Şimdi Ara

-- (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
12
Favori
14.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benim gibi olamazsın zatende madem kendini kanıtlama ihtiyacın yok ne diye konu açtın ?

neyse daha fazla çoluk çocukla muhattap olamam işine bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elweda -- 13 Mayıs 2016; 12:07:31 >
  • elweda kullanıcısına yanıt
    Bu laf attığın dogan abi 4-5 senedir doğal çalışıyo senin 2 katın ona göre konuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nehoo kullanıcısına yanıt
    sen onun yalakası falan mısın ? gerçi sen ona abi dediysen beni görsen kesin baba dersin :d
    2 nizi yan yana koysak benim kadar kütleniz yoktur :)
    senin abinide beklerim ankaraya senin bitarafın yemedi gelemedin onuda bekleriz sıkıntı yok bizde bakalım kaç kg basıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elweda -- 13 Mayıs 2016; 11:53:03 >
  • elweda kullanıcısına yanıt
    Tamam kardesim,sen cok iyisin.Boyle calismaya devam et.Ama bence biraz daha arastir , ondan sonra yaptigin yorumun yanlis oldugunu anlayacaksin.Yasin daha cok genc,yanlis yonlendirilme.Kac kilo basiyorsun seklinde dusuncelerinlede zamanini tuketme.Sporunu yap , saglikliysan gerisini bosver.Kütle onemli degildir , bu sporda onemli olan estetiktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogangoxel -- 13 Mayıs 2016; 14:31:53 >
  • Arkadaşlar evde 2 adet dumbbell kullanarak yapabileceğiniz egzersizlerin yer aldığı youtube kanalımı açmış bulunuyorum. 2 yıldır sadece evde dumbbell kullanarak hatırı sayılır gelişme kaydettim. Siz de bu hareketleri antrenman programınıza ekleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCm2akanSpz5_RdPeChqMFvQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi layneischains -- 13 Mayıs 2016; 22:47:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogangoxel

Tamam kardesim,sen cok iyisin.Boyle calismaya devam et.Ama bence biraz daha arastir , ondan sonra yaptigin yorumun yanlis oldugunu anlayacaksin.Yasin daha cok genc,yanlis yonlendirilme.Kac kilo basiyorsun seklinde dusuncelerinlede zamanini tuketme.Sporunu yap , saglikliysan gerisini bosver.Kütle onemli degildir , bu sporda onemli olan estetiktir.

O zaman herkes işine baksın kimse kimsenin avukatlığını yapmasın .
    Madem eleştiriye açık değilsin konu açmazsın resim koymazsın olur biter .
    Herkes yaşına göre davransın ben burada geri yapsam eminim ki eleman başıma ronnie coleman kesilirdi gel diyince birden kayboldu ?
    Merak ediyorum şu konuya yorum atıp şişirenler 2 sene düzenli fitness yapıp gelse gene aynı yorumu atarmıydı.
    neyse herkes kendini biliyor bu şekilde devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elweda -- 18 Mayıs 2016; 9:41:21 >

• Kardeşim, öncelikle seni tebrik ederim. Harika vücut olmuş.

Sorum olacaktı; Ben de yaklaşık 2-3 haftadır Body'e başladım ve dambıl felan çalışırken 20-30 taneden sonra kaslarım biraz acıyor ama zorlanarak 10 tane daha çalışıyorum. Bunun bir faydası var mı sence? Kas gelişimi için illa biraz zorlanması mı gerek? Cevaplarsan, şimdiden teşekkürlerimle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rookie Army

Kardeşim, öncelikle seni tebrik ederim. Harika vücut olmuş.

Sorum olacaktı; Ben de yaklaşık 2-3 haftadır Body'e başladım ve dambıl felan çalışırken 20-30 taneden sonra kaslarım biraz acıyor ama zorlanarak 10 tane daha çalışıyorum. Bunun bir faydası var mı sence? Kas gelişimi için illa biraz zorlanması mı gerek? Cevaplarsan, şimdiden teşekkürlerimle...

Isin aslina bakarsak 12 tekrardan (belki 15 tekrarda olabilir) fazlasinin kas hacmini buyutmeye hicbir faydasi yoktur. Tavsiyem bir salona gitmen, bu sekilde calisarak maalesef gelisim kaydedemezsiniz.

• Forumda gördüğüm en iyi gelişimlerden biri diyebilirim. Tebrikler.
  • Beyler selamun aleyküm,

Ben toz kullanmıyorum ama hazırladığım karışım whey toz etkisi yaparmı 1 saatte emilirmi vucutta?

3 yumurta 1 bardak su
    2 yumurta sarısı ile 3 yumurta akını 1 bardak su ile rondoda sıvı hale getiriyorum toz gibi içiliyor. Yumurtada whey ve amino asit deposu sıvı halede geldimi toz etkisi yapmazmı? Amacım kas yıkımını önlemek 1 saat içinde zaten tekrar tavuk flan tüketiyorum gün içinde gece casein alıyorum yani süt. Yardımcı olursanız çok iyi olur arkadaslar...

• hocam her şeyi geçtimde omuzlar nasıl genişledi o kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robb_Stark

hocam her şeyi geçtimde omuzlar nasıl genişledi o kadar?

Kardesim 3 seneye yakin zamanda 18 kilo aldim 5 cm mi genisleyecekti? Bel olcum zaten 74 cm gibi bisey bu aldigim kilo nereye gidecekti?

• quote:

Orijinalden alıntı: ClassımDeğilsin

quote:

Kardesim 3 seneye yakin zamanda 18 kilo aldim 5 cm mi genisleyecekti? Bel olcum zaten 74 cm gibi bisey bu aldigim kilo nereye gidecekti?

sakin hocam bilmediğim için soruyorum müthiş bir gelişim olmuş o yüzden şaşırdım. Bende haziran sonu temmuz başı sınavlar bitsin başlıcamda Benim vücut çok yağlı ve bel çevresi falan özellikle bu sene sınava hazırlandığım için genişledi iyice. İlk başta kardiyo ağırlıklı mı başlamak lazım yoksa kardiyo ağırlık eşit ağırlıkta mı? Ayrıca ilk başlarda yağ yakıcı kullanmayı düşünüyorum büyük bir etkisi olur mu yağ kaybetmede?

• quote:

quote:

quote:

sakin hocam bilmediğim için soruyorum müthiş bir gelişim olmuş o yüzden şaşırdım. Bende haziran sonu temmuz başı sınavlar bitsin başlıcamda Benim vücut çok yağlı ve bel çevresi falan özellikle bu sene sınava hazırlandığım için genişledi iyice. İlk başta kardiyo ağırlıklı mı başlamak lazım yoksa kardiyo ağırlık eşit ağırlıkta mı? Ayrıca ilk başlarda yağ yakıcı kullanmayı düşünüyorum büyük bir etkisi olur mu yağ kaybetmede?

Hocam kusuruma bakma su siralar konuma gelen herkes bi sekilde igneleme yapmaya calistigi icin sizede oyle davrandim. Acikcasi bu spor sabir sporudur, duzenli yapip sabreden kazanir. Sadece vucut degil bilgi olarakta kendinizi gelistirmeye calisin, kendinizin hocasi olmaya calisin en buyuk tavsiyem budur.

Bu arada sorunuza cevap vermeyi unutmusum, kardiyo ve agirlik calismasini beraber goturun. Yagi kas yakar sonucta ve buyuk kas kutlesi demek daha cok yag yakimi demek, beslenmrnizdede karbonhidrati azaltin ve protein ve sağlikli yagla calori ihtiyacinizi karsilayin. Yag yakicilarida tavsiyr etmem bence sadece para tuzagi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ClassımDeğilsin -- 2 Haziran 2016; 22:00:44 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam kusuruma bakma su siralar konuma gelen herkes bi sekilde igneleme yapmaya calistigi icin sizede oyle davrandim. Acikcasi bu spor sabir sporudur, duzenli yapip sabreden kazanir. Sadece vucut degil bilgi olarakta kendinizi gelistirmeye calisin, kendinizin hocasi olmaya calisin en buyuk tavsiyem budur.

Tamamdir hocam tesekkurler

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tamamdir hocam tesekkurler

Yorumumu editledim biraz gec kalmisim yukarda okuyabilirisniz.

• nasıl kilo alıyorsunuz hocam
  • +++
  • Vallaha naturel sen eğer efsane bi gelişim olmuş,
    Kıskandım

• Güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ClassımDeğilsin -- 8 Şubat 2020; 17:21:54 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.