Şimdi Ara

3 AYLIK 10 GB İNTERNET PAKETİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

3 aylık 10 gb internet paketi var 35 tl satılıyor

diyelim 1 ay yada 25 gün sonra 10 gb internet paket biterse tekrar aynı paketi satın alabiliyormuyuz acaba

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/Sayfalar/3-aylik-10-gb-paketi.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 26 Mart 2017; 13:27:49 >

• derya78 kullanıcısına yanıt
    Alınıyor bizzat kullandım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farketmezabi

istediğimiz kadar alınıyor mu

yazlık için düşünüyorum

peki gündüz ( sabah 09:00 akşam 17:00 kadar ) 10 gb paketi var 15 tl aylık + 3 ay 10 gb paketini alsam 50 tl yapar

sabah 9 dan akşam 17 ye kadar gündüz paketinden kullanır 17 den sonra 3 ay 10 gb paketten mi kullanır
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    İstediğin kadar alınıyor.17den sonra 3 aylık paketten düşer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derya78

quote:

yazlık için düşünüyorum

peki gündüz ( sabah 09:00 akşam 17:00 kadar ) 10 gb paketi var 15 tl aylık + 3 ay 10 gb paketini alsam 50 tl yapar

sabah 9 dan akşam 17 ye kadar gündüz paketinden kullanır 17 den sonra 3 ay 10 gb paketten mi kullanır

Eskiden bug vardi.TL yi sifirliyordun gece gunduz netini her saat kullaniyordun simdi kaldirmislar saati geldinde direk internet kesiliyor.

Bunlari aldinizda her ihtimale karsi saat geldinde neti kapatip acin 18.00 da gunduz paketinden yemesin.

Benim evdede port yok gunduz+gece+okul yolunu kullaniyorum geri kalan saatler kendi telefonumda 8 gb var yetiyor :)
    +4 gb 10 lira hatta ama alma geregi duymadim simdilik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 26 Mart 2017; 21:39:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

quote:

yazlık için düşünüyorum

Eskiden bug vardi.TL yi sifirliyordun gece gunduz netini her saat kullaniyordun simdi kaldirmislar saati geldinde direk internet kesiliyor.

Bunlari aldinizda her ihtimale karsi saat geldinde neti kapatip acin 18.00 da gunduz paketinden yemesin.

Benim evdede port yok gunduz+gece+okul yolunu kullaniyorum geri kalan saatler kendi telefonumda 8 gb var yetiyor :)

Bu kullandığıniz tarife ve paket nedir ve size maliyeti ne kadar acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tozak78

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

quote:

yazlık için düşünüyorum

Bu kullandığıniz tarife ve paket nedir ve size maliyeti ne kadar acaba?

Gece 10 GB+Gunduz 10 GB+3 GB woops okul yolu+1 gb yukle kazan+sosyal mini paketi bedava+whatsapp paketi bedava telsiz vergisi falanda var 35 lira yukluyorum her ay bu hatta digeri.

Kendi telefonumda 1000 dk 1000 sms 8 gb 30.5

• Marrusia kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vodafone daha iyi vodafone geçtim çekim gücüde güzel
  • s.a arkadaşlar bi sorum olacak

ayda 3 kere sabah 09:00 akşam 17:00 arasında kullanabileceğim Gündüz 10 GB İnternet Paketi ( 15 tl ) alabilirmiyim

üzerine 3 aylık 10 gb internet paketi ( 35 tl ) alabilirmiyim

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/Sayfalar/3-aylik-10-gb-paketi.aspx

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/Sayfalar/saat-bazli-internet-paketleri.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 7 Nisan 2017; 17:51:17 >

• ayda en az 30 / 40 gb internet lazım yazlık için bana ondan en mantıklı en hesaplı şekilde uygun fiyata bakıyorum

en çok intenet kullanım saatlerim sabah 9 ile akşam 18 arasında oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirmustafa

TT önceliklendirmede sıkıntılı. Önce 15 liralık gündüzü alın on dakika sonra da üç aylık paketi alın.

2 saat sonrada alırım mesele o değil gündüz 10 gb 15 tl olan paketten ayda 3 kez alabilirmiyim mesele o
  • quote:

Alınır ayrıntılarında belirtiyor birden fazla alınabileceğini.

birden fazla alınacağını yazmıyor yanlışınız var galiba

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
    ​​
    Paket ücretlerine KDV ve ÖİV dahildir.
    Paket kapsamında yurtiçinde internet apn ve wap apn üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemleri için internet kullanım hakkı sunulacaktır.
    Paket aşımı durumunda cepten internet paket aşımları 2KR/100KB ile ücretlendirilecektir
    Paket kapsamında sunulan kullanım hakları üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez ve paket kullanım süresi içerisinde kullanılmaması halinde silinir.
    AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    Paketler kapsamında sunulan ücretsiz data hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
    İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi için geçerli fiyatlar üzerinden ücretlendirilecektir.
    AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

• quote:

Bir madde vardı onu silmişler heralde. Aynı paketin tekrar satın alınması durumunda son alınan paket itibarıyla 30.günü yenilenecektir diyordu.

silmeleri aynı paketi istediğimiz kadar alabileceği anlamı mı taşıyor
  • deneyeceğim artık gidince yazlığa
  • Beyler bende yazlıkta çok ihtiyacım oluyor. 8 gb internetim vardı 15 günde bitti her videoyu filan açmamama rağmen. 3 aylık 10 gb da az geldi bana. Şöyle geniş geniş kullanabileceğim bir internet paketi yok mu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.