Şimdi Ara

3 4 aydır bi trülü çözemediğim konuda detaylı yardım edebilecek uzman arkadaştan yardım bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yeni uydu alıcısı aldık ve eskisi bi kenarda duruyor scart girişli televizyonumuzda var çoklayıcı veya her ne şekildeyse extra çanak almadan diğer alıcıyıda aktif bi şekilde kullanabilirmiyim bunu bana detaylı yolla anlatacak arkadaştan cevap bekliyorum şimdiden teşekkürler konuyu doğru yere açtığımı umuyorum edeceğiniz yardımlar içi şimiden teşekkürler

• tam bilmiyorum ama LNB'yi değiştirirsen olur. 2'li LNB işini görür. haricinde 2 makinaya tek kablo bağlarsan aynı yayını seyretmek zorunda kalırsın. kaç makina varsa o LNB'den o kadar kablo gelmeli.
  • quote:

3 4 aydır bi trülü çözemediğim konuda detaylı yardım edebilecek uzman arkadaştan yardım bekliyorum

bukadar uzun bir konu başligi acmasanız daha hoş olurdu

gelelim soruya. fazla uzman olmaya gerek yok. Arkadas doğru söylemiş çift çıkışkı bir lnb almanız işinizi görecektir.
    her iki uydu alicisinada birer kablo gidicek ve tv izleyebilirsiniz.
  • Arkadaşların da belirttiği gibi çift çıkışlı bir lnb almanız ve de 2.kabloyu 2.reaceverınıza bağlamanız yeterli olacaktır...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.