Şimdi Ara

3 günlük Note 8'e Nazar değdi. (Öneri?) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

quote:

Orijinalden alıntı: Raif Ulutürk

Plastik aksamların zımpara ile aşındırıldıktan sonra kimyasallar ile parlatılması ve cilalanmasi ile Gorilla Glass 5 ekranınızın aşındırılması bambaşka birşeydir. Ultra sertleştirilmiş camı bu yöntem ile düzeltmeye çalışmak ise tam bir felaket olur :)Sakın böyle birşeyi denemeyin... Denerseniz de, yeni ekran parası cebinizde olsun...

Ben de öyle düşünüyorum, sizin öneriniz nedir?

Sıvı losyon ile uygulanan ekran filmleri var incecik birşey... Bu şekilde bir uygulama yaptırdığınızda o çizikler fark edilmeyecektir diye düşünüyorum... Mantık olarak ekranındaki çiziklerin içi losyon ile dolacaktır. Üzerine ekran filmi geleceği için de pürüzsüz hale gelecektir. Hangi ürün dersiniz Bu konuda bir fikir veremem Çünkü ne koruma camı kullanıyorum ne de ekran filmi... ama benim ekranım bu şekilde çizilseydi... kesinlikle bu yöntemi denerdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

quote:

Plastik aksamların zımpara ile aşındırıldıktan sonra kimyasallar ile parlatılması ve cilalanmasi ile Gorilla Glass 5 ekranınızın aşındırılması bambaşka birşeydir. Ultra sertleştirilmiş camı bu yöntem ile düzeltmeye çalışmak ise tam bir felaket olur :)Sakın böyle birşeyi denemeyin... Denerseniz de, yeni ekran parası cebinizde olsun...

Ben de öyle düşünüyorum, sizin öneriniz nedir?

Sıvı losyon ile uygulanan ekran filmleri var incecik birşey... Bu şekilde bir uygulama yaptırdığınızda o çizikler fark edilmeyecektir diye düşünüyorum... Mantık olarak ekranındaki çiziklerin içi losyon ile dolacaktır. Üzerine ekran filmi geleceği için de pürüzsüz hale gelecektir. Hangi ürün dersiniz Bu konuda bir fikir veremem Çünkü ne koruma camı kullanıyorum ne de ekran filmi... ama benim ekranım bu şekilde çizilseydi... kesinlikle bu yöntemi denerdim.

hocam merhaba seramik kaplamayı sırf çiziklerin o aralarını dolduracak mı diye denemek için aldım bakalım deniycem şu ikisini

3 günlük Note 8'e Nazar değdi. (Öneri?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 26 Mart 2018; 17:48:47 >

• 1500 civarina alabilirim dusunurseniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1500 ne ya kimi yiyorsunuz siz?!?!?Bir de alabilirim yazmış:Dd

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurutulmus Domates

1500 ne ya kimi yiyorsunuz siz?!?!?Bir de alabilirim yazmış:Dd
    ülkemiz böyle karakterin yerde gezdiği insanlarla dolu.. başka insanların başına gelen beladan; müsibetten nemalanmaya çalışan zavallı bir arkadaş; ama şunu unutuyor ki böyle insanlara genelde milletin postacısı olmaktan öteye gitmek nasip olmuyor.
  • SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle 🙏👍

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.