Şimdi Ara

/***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////*

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
3.479
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • //////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 10 Ekim 2017; 17:24:49 >

• Hayırlı olsun,
    akşam inceleyeyim :)
  • _OkNisT_ kullanıcısına yanıt
    //////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*//////****///***/*/*/*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capacitor -- 25 Ağustos 2017; 14:59:55 >
  • İyi günler

Arabadan memnun musunuz? Kullanımı ve kalitesi nasıl?

Tr 650 TL fiyatı var arabanın

http://urun.n11.com/tek-yonlu-bebek-arabasi/chicco-ohlala-stroller-black-night-P176935898

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • munkun46 kullanıcısına yanıt
    malzeme kalitesi olsun kullanimi olsun hic bir problem yasamadik. Benim icin en onemlisi tasimasi cok kolay :) hb arabanin bagajina cok rahat sigabiliyor(skoda fabia)...

3.8 kg daha hafifi yok sanirim.

• Merhaba, siyah renginden bende almak istedim ama şu anda Türkiye'ye gönderilmiyor malesef:(

Bende özellikle siyah almak istiyorum. Amazon Türkçe destek hattı ile görüştüm, birşey yapamayacaklarını belirttiler. Siz aldığınızda böyle bir sorun yoktu sanırım?

• merhaba, evet hatta ben aldığım da siyah renk daha uygundu
  • Ramazan kuponuyla 88€ aldım. Yeşil renk aldım. Bazı renkler gönderilmiyor. Şu an indirimde...

• quote:

Orijinalden alıntı: munkun46

Ramazan kuponuyla 88€ aldım. Yeşil renk aldım. Bazı renkler gönderilmiyor. Şu an indirimde...

Hocam renge göre gödnerim yapmıyor? Ne iştir acep? Yeşile niyetlenmiştim ama...

edit: Yeşili sipariş verdim ama hala sayfada TRye gönderilemez yazıyor. Teslim tarihi temmuz içi. Zaten acelemiz yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmucit -- 1 Haziran 2017; 13:30:32 >
  • mmucit M kullanıcısına yanıt
    Siyah ve kırmızı gönderilmiyor. Ben de yeşil aldım. Ben aldığımda 20 Temmuz diyordu bir günde İstanbula geldi çok takılmayın tarihe parayı çektilerse kargoya verirler. Bugün vekalet gönderdim UPS e gümrük için...

Direkt gelmiyor mu adrese? Bir de gümrükle mi uğraşacağız?

• mmucit M kullanıcısına yanıt
    Amazonda iparcel e verirlerse direk geliyor ama ups veya DHL verirlerse mailinize bir form gönderiyorlar doldurup resmini çekip geri gönderiyorsunuz kolay bir iş yani...

Teşekkürler hocam, bir an korktum gumrukle mi uğraşacağım diye.

• bende siyahı var, çok temiz, almak isteyene 450 TL ye bırakıyorum
  • Şu an fiyatı 108 euroya düşmüş ve diğer renkleri de hemen hemen aynı fiyatta: https://www.amazon.de/C...s=Chicco+OHlala%27+Buggy

Ayrıca son adımda bir kutu var promosyon kutusu, oraya RAMAZAN yazarak 10 euro indirim yaptırabilirsiniz sepette. Satıcısı AMAZON olanı alın, siyahın satıcısı şu an farklı bir firma. Maviyi şu an amazon satıyor, yeşili de. Maviyi 92 euroya (365 TL) alabilirsiniz kod sayesinde, vergi ve gümrük dahil, kapınıza teslim olacak.

• Türkiye fiyatı 650 TL, amazonla uğraşmak istemeyene ben yardımcı olurum :)
  • suleymanpetek S kullanıcısına yanıt
    Hocam makul bir fiyat verseniz belki sizden alan olur ama neredeyse iki katı fiyatı buradaki kimse vermek istemez.
  • arkadaşlar öncelikle bilgiler için teşekkür ederim, yalnız bir sorum var; bebeği araç içinde neye oturtuyorsunuz? (isofix koltuğu vs) onun için de bir ürün önerebilir misiniz?

@heyecanli @mmucit @munkun46
  • 450 TL dedim, nerede iki katı anlamadım ki ?
    650 TL ye ben aldım zaten, neredeyse kullanmadım, bedava mı verelim ne yapalım ? :)
    Amazon du gümrüktü uğraşmak istemeyene 450 TL ye bırakıyorum, daha ne yapayım :)
  • Merhaba,

Araba hakkındaki düşüncelerinizde değişiklik var mı? 10 aylık oğlum için araba araştırıken rastladım konuya.Almayı düşünüyorum.
    Kullanan biri olarak sizin düşüncelerinizi merak ettim.

Şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.