Şimdi Ara

3 ayrı kredi ödemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba gecen ay vefat etti ailemden biridi bu ay zor durumdayim habire zirt pirt 0216 veya 0212 ile biten bir duru garanti borç bilgilendirme ariyor resmen taciz ediyorlar bu odemelerimi taksitlendirme yapabilirler mi aradiklarinda su gune soz vermeniz gerekiyor diyorlar acsam bu sefer soz verin odemezseniz sikinti olacak diyorlar ne yapmam lazim ? Devlet yapilandirma yapiyormus sanirim her hangi kredi puanida dusmuyor ilk defa zor durumda kaldim surekli arayıp duruyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kredileri gidip yapılandırabilirsiniz. Yada hepsini tek bankaya taşıyabilirsiniz. Gidip şubeye görüşmeniz lazım başka türlü olmaz. Git konuş onlar sana muhtaç sen onlara değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ersin07 E kullanıcısına yanıt
    Bugun 79 defa aradilar 3 kredi de garantide toplam 850 kusur tutuyor telefonu yeni aldim satmakta istemiyorum ilk defa skistigim icin kredi puanim etkileniyor o dusunduruyor beni gecen aradilar actim devlet kanun getirdi yapilandirma yapilabilir puaninizda dusmuyor dedi bir kac gun sonrada kredi odemediginiz icin olmaz dedi telefondaki o sinirden psikolojiden anlamamista olabilirim ama 80 defa aramak nedir nerden baksaniz 30-35 numara farkli ve evide aramislar ben cvp vermeyincede

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.