Şimdi Ara

3 sondbar arasında kaldım hangisini alsam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar evde filim izlerken kullanmak istiyorum öyle çok ses açma meraklısı değilim fakat tv ye görede sesin kaliteli çıkmasını istiyorum sizce bu ürünlerden biri işimi görürmü hangisi alsam

bu arada tv LG

LG LAS355 120 W Bluetooth 2.1 Soundbar Ses Sistemi 299 tl

LG NB2540A SoundBar Ev Sinema Sistemi , 120 W , BLUETOOTH 299 tl

SAMSUNG HW-J430/TK SOUNDBAR EV SİNEMA SİSTEMİ 299 tl

• birde bunu buldum

Philips HTL2153B Soundbar Ses Sistemi 299 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuem53 -- 13 Ağustos 2016; 19:05:43 >
  • Mağazaya git çalışanlardan rica et hepsini kendin dinle. Kimi bass lı sever kimi temiz ses sever vs. Hangisi sana uyuyursa onu al.
  • Merhaba arkadaslar bu gün migrosa girdim tesadüfen LG LAS454B 300 W ı 500 tl den 349 tl ye indirime girdiğini gördüm ve aldım ürün güzel ses veriyor bana göre tek kusuru son sesteyken sinema modunda müzik açınca basta cızırtı oluyor bana göre bunun dışında gayet güzel

Size bir sorun olucak ürünü optik girişle bağladım soundbarla birlikte tw dende ses çıkıyor bu normalmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv üzerinde ayar olması lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

Tv üzerinde ayar olması lazim

Teşekkür ederim ewet ayarlarda tv sesi kapat varmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Lg las454b cihazına herkesin bluetooth ile bağlanmaması için bir ayar varmıdır. Apartmanda bluetooth açık olan herkes cihazı görüyor hiç beklenmedik anda bağlanıyor bu durum hiç hoş değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.