Şimdi Ara

3'ÜNCÜ KOR. (HRF) MU.A.K.LIĞI İSTANBUL AYAZAĞA (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
2
Favori
90.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asıhancı

arkadaşlar bende biraz araştırdım bir kaç kişiye sordum gerçekten gittiğimiz yer iyi bir yermiş tabi görünce daha iyi anlayacaz inş öyledirde kazasız belasız gider geliriz

meslek nedir abi?
  • estafurullah sen benden büyüksün kamu yönetimi mezunuyum valla bana orası nasıl denk geldi şaşırdım açıkcası hiç beklemdiğim bir yerdi ama kısmet napalım
  • arkadaşlar ne yaptınız bilet işini ayarladınızmı ben cumartesi inş sabahtan çıkıyorum yola
  • vardır bi hayır kardeşim bilet istanbula kolay ben de sabah çıkıcam
  • quote:

arkadaşlar ne yaptınız bilet işini ayarladınızmı ben cumartesi inş sabahtan çıkıyorum yola

Evet bende cumartesi sabahı saat 8:30 kamil koç ile yola çıkıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harpseal -- 10 Aralık 2009; 23:25:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veledim10k

quote:

arkadaşlar bende biraz araştırdım bir kaç kişiye sordum gerçekten gittiğimiz yer iyi bir yermiş tabi görünce daha iyi anlayacaz inş öyledirde kazasız belasız gider geliriz

meslek nedir abi?

Fransızca-İngilizce Mütercüm-Tercümanım. Sen tertip?
  • quote:

Orijinalden alıntı: veledim10k

düzeltiyorum 3 kişiyiz

kardeş liste yapalım bnce herkes adını yazsın, kaç kişi olduğumuzu bilelim.
  • O parantez içindeki (HRF) nin açılımını öğrenmiş bulunmaktayım tertipler. bilmeyenler vardır : High Readiness Force yaneee : Yüksek Hazırlık Seviyeli Kuvvet.. Ammaaa ne demek işin aslı nedir, onu gidince öğreniriz..
  • 1. Y.Görkem KIZILTAN - Memleket Edirne, İkamet Ankara, 83 Doğumlu
    2.Olgi(takma ismim)-Memleket Bursa-,İkamet Bursa,84 Doğumlu
    3-Abdullah Karakaya - Memleket : Afyon, İkamet:Ankara, 81 doğumlu.
    4- uğur - Memleket Sivas, İkamet: İzmir, 85 doğumlu
  • Mesaj tarihi 11 aralık 2007 dikkkat!
    quote:

Orijinalden alıntı: CoTi

arkadasim buraya dustu ve uyeligi aktif edilemedi hala . buraya dusen ya da hakkinda bilgi sahibi olan varsa haber veririse sevinirim dostlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugursmsk

quote:

Orijinalden alıntı: harpseal

Je vous souhaite une bonne missive.On se verra a Ayazağa.Je serais devant la porte lSamedi a 17:00.

Olala putainnnnnnn, que c bon que c bon tu parles français et devrais etre mon tertip avoir de la chance de blasphémer en français

Je vais peut-etre vous comphendre mais malheureusement je ne peux pas vous joindre dans vos conversartions.

• Merhaba arkadaşlar.. iyi geceler herkese.. ben de 3'ÜNCÜ KOR.(HRF) KH. DES. GR. K.LIĞI.. ve evet dilciyim.. ingilizce öğretmeniyim ben de.. Manisalıyım.. hep güzel şeyler yazmışsınız umarım öyle olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hapshu

Merhaba arkadaşlar.. iyi geceler herkese.. ben de 3'ÜNCÜ KOR.(HRF) KH. DES. GR. K.LIĞI.. ve evet dilciyim.. ingilizce öğretmeniyim ben de.. Manisalıyım.. hep güzel şeyler yazmışsınız umarım öyle olur..

Tertip inş. hayırlısı. Hep dil bilenleri almamışlar ama, bikaç tertibim farklı bölümler. güzel şeyler komutana göre değişir bence. bakalım her şeyin hayırlısı....
  • Cem Kaya - Memleket Manisa, 85 doğumlu. Herkese tekrar merhaba.
  • merhabaaaa beylerr,,, merakla beklediğiniz yerden yazıyorum :) dedeniz M.D ben :) kafanızda soru işareti kalmasın türkiyenin en rahat yerlerinden biryere geliyorsunuz.... kuzey kışla ve güney kışla olmak üzere 2 kışla var burda acemilik kuzeyde geçeecek .. neyse gelin sürprizi kaçmasın... beni bulun bütün kısa d. bilirler beni :)
    bursalı sakın biletini atmaaa :) bana verrr öpüyorum gözlerinizden ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soldierulan -- 11 Aralık 2009; 14:12:32 >
  • Yahu ne ballı insanlarsınız sizler böyle çok kıyak yerde askerlik yapacaksınız büyük ihtimalle komutanların golf oynadığı sahayı korursunuz çünkü birliğnizde büyük bir golf sahası var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soldierulan

merhabaaaa beylerr,,, merakla beklediğiniz yerden yazıyorum :) dedeniz mustafa dinçer ben :) kafanızda soru işareti kalmasın türkiyenin en rahat yerlerinden biryere geliyorsunuz.... kuzey kışla ve güney kışla olmak üzere 2 kışla var burda acemilik kuzeyde geçeecek .. neyse gelin sürprizi kaçmasın... beni bulun bütün kısa d. bilirler beni :)

dede merhaba valla herkes senin gibi diyor inş dediğin gibi rahattır komutanlar filan nasıl
  • quote:

quote:

merhabaaaa beylerr,,, merakla beklediğiniz yerden yazıyorum :) dedeniz mustafa dinçer ben :) kafanızda soru işareti kalmasın türkiyenin en rahat yerlerinden biryere geliyorsunuz.... kuzey kışla ve güney kışla olmak üzere 2 kışla var burda acemilik kuzeyde geçeecek .. neyse gelin sürprizi kaçmasın... beni bulun bütün kısa d. bilirler beni :)

dede merhaba valla herkes senin gibi diyor inş dediğin gibi rahattır komutanlar filan nasıl

soyle diyeyim guney kislada min. rutbe yzb yarbaydan albaydan gecilmiyor bende onlarin arasindayim isnizi yaptiginiz surece kimse bisey demez. acemilikte ise goreceginiz en yuksek rutbe tegmen astgmn astgmn ler kiyak devrelerimiz sonucta yarin 172 kisi geliyosunuz yerleriniz hazir hergun dus alabilirsiniz yemekler cok istah acici degil.. burada hersey satiliyo kendinize sorun yapmayin ailenizide rahatlikla arayabilirisniz dedigim gibi sakin kimse biletini atmasin... gelince bolbol konusuruz.. kib... 157 de batar zamanda gecer sikmayin kendinizi...

• quote:

quote:

quote:

soyle diyeyim guney kislada min. rutbe yzb yarbaydan albaydan gecilmiyor bende onlarin arasindayim isnizi yaptiginiz surece kimse bisey demez. acemilikte ise goreceginiz en yuksek rutbe tegmen astgmn astgmn ler kiyak devrelerimiz sonucta yarin 172 kisi geliyosunuz yerleriniz hazir hergun dus alabilirsiniz yemekler cok istah acici degil.. burada hersey satiliyo kendinize sorun yapmayin ailenizide rahatlikla arayabilirisniz dedigim gibi sakin kimse biletini atmasin... gelince bolbol konusuruz.. kib... 157 de batar zamanda gecer sikmayin kendinizi...

saol dede verdiğin bilgiler için sanada hayırlı tezkereler inş yarın grş.

• yarına biletimi aldım bende inş 2.30 istanbuladayım nizamiyede görüşürüz devrelerim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.