Şimdi Ara

3 ay taahüt kalmış hattı TurkTelekoma taşımak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turkcell kullaniyorum sozleşmem haziranda bitiyormuş Turk Telekoma geçicem acaba nasıl işliyor bu süreç internetten basvuru yapmistim aradilar hat babamin uzerine oldugundan islem yapamadik babam bugun subeden basvuru yapmis heralde. Taahutlu oldugunu yeni ogrendim ben 3 ay sonra mi gecebilicez bilgisi olan var mi
    * babama turk telekomdan sim kartını vermisler bikaç güne açılır demisler sanırım. bu durumda ne olucak taahutlu oldugu halde turk telekom basvurusu onaylanır mı? onaylanırsa turkcellde kalan 3 ayı öder miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bambıl bii -- 15 Mart 2017; 1:41:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçmek geçersin ama tahadütlü ile tahadütsüz olan 9 ayın fiyat farkını yansıtırlar faturana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • jandarma53 kullanıcısına yanıt
    anlamadım. cayma bedeli diyosun heralde. ozaman hiç gerek yok ki 3 ay sonra geçerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bambıl bii -- 15 Mart 2017; 1:45:42 >
  • Aynen oyle 3 ay sonra geç bende vodefoneye geççektim haziranda bitiyordu tahadütüm 109 tl istedi türkcell cayma bedeli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.