Şimdi Ara

2si1 | Sony'e neden ceza kesildi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevap verdiğiniz için teşekkürler, özledik bitsin bu hasret.
  • Persona_Non_Grata kullanıcısına yanıt
    bu konudan bağımsızım öncelikle onu belirteyim.
    sony kadar açgözlü paragöz bir firma var mı sence bir nintendo iki sony
    applee bile bunların yanında masum kalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: joof

bu konudan bağımsızım öncelikle onu belirteyim.
    sony kadar açgözlü paragöz bir firma var mı sence bir nintendo iki sony
    applee bile bunların yanında masum kalır
    Sony ve Nintendo oyun dünyasının iki mihenk taşıdır. Bu ikisi yön veriyor oyun sektörüne. Bu sektörde bir kan emici varsa o da microsofttur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata

Sony ve Nintendo oyun dünyasının iki mihenk taşıdır. Bu ikisi yön veriyor oyun sektörüne. Bu sektörde bir kan emici varsa o da microsofttur.

Alıntıları Göster
    plastik bir kutu içine psx emulatoru kurup ps one classic diye 100 dolar/euroya satmak kan emicilik değil mi ?
    maliyeti 15-20 dolar etmeyecek bir kutu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joof -- 4 Aralık 2018; 22:30:41 >
  • quote:

plastik bir kutu içine psx emulatoru kurup ps one classic diye 100 dolar/euroya satmak kan emicilik değil mi ?
    maliyeti 15-20 dolar etmeyecek bir kutu

Alıntıları Göster
    100 euro dediğin 2 oyun fiyatı bile değil yurt dışında, senin paran değersizse bu senin problemin Sony nin değil.

Avrupadaki adam için 100 euro bile pahalı bu dandık platik kutu için diyorum anlamıyorsun . bunun maliyeti 10 euro bile değil bahsettiğim bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joof -- 4 Aralık 2018; 22:39:39 >
  • quote:

Avrupadaki adam için 100 euro bile pahalı bu dandık platik kutu için diyorum anlamıyorsun . bunun maliyeti 10 euro bile değil bahsettiğim bu
    Nintendo da 60 euro ya sattı, bu cihaz ondan daha üstün bir cihaz. Yav indirim bekle arkadaş illa almak zorundamısınız çıktığı fiyattan? Ben bu retro konsolu hayatta almam mesela, ilgilenmiyorum o zamanların pikselli oyunlarıyla. Zaten bu koleksiyonerler icin bir paket. Alma bu kadar basit.

• quote:

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata

Nintendo da 60 euro ya sattı, bu cihaz ondan daha üstün bir cihaz. Yav indirim bekle arkadaş illa almak zorundamısınız çıktığı fiyattan? Ben bu retro konsolu hayatta almam mesela, ilgilenmiyorum o zamanların pikselli oyunlarıyla. Zaten bu koleksiyonerler icin bir paket. Alma bu kadar basit.

Alıntıları Göster
    yahu bedava verseler almam zaten. ben sony nin ne derece açgözlü paragöz bir firma olduğunu göstermek için bu örneği verdim.
    koleksiyoncu adam da bunun orjinalini alır zaten
    ama halen anlamamak da ısrar ediyorsun

• quote:

yahu bedava verseler almam zaten. ben sony nin ne derece açgözlü paragöz bir firma olduğunu göstermek için bu örneği verdim.
    koleksiyoncu adam da bunun orjinalini alır zaten
    ama halen anlamamak da ısrar ediyorsun

Alıntıları Göster
    Valla benim için Sony kan emici değil, Sony Playstation benim için en iyi oyunları içinde barındaran harika bir konsol serisi. Ben yolunu bulup ucuza oyun almasını biliyorum, indirimleri takip ediyorum, kuzenlerle kardeslik yapıyorum , burada kan emici arıyorsan euro yu doları 6-7 yapanlara bakacaksınız Sony ye veya Nintendoya değil. Mesut Çevik in dediği gibi elektrik doğalgaza zam gelir tek laf edilmez ama oyunlar pahalı denince herkes birleşip Sony e soruşturma açtırılır. Bak hak nasıl aranır Fransa da görün, adamlar benzine zam geldi diye hükümete nasıl boyun eğdirdiler. Burada sadece kutulu oyunlardan sorumlu zavallı Sony Türkiye ekibine ana avrat sövenler bu haberi iyi dinlesin diyorum ben. Adamlar ucuza kutulu oyun satıyorlar diye 2.3 milyon tl ceza yedi, neyin kan emiciliginden bahsediyorsunuz?

konumuz sony'nin ceza alması ya da piyasaya sürdüğü oyunlar değil. ucuza oyun satıyor diye ceza aldıysa biz oyun severler olarak firmanın yanında durmalıyız pahalıya satıyorsa da karşısında .

ben maliyeti 10 dolar bile etmeyecek bir kutuyu bu kadar fahiş fiyattan millete giydirmeye çalışmasından bahsediyorum ama sen döviz kurundan falan örnek veriyorsun oysa global fiyatının bile geçirmece olduğunu belirttim.

mesela ps vitada benzer açgözlülüğe girişti kendi hafıza kartlarını satmak için özel portlar koydu ne bileyim şarj soketini bile özel yaptı millet kablo kaybetsin de yenisini satayım gibi çakallıklar. sonuçta ne oldu kaybeden kendisi oldu. muhteşem olabilecek bir konsolu kendi para sevdası yüzünden öldürdü

zaten bu başlıktaki konunun söylediklerimle alakası yok. Bunu en başta belirttim.
    sony kam emici bir firmadır. bunun ana merkezi avrupa ağı asya ağı amerika ağı da aynı renktedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joof -- 4 Aralık 2018; 23:3:53 >

• quote:

konumuz sony'nin ceza alması ya da piyasaya sürdüğü oyunlar değil. ucuza oyun satıyor diye ceza aldıysa biz oyun severler olarak firmanın yanında durmalıyız pahalıya satıyorsa da karşısında .

ben maliyeti 10 dolar bile etmeyecek bir kutuyu bu kadar fahiş fiyattan millete giydirmeye çalışmasından bahsediyorum ama sen döviz kurundan falan örnek veriyorsun oysa global fiyatının bile geçirmece olduğunu belirttim.

mesela ps vitada benzer açgözlülüğe girişti kendi hafıza kartlarını satmak için özel portlar koydu ne bileyim şarj soketini bile özel yaptı millet kablo kaybetsin de yenisini satayım gibi çakallıklar. sonuçta ne oldu kaybeden kendisi oldu. muhteşem olabilecek bir konsolu kendi para sevdası yüzünden öldürdü

zaten bu başlıktaki konunun söylediklerimle alakası yok. Bunu en başta belirttim.
    sony kam emici bir firmadır. bunun ana merkezi avrupa ağı asya ağı amerika ağı da aynı renktedir.
    Tamam senin görüşün saygı duyuyorum, bana göre de değil.

• sony çakal bir firmadır son kullanıcıyı asla düşünmez tek düşündükleri para , ticari olarakta haklılar , bunu 30 senedir sony ile çalışan birisi olarak söylüyorum

• kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    aynen.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enis konuşmanın bir yerinde forza horizon 7 dedi. Ayrıca xboxda da sanırım 1-2 yıldır aldığın oyunu game play time olarak 2 saate kadar oynamadıysan 15 gün içinde para iadesi yapılabiliyor sadece tek o dediğiniz sisteme hasmış gibi dillendirmek haksızlık olur taraflı bir yorumcu izlenimi vermiş oluyorsunuz belkide bilmeden ki normaldir bilmeye bilirsiniz araştırın dediğim doğrudur.
  • Selamlar. hangisini onerirsiniz huawei p20 pro yada oppo r17 pro? Cumartesine kadar almam lazim. Aralarinda sadece $100 var.

tessekkurler

Yalaka

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iam.eren

Yalaka
    Yoloko

• Siz elektrik faturasından dert yanıyorsunuz, KKTC’de yaz kış dolar krizinden önce 500-600 TL’lerde dolaşıyordu.

Evde hiçbir cihazı kullanmazsam, sadece buzdolabı, modem ve mobil cihazların şarjı için 180 TL ödedim.

Evde hiç bulunmadığım zaman bina girişinden şalteri kapattım, sokak aydınlatması adı altında 36 TL fatura ödedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximus8282 -- 16 Aralık 2018; 16:25:16 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.