Şimdi Ara

3.000TL'ye iyi bir sistem önerisi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
1.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yaratmaz, icin rahat olsun. İstersen ekran kartini PowerColor R9 280X TurboDuo yaparsin, SSD alir, anakart veya cpu yukseltirsin. Yada kasa veya psuyu. Veya hic birsey yukseltmessin fiyat 600TL duser. Param cebimde kalsin dersen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a7v8x kullanıcısına yanıt
    Hocam zahmet olmazsa son kez vatan bilgisayar'dan sistemin ss'ni atarmısınız

• FrozenThroneTR kullanıcısına yanıt
    Suan indirim yok ki. Ne icin istediniz? Atarim bilgisayara gecince.

Yok parçaları bilmek için istedim degiştirmiyim bir daha diye istemiştim kasayı kaç w alayım sizce ?

Corsair Carbide 200R içerisinde gelen Corsair VS550 PSU sisteme rahat yeter. İleride CF - SLI düşüncen yok ise bunlar işini görür. CF - SLI yaparım diyorsan CX750 benzeri PSU bakmanı öneririm, ekran kartına ve işlemciye bağlı olarak.
    Yok hocam SLI yapmam bir de Fabrika çıkışı OC'lu bir modele mi yönelsem sizce ?

Zaten çoğu kart öyle geliyor. Daha çok fabrika çıkışı overclock'a değilde, overclock yapılacaksa soğutma kalitesi ve overclock potansiyeline bakmak lazım. Hangi kartı alacağına bağlı. Ama öyle ahım şahım fark olmaz söyleyeyim.
  • Komple sistem değişme.Ramlerin yeni ram.Aynı şekilde hdd de öyle.Elinde ssd yoksa ssd al.Ekran kartı r9 290 al veya gtx780.Anakart msi z97 gaming 7 al.İşlemci de 4670k.Soğutucu da seidon 120v idealdir.
    O zaman OC pek önemli bir şey değil sizce modeli kaç GB tercih edeyim bazı konularda 2GB'ın BF4 ve onun gibi yeni oyunlarda sorun yaratıcağını söylüyorlar sizce bir sorun olur mu
  • Hocam zaten kasanın USB girişlerinde hata var idareten kullanıyorum öbür parçalar da şöyle ;

AMD FX 6300
    SAPPHİRE 7850 1GB
    RİPJAWS 4X2
    XIGMATEK ASGARD 600W
    1TB HDD
    ASUS M5A97 LE R 2.0
  • Beyler bu sistem nasıl sizce ?
     3.000TL'ye iyi bir sistem önerisi
    GTX780 zaten 3GB. Şuan ki fiyatlara bakma. Anakartı vs. Kötü seçmişsin. Yazdıklarımı al.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Tamam hocam dediklerinizi alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: soydan96

2 ay sonra toplayacagim makina bu olacaktir tesekkurler

rica ederim faydalı olabildiysek ne mutlu bize gelişmelerden beni haberdar et almadan önce gel bana bir danış gene
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.