Şimdi Ara

3 günlük cihazım çalındı iPhone 7 Plus (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
27.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmiş olsun, ben de geçen sene çaldırdım. Zannetmiyorum ki telefonu açıp kullanmaya kalksınlar, satıp parçalarını kullanırlar büyük ihtimalle..
  • telecaster52s T kullanıcısına yanıt
    Bende aradım apple ı şifremi değiştirdiğimi belirttim yine de telefon açılsa da telefonun içeriği sıfırlansa dahi telefon internete bağlanınca lokasyon bilgisini gönderiyormuş cihaz. Telefonu kayıp modundan çıkarmam daha mantıklı dediler çalan kişi açınca elbet internete bağlanacaktır ve konum bilgisi gelecektir dediler. Ben Apple'a direk gitmeli miyim zorlu centera dediğiniz evraklar hepsi mevcut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxxtolgaxxx1977 X kullanıcısına yanıt
    Sağolun inşallah cihazlarımıza kavuşuruz parçalamaları çok can sıkıcı o kadar emek boşa gidiyor maalesef

• Bu arada apple id hesabımdan aygıtlara girince şu an elimdeki iPhone 5 ve yeni aldığım çalınan iPhone 7 Plus görüntüleniyor bu şu mudur Yani iCloud apple hesabım yeni telefonuma bağlı anlamına mı geliyor Yani çalanlar hesabımı devre dışı etmemişler belli ki

• Berkankara4032 B kullanıcısına yanıt
    Evet, size iPhoneu bul devre dışı bırakıldı gibisinden mail gelmediği sürece sıkıntı yok. Sakın ama sakın hesaptan kaldırmayın/sillmeyin. Eğer cihazda güçlü bi ekran parolası varsa sıkıntı yok. Herhangi bir program veya yöntem ile o cihazı açamaz. Ancak ve ancak sizin Apple ID ve şifreniz gerekir. Çalan herif sizin maili buldu ve brute force (hesabı patlatma) yapmasını engellemek için 2 faktörlü doğrulamayı açmanızı şiddetle tavsiye ederim. Şifreyi bulsa bile sizin numaranıza onay kodu gidecek. Yani etkinleştirmesi imkansız :)
    Zorlu Center ilgilenmez. Apple'ın müşteri hizmetlerini arayın. Umarım yardımcı olurlar. Her ülkenin mevzuatı farklı çünkü.
  • Benı basıma 3 sene evvel bır olay geldı cıhazı sattım iphone 5s sahte para vermısler 1 saat sonra anladım ama iş işten gectı. Gıttım karakola paraları verdım cıhaz fatura fotokopısı elımdeydı verdım ımeı herseyı verdık 6 ay sonra cıhazı buldular savcı talımatı ıle karakoldan teslım aldım. sahte para veren kısılerıde buldular agır ceza mahkemesınde dava acıldı 4 sene hapıs cezası aldılar.
    Peki iki faktörlü doğrulamayı nasıl açacağım telefon olmadan?

• serhatmirkelam S kullanıcısına yanıt
    Umarım bize de kısmet Güler de böyle sonuçlanır. Teşekkürler

Şu an da iPhone bul da cihazım görünüyor sadece çevrimdışı maillerime baktım iCloud mail hesabıma sadece çalındıktan bir gün evvel ki lokasyon bilgisi var zaten devre dışı olduğuna dair mail Yok şükür.

3 günlük cihazım çalındı iPhone 7 Plus

Dediğiniz işlemi yaptım fakat aygıt Yok diye yazıyor?

• Geçmiş olsun hocam.

Bir bardak soğuk su için üstüne bence çünkü bulunmaz.
    PM den imei numarasını atın Apple sistemlerinden bakayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: telecaster52s

PM den imei numarasını atın Apple sistemlerinden bakayım

İmei'yi açıktan da yazabiliriz birşey olmaz. 444546474849505

Hangi apple sistemlerinden bakacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 19 Haziran 2017; 19:25:59 >
  • Kopyalanmaya karşı iPhoneu bul etkin veya değil. Bu işi bana öğretme 3 ay yetkili bayide çalıştım neyin ne olduğunu biliyorum
  • Pardon ben icloud ile iphone bulu karıştırdım heralde oruçlu oruçlu. iPhone Bul'da telefonunuz görünüyorsa sorun yok.
  • Arkadaşlar bugün bi baktım bu çıktı niye böyle birşey oldu ki telefonum artık çıkmıyor aygırlarımda.

3 günlük cihazım çalındı iPhone 7 Plus

• Geçmiş olsun. Üzücü bir durum. Gün yüzü görmesin çalan şerefsiz.

• geçmiş olsun vakti zamanında e250 vardı samsungun bende aldıktan bir hafta sonra çaldırmıştım.
  • Geçmiş olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.