km-otomatik-175783869/detay

Ağustostan beri satamamış Fiesa gibi bir arabayı. Fiyatını mı çokmu istiyor acaba?

• Mitsubishi colt derim... az yaksın dersen yakar git dersen gider. Bozulur mu dersen, o ne demek der. Tek kapılı 1.3 cz3 işini görecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conquête -- 17 Aralık 2014; 17:15:35 >
  • hiç aklıma gelmeyen bir araç ama herkes colt diyor galiba
  • Temizini bulabilirseniz 2007-2008 jazz cvt ya da 2011-2012 mitsu colt.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Gato Negro -- 17 Aralık 2014; 18:00:13 >
  • yaşlı tek kavrama robotizelerin masraflarını duyup koktuğum için CVT şanzımana karar kıldım sorunsuz ve bakım onarım maliyetleri düşük olduğu için performans kaybını önemsemiyorum zaten
    jazz dışında alternatifi varmı bu şanzımanın 2007-2008-2009 model araçlarda hocam fikir verebilir misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vahit_edis -- 17 Aralık 2014; 18:06:49 >
  • vahit_edis kullanıcısına yanıt
    Jazzların ilk kasası 2009da sona erdi ama çok az bu kasa jazz geldi ülkemize. 2009 da yarı otomatik şanzımanlı jazzlar geldi 2. kasa ile ve ilerleyen yıllarda daha sonra da bir miktar cvt araç geldi 2011-2012 yıllarında doğru hatırlıyorsam. İlk kasa temiz jazz bulmak tek boynuzlu ata rastlamaktan daha zordur çünkü temizlerini kimse satmak istemiyor ya da satmıyor. Onun için biraz şanslı olmak gerekiyor. Elite modelleri doludur, sunroof standarttır. Sportlar daha hesaplıdır manuel klima, kapak jant, 2 hava yastığı ve arkalar disk fren değildir. Jazzlar lpgye uyumludur, lpg ile ekonominin dibine vurabilirsiniz ama ben ihtiyaç duymadım. Yalıtımı düşüktür, rüzgar ve lastik sesi alır. İç mekandan bazen tıkırtı sesi gelebilir. İçi ve bagajı geniş arkada şaft tüneli yoktur.
    Ama daha az para vereyim diyorsanız colt da en az jazz kadar sorunsuzdur, ona bakabilirsiniz bence.

• hocam öncelikle ayrıntılı mükemmel anlatımınız için teşekkür ederim colt'un hacmi bana biraz yetersiz geldi jazza da bi alternatif sunmadığınız için jazzda şuan karar kıldım
    direklerde şasede oynama olmadığı sürece hasar kaydı, kaporta ve boya takıntım yok motor ile şanzımanı güzel olsun yeter 2007-2008 model arayıp bulucaz artık
    son bir soru kaç bin kmye kadar alınır ve şehir içi benzinde yakıt tüketiminiz nedir ?
    ilginiz için çok teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vahit_edis -- 17 Aralık 2014; 18:37:44 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.