Şimdi Ara

3 tane Parti Boy Cips 7.50₺ (Migros Hemen) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
3
Favori
10.761
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Migros Hemen'de money kullanamıyoruz değil mi?

• 2 ayrı siparişte 6 paket cips 6 twix 6 snickers aldım. Teşekkürler haber veren arkadaşa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ucuz diye yine ne kadar zararli sekerli ivir zivir varsa aldik

• 3 ay öncede böyle denk geldi aldıklarım bitmedi daha,tavsiyem ucuz diye abartmayın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 3 tanesi 7.5 olmadı bir türlü

3 tane Parti Boy Cips 7.50₺ (Migros Hemen)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KISKANIYORLAR

3 tanesi 7.5 olmadı bir türlü

Sanal market değil Hemen'den alacaksınız.

• Sanal Market de Parti boy cips varken hemen uygulamasında çıkmıyor
  • Ürünler az önce teslim edildi ve tabiki migros 3 al 2 öde olan ciplerin sadece 2 tanesini getirerek ücretsiz olani hic etti. Sasirdim mi? Tabiki hayir.

Neyse az zehirleriz kendimizi. Bizi düsünmüsler heralde

• edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trapezounta_ -- 14 Mayıs 2021; 17:26:0 >
  • Forumun tescilli trolü ve afedersiniz eşeğine yazıyorum, benim bölgemde hizmet yok bölgesinde olan arkadaşa söylemek için sordum. Bir soruya bile tahammül edemiyorsanız engelleyin beni görmezsiniz. Eşek ile yancısının yazdığını beyin süzgecinden geçiremeyip beğenenler bir daha bu forumda bana soru sormasın! ALLAH'ın eşeği forumda her konuda birine çatıyor, kendini marjinal falan sanıyor. Yüz verdik eşeğe gelip bilmem ne diye giden söz var ya hah işte birebir hayata yansıması.

Gerçi eşek hoş laftan ne anlar işte.. Sizi gidi eşek seviciler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 14 Mayıs 2021; 14:39:58 >
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Kimmiş bu, hangi eşşek diye bakayım dedim, bloklamışım zaten..

Demek ki aklın yolu birmiş ...

Bazılarının hayatı zor belli ki, nasıl bir çocukluk geçirmişlerse buralarda avunuyorlar işte..

• quote:

Orijinalden alıntı: Walled

Migros Hemen'de money kullanamıyoruz değil mi?

Sanal market uygulamasında Migros hemen sekmesinde kullanabilirsiniz.

• Konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim, 118 tl lik alışverişe 41 tl ödedim. 3 tane Parti Boy Cips 7.50₺ (Migros Hemen) 

• ulen tam cipse şekere bi dur diyeceğiz şeytan boş durmuyor ha 3 tane Parti Boy Cips 7.50₺ (Migros Hemen) gene düştük aldık irade sıfır 3 tane Parti Boy Cips 7.50₺ (Migros Hemen) 

3 tane Parti Boy Cips 7.50₺ (Migros Hemen)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurpala -- 14 Mayıs 2021; 15:47:53 >
  • 3 partı boy cips 14,50TL çıkıyor sanırım düzelttiler.

• Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darktemplar1903 -- 14 Mayıs 2021; 15:57:52 >
  • 3 al 2 öde ile 14,50 yapıyor zaten cips olarak 20 liraya tamamlarsanız 7 lira daha düşecektir bi 3 lü daha ekleyip denemenizi tavsiye ederim ;)

• hata veriyor neden acaba?

• zyveli Z kullanıcısına yanıt
    Bende de Bir kaç kez hata verdi. Adres bilgilerini güncelledim sonra uygulamayı kapatıp tekrar sepet oluşturdum sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitescere -- 14 Mayıs 2021; 16:30:40 >
  • bende düşmüyor :/

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.