Şimdi Ara

3 Metrelik Yılan Klozette Oturan Adamın Penisini Isırdı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tayland'da korkunç bir olay yaşandı. İşyerinde tuvalete giden bir adamın penisi, klozete oturduğunda, klozet içine saklanmış olan bir yılan tarafından ısırıldı.

Terdsak Kaewpangpan isimli adam Tayland'ın başkenti olan Bangkok'taki ofisinde tuvalet ihtiyacını gidermek için klozete oturdu. Tam bu sırada büyük bir acıyla yerinden zıplayan adam, yılanın dişlerini penisine geçirdiğini gördü. Acı içinde bağırarak kendini yere atan 45 yaşındaki adamın imdadına iş arkadaşları yetişti. Ofis çalışanları tuvalete girdiğinde adamı çığlık çığlığa penisindeki yılandan kurtulmaya çalışırken gördüler. Ofis arkadaşları adamı yılandan ayırmayı başardılar. Ancak yılan hızla tuvalet deliğine yeniden saklandı.

PENİSİNE 15 DİKİŞ ATILDI

Kanlar içinde hastaneye kaldırılan adamın penisine 15 dikiş atıldı. Terdsak olayın ardından "Tuvaletten kalkmak üzereydim penisimde yılanın dişlerini, hissettim. Her yerde kan vardı. Daha dikkatli olmam lazımdı. Çünkü iki ay önce diğer tuvalette bir yılan görmüştüm. Ancak iki tuvaletin bağlantılı olduğunu tahmin edemedim."

Olaydan 30 dakika sonra olay yerine gelen kurtarma ekipleri yılanı tuvaletten çıkarmayı başardı. Pitonun daha sonra doğaya salındığı aktarıldı.

quote:

https://www.mynet.com/3-metrelik-yilan-klozette-oturan-adamin-penisini-isirdi-110104524672

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12E5A8814 -- 9 Kasım 2018; 17:33:33 >

• İşte hayatta en çok korktuğum şey her defasında o delikten ejderha çıkacak korkusu var :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de zaten tuvalet korkusu vardi. Bu da tam oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendine rakip sandı herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 dikişi sığdırabilecek bi malzeme bulmuşlar yani taylandda hayret

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yılan benden büyüğü olamaz deyip saldırmış herhalde
  • Yılanın zehrini malafattan emerek atan kişi varsa madalya verilmeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İroniMan

Yılanın zehrini malafattan emerek atan kişi varsa madalya verilmeli
    yılan zehirli değil piton yılanı
  • Kuraldır kardeşşş , her zaman büyük yılan küçük yılanı yutar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamın başka yerinden girmeye çalışmamış iyi ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 12 Kasım 2018; 16:52:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.