Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

2si1 | YouTube Premium'la Para Kazanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
27
Cevap
0
Favori
3.135
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> 2si1 | YouTube Premium'la Para Kazanmak
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1088 Mesaj
    1000 lerce muzık dınleyen editörümüz adblock kullanmayın dedi vay be
    |
    |
  • Er
    8 Mesaj
    Eyy Youtube hadi paltformunda oturum açmayanlara reklam gösteriyorsun. Anladık. Oturum açıp kanallara abone olan aktif kullanıcılara neden aynı reklamları gösteriyorsun. Bari kişselleştir de izleyeli. Yoksaaa Adblock Forever...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    575 Mesaj
    Enis Kirazoğlu, Türk youtube oyun kanallarının gorillaglass ı gibi oldu
    |
    |
  • Binbaşı
    1685 Mesaj
    Kendilerinin tahammül edemediği reklamlara diyorki aman siz adblock kullanmayın. Yok kamera parasıydı yok ışık parasıydı sanki her ay kamera ve ışık ve gereçlarini alıyorlar.

İzlemek bir özgürlükse bırakında kim reklam izliyecek yada izlemiyecek ekran önündekiler kararversin.

İlgimi çeken reklam oldumu bakarım zaten. Nasıl tv de reklam çıınca kanal değiştiriliyorsa internet dünyasındada adblock gibi seçenekler mevcut.
    Mesut çevik youtube kanalından paraa kazanmıyoruz ihtiyacımız yok diyordu ilk zamanlar sonrada geç kaldık diyordu. Forumlarda bas bas bağırıyorduk şu videoları youtube atın diye şimdi aklı başına geldi. Eskiler bilir.
    |
    |
  • Çavuş
    60 Mesaj
    bir videoya 40 50 tane reklam koyarlarsa olacağı o
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    4889 Mesaj
    sırf bu öneriler kısmı sapıtmasın diye android tv'deki youtube için ayrı profil açtım, evdekiler kafasına göre takılsın.
    |
    |
  • Yarbay
    2773 Mesaj
    Ben youtube tavsiye algoritmasını gerçekten sevmiyorum. Dün ne izlediysen, dinlediysem aynısını ertesi gün öneriyor. Hele youtube hikaye önerileri leş ötesi. Ben hayatımda izlemediğim youtube kanallarını bu saçma hikaye önerileri yüzünden engelledim. Nedense benim abone olduğum ve unuttuğum kanalları bana geri göstermiyor
    |
    |
  • Yarbay
    4271 Mesaj

vanced
    |
    |
    hakanovic38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    176 Mesaj
    Kendin reklam izlemiyorsun bana izle diyorsun hiç samimi değilsin boş konuşuyorsun...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
google reklamları
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.