Şimdi Ara

3'ÜNCÜ KOR. (HRF) MU.A.K.LIĞI İSTANBUL AYAZAĞA (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
2
Favori
90.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: harpseal

quote:

Orijinalden alıntı: asıhancı

burası galiba natoya bağlı acil müdahale karagahı

Bir bilinmeze doğu yol alıyoruz galiba kardeşim.Allahım sana geliyorum...Hiç kimse gitmedi mi buraya ya daha önceki dönemlerden.Yardım edecek yok mu.

Alıntıları Göster
    bende acemi birliğimi amasya çavuş talimgahında yaptım.usta birliğine çavuş adayı olarak gidiyorum uzun dönem.usta birliğim 3.kolordu (HRF) komutanlığı karargah destek grup komutanlığı emniyet ve muhafız bölüğü İSTANBUL-AYAZAĞA çıktı.nasıl biyer.askerliğini orda yapanlar arkadaşlar varsa biraz yardımcı olsunlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: karlıdağ85

2'NCİ MOT. P. TUG. K.LIĞI LİCE DİYARBAKIR

hiç bir bilgim yok bana yardımcı olursanız sevinirim.
    arkadaşlar bende kısmetse perşembe ordayım. daha önce gidenler nasıl bir yer olduğuna dair ne yapılır ne edilir zor mudur kolay mıdır biraz bilgi verirseler çok mutlu olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz35_35

arkadaşlar bende kısmetse perşembe ordayım. daha önce gidenler nasıl bir yer olduğuna dair ne yapılır ne edilir zor mudur kolay mıdır biraz bilgi verirseler çok mutlu olurum

Alıntıları Göster
    Slm arkadaşlar, 335.dönem kısa dönem olarak buraya düştüm. Yardım & önerileriniz bekliyorum. Ben de perşembe ordayım kısmetse. ( octie@bjkarena.net ) Dedelerle ve tertiplerle irtibata geçelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: octie

Slm arkadaşlar, 335.dönem kısa dönem olarak buraya düştüm. Yardım & önerileriniz bekliyorum. Ben de perşembe ordayım kısmetse. ( octie@bjkarena.net ) Dedelerle ve tertiplerle irtibata geçelim.

Alıntıları Göster
    Banada 3'üncü Kor.(HRF) Kh. Des. Gr. K.lığı AYAZAĞA İSTANBUL çıktı. Kime sorsam şanslısın falan diyor ama görcez. Kisa Donem Er Piyade olarak gorev alcam... Sanirim gecen senelerde bir cok arkadasin paylastigi gibi ingilizce bilenleri buraya gonderiyorlar. Ingilizce Ogretmenligi Mezunuyum. Yarin 18.30 uçağıyla Istanbula uçcam kısmetse. Ablamlar orda yaşadığı için sevindim buranin cikmasina açıkçasi. Buyuk ihtimal bi yere gonderilmiyecegimiz soyleniyor Uzman birligi icin. Orada goruşmek kaynaşmak uzere.

• quote:

Orijinalden alıntı: NatsuSalamander

Banada 3'üncü Kor.(HRF) Kh. Des. Gr. K.lığı AYAZAĞA İSTANBUL çıktı. Kime sorsam şanslısın falan diyor ama görcez. Kisa Donem Er Piyade olarak gorev alcam... Sanirim gecen senelerde bir cok arkadasin paylastigi gibi ingilizce bilenleri buraya gonderiyorlar. Ingilizce Ogretmenligi Mezunuyum. Yarin 18.30 uçağıyla Istanbula uçcam kısmetse. Ablamlar orda yaşadığı için sevindim buranin cikmasina açıkçasi. Buyuk ihtimal bi yere gonderilmiyecegimiz soyleniyor Uzman birligi icin. Orada goruşmek kaynaşmak uzere.

Alıntıları Göster
    İhtiyaç listesi hakkında bilgi verirseniz çok iyi olur. Neler götürelim? Çamaşırlar nasıl olmalı vs?

• quote:

İhtiyaç listesi hakkında bilgi verirseniz çok iyi olur. Neler götürelim? Çamaşırlar nasıl olmalı vs?

Alıntıları Göster
    Bende bilmiyorum, arkadaslarim camasir vs bi sivil kiyafet gotur diyo. İç çamaşır vs... gittiğimiz yer temin ediyor dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NatsuSalamander -- 10 Ağustos 2010; 10:45:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NatsuSalamander

Bende bilmiyorum, arkadaslarim camasir vs bi sivil kiyafet gotur diyo. İç çamaşır vs... gittiğimiz yer temin ediyor dediler.

Alıntıları Göster
    Slm torunlarım 331. kısa dönem dedeniz olarak hepinize hayırlı uğurlu olsun.Allah kazasız belasız askerlik yapmanızı ve en kısa zamanda ailenize kavuşmanızı nasip eylesin.

Yanınıza giderken fazla eşya almanıza gerek yok orada size çanta atlet çorap diş macunu fırçası havlu terlik verecekler ancak verdikleri çorap don atlet yetersiz siz en iyisi yanınızda fazladan iç çamaşırı çorap vs bulundurun.yoksa bu sıcak havalarda sıkıntı çekersiniz.gelirken kesinlike not defteriniz,siyah kalemiz ve saatiniz olsun oradada bir takım formlar dolduracaksınız.milletten dilenmeyin ayrıca kantinden satılmayabilir.

Geldiğinizde sizi geçici bölüklerinize yerleştirecekler kiminiz yemin töreninden sonra başka bölüklere geçecek kiminiz ise bu bölüklerde askerliğini bitirene kadar görevini sürdürecek yani tekrar dağıtım olmayacak.

Bölükler fena değil umarım muhafız bölüğüne düşmezsiniz şu kolorduda en fazla nönet tutan ayrıca her hafta grup içtimada konu olan bölük.neyse dil bilenleri genelde binalara sonra nizamiyeler alıyorlar.gündüz 12 saat görev gecede 2 saat nöbet.biraz yoruluyorsunuz.

Kişi sayısı az olursa fazla eğitim yapmasınız. yapsanız bile 10-20 dk sürer sonra çay kahve molası.sizi asteğmenler eğiticek büyük bir ihtimalle.

Arkadaşlar kolorduda dikkat etmeniz gereken 2 önemli subay var biri kolordu komutanı ikincisi grup komutanı.bu komutanları görünce sakin olup heyecana kapılammanız lazım.yoksa sizi bir güzel azarlarlar.hatta olay çarşı kitleyip haftasonu izinsizliğine kadar uzanır bu da demektir ki eğitim.

Birliğinize sabah erkenden teslim olmanıza gerek yok biraz istanbulda vakit geçirin sonra çok arayacaksınız öğleden sonra artık 3-4'e doğru teslim olursunuz.

ulaşıma gelince mecidiyeköyden----ayazağaya 41AT otobüsü var direk giriş kapısının önünden geçiyor şoföre söylediğinizde sizi orada indirir

sormak istedikleriniz başka sorular olursa cevaplamaya çalışıcağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olgi -- 10 Ağustos 2010; 17:19:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Olgi

Slm torunlarım 331. kısa dönem dedeniz olarak hepinize hayırlı uğurlu olsun.Allah kazasız belasız askerlik yapmanızı ve en kısa zamanda ailenize kavuşmanızı nasip eylesin.

Yanınıza giderken fazla eşya almanıza gerek yok orada size çanta atlet çorap diş macunu fırçası havlu terlik verecekler ancak verdikleri çorap don atlet yetersiz siz en iyisi yanınızda fazladan iç çamaşırı çorap vs bulundurun.yoksa bu sıcak havalarda sıkıntı çekersiniz.gelirken kesinlike not defteriniz,siyah kalemiz ve saatiniz olsun oradada bir takım formlar dolduracaksınız.milletten dilenmeyin ayrıca kantinden satılmayabilir.

Geldiğinizde sizi geçici bölüklerinize yerleştirecekler kiminiz yemin töreninden sonra başka bölüklere geçecek kiminiz ise bu bölüklerde askerliğini bitirene kadar görevini sürdürecek yani tekrar dağıtım olmayacak.

Bölükler fena değil umarım muhafız bölüğüne düşmezsiniz şu kolorduda en fazla nönet tutan ayrıca her hafta grup içtimada konu olan bölük.neyse dil bilenleri genelde binalara sonra nizamiyeler alıyorlar.gündüz 12 saat görev gecede 2 saat nöbet.biraz yoruluyorsunuz.

Kişi sayısı az olursa fazla eğitim yapmasınız. yapsanız bile 10-20 dk sürer sonra çay kahve molası.sizi asteğmenler eğiticek büyük bir ihtimalle.

Arkadaşlar kolorduda dikkat etmeniz gereken 2 önemli subay var biri kolordu komutanı ikincisi grup komutanı.bu komutanları görünce sakin olup heyecana kapılammanız lazım.yoksa sizi bir güzel azarlarlar.hatta olay çarşı kitleyip haftasonu izinsizliğine kadar uzanır bu da demektir ki eğitim.

Birliğinize sabah erkenden teslim olmanıza gerek yok biraz istanbulda vakit geçirin sonra çok arayacaksınız öğleden sonra artık 3-4'e doğru teslim olursunuz.

ulaşıma gelince mecidiyeköyden----ayazağaya 41AT otobüsü var direk giriş kapısının önünden geçiyor şoföre söylediğinizde sizi orada indirir

sormak istedikleriniz başka sorular olursa cevaplamaya çalışıcağım.

Alıntıları Göster
    Paylaşımların için çok tşkler astebe.

"Geldiğinizde sizi geçici bölüklerinize yerleştirecekler kiminiz yemin töreninden sonra başka bölüklere geçecek kiminiz ise bu bölüklerde askerliğini bitirene kadar görevini sürdürecek yani tekrar dağıtım olmayacak." demişsin

Acemilikten sonra orda kalma ihtimalimiz nedir? Başka şehre dağıtım oluyo mu? Oluyosa nerelere? bunlara da cevap verirsen sevinirim :)

• quote:

Paylaşımların için çok tşkler astebe.

"Geldiğinizde sizi geçici bölüklerinize yerleştirecekler kiminiz yemin töreninden sonra başka bölüklere geçecek kiminiz ise bu bölüklerde askerliğini bitirene kadar görevini sürdürecek yani tekrar dağıtım olmayacak." demişsin

Acemilikten sonra orda kalma ihtimalimiz nedir? Başka şehre dağıtım oluyo mu? Oluyosa nerelere? bunlara da cevap verirsen sevinirim :)

Alıntıları Göster
    acemilikten sonra yine orada kalacaksınız.dağıtım olmayacak.ayrıca kışlada ankesörlü telefonlar da mevcut istediğiniz zaman ailenizi arayabilirsiniz telefon kartları da kantinde ucuza satılıyor.birkaç tane almanızda yarar var sayınızın az olacağını düşünüyorum o yüzden acemilik rahar geçer.sayısınız çok olursa bilin ki eğitim sizi bekliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Olgi

acemilikten sonra yine orada kalacaksınız.dağıtım olmayacak.ayrıca kışlada ankesörlü telefonlar da mevcut istediğiniz zaman ailenizi arayabilirsiniz telefon kartları da kantinde ucuza satılıyor.birkaç tane almanızda yarar var sayınızın az olacağını düşünüyorum o yüzden acemilik rahar geçer.sayısınız çok olursa bilin ki eğitim sizi bekliyor.

Alıntıları Göster
    Ne güzel anlatmışsın dedecim. Gitmeden baya moral oldu. Pozitif yaklaşımın için sağolasın.
  • quote:

Ne güzel anlatmışsın dedecim. Gitmeden baya moral oldu. Pozitif yaklaşımın için sağolasın.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar küçük bir hort yapayım konuya

337 olarak bende buraya piyade olarak düştüm kısa dönem,nasıl bir yer,siz rahat ettiniz mi?

çok kalabalık mı öncelikle bunları bilmek istiyorum?

Toplam kaç kişilik bir birlik?

• quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

arkadaşlar küçük bir hort yapayım konuya

337 olarak bende buraya piyade olarak düştüm kısa dönem,nasıl bir yer,siz rahat ettiniz mi?

çok kalabalık mı öncelikle bunları bilmek istiyorum?

Toplam kaç kişilik bir birlik?

Alıntıları Göster
    Hadi ama beyler dedeler:Dkimse yokmu

• quote:

Orijinalden alıntı: heavyy

Mesaj tarihi 11 aralık 2007 dikkkat!
    quote:

Orijinalden alıntı: CoTi

arkadasim buraya dustu ve uyeligi aktif edilemedi hala . buraya dusen ya da hakkinda bilgi sahibi olan varsa haber veririse sevinirim dostlar
    1. Y.Görkem KIZILTAN - Memleket Edirne, İkamet Ankara, 83 Doğumlu
    2.Olgi(takma ismim)-Memleket Bursa-,İkamet Bursa,84 Doğumlu
    3-Abdullah Karakaya - Memleket : Afyon, İkamet:Ankara, 81 doğumlu.
    4- uğur - Memleket Sivas, İkamet: İzmir, 85 doğumlu
    5. Serdar ERTEKİN- memleket kayseri, ikamet ankara, 86 doğumlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsenonjackal

Alıntıları Göster
    AHMET YILMAZ KÜSÜLÜ
    Baba AdıHACI MUSTAFA
    KuvvetiKara Kuvvetleri Komutanlığı
    SınıfıPİYADE
    StatüsüKısa Dönem Er
    BranşıP. Er.
    Gideceği Sınıf Okulu /
    Eğitim Merkezi3'üncü Kor.(HRF) Kh. Des. Gr. K.lığı
    AYAZAĞA İSTANBUL
    Katılış Tarihi12.12.2010

puddink selamlar,

beraberiz sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayk0ayk

AHMET YILMAZ KÜSÜLÜ
    Baba AdıHACI MUSTAFA
    KuvvetiKara Kuvvetleri Komutanlığı
    SınıfıPİYADE
    StatüsüKısa Dönem Er
    BranşıP. Er.
    Gideceği Sınıf Okulu /
    Eğitim Merkezi3'üncü Kor.(HRF) Kh. Des. Gr. K.lığı
    AYAZAĞA İSTANBUL
    Katılış Tarihi12.12.2010

puddink selamlar,

beraberiz sanırım.

Alıntıları Göster
    selamlar arkadaşlar

wncrue@hotmail.de yi eklermisiniz?

sonunda denk geldik

• quote:

Orijinalden alıntı: xsenonjackal

Merhabalar hocam siz nereden edindiniz bu listeyi :D
    ben kayıt ekranına baktım da benden başka sadece bir kişi daha var

msn adresimi(bir üstteki mesajımda yazıyor) eklerseniz sevinirim zira telefonumu foruma yazmıyorum özel mesaj dışında
  • quote:

selamlar arkadaşlar

wncrue@hotmail.de yi eklermisiniz?

sonunda denk geldik

Alıntıları Göster
    3'üncü Kor.(HRF) Kh. Des. Gr. K.lığı
    Kısa Dönem Er
    P.Er

selamlar tertipler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Djozir

Kısa Dönem Er
    P.Er

Pm attım hemşehrim :)

bende izmirdenim.

iletişim bilgilerimi ve msn imi yazdım özel mesajdan
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Djozir

Kısa Dönem Er
    P.Er

Pm attım hemşehrim :)

bende izmirdenim.

iletişim bilgilerimi ve msn imi yazdım özel mesajdan

Alıntıları Göster
    6 misafir var kimse kayıt olmuyor bir satır yazı yazmıyor vay arkadaş ne iş

• quote:

6 misafir var kimse kayıt olmuyor bir satır yazı yazmıyor vay arkadaş ne iş

Alıntıları Göster
    337. kısa dönem 3. Kor(HRF) Kh. Des. Gr. K.lığı AYAZAĞA Mu. Er olacağım nasipse. Tertiplere selamlar.. Pazar günü görüşmek üzere..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.