Şimdi Ara

2si1 | Radeon VII Performansıyla yakıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
2.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Programı izlemeyi bırakmıştım ama şu Radeon VII başlığını görünce 5 dakika o kısma bakayım dedim bana taş atılmış birde dalga geçer gibi yapmışsınız bunu. Ben de farkındayım kartın sorunları olduğunun, daha sesli çalışıyor, rakibine oranla daha fazla güç tüketiyor bu eleştirilere karşı argümanım yok haklısınız çünkü.

Ancak şunu diyeceğim forumda meşhur Rx 480 konusu var, o gün o kartlar çıktığında insanlara Gtx 970 tavsiyesi verdiler daha sonrasında Gtx 1060 tavsiyesi verdiler gelinen noktada Gtx 1060=Rx 570 seviyesi oldu. Benim o yorumumda kastettiğim durum buydu Amd zamanla rakibini geçiyor ve karttaki sorunları çözüyor. Yani Amd alan adam kartında sürekli bir performans artışı görüyor bu da Amd'nin eksikliği ilk çıkışta hep böyle dezavantajlı çıkartıyor. Performans konusunu zamanla daha net göreceğiz.

Bunun dışında sizi severek takip ediyordum yıllardır donanım incelemelerinizi izliyordum ama o gün taraflı davranışınızı görünce bıraktım maalesef, sizi bırakmamın nedeni kartı eleştirmeniz değil tarafsız davranmamanız. Sürekli Rtx övmenizin nedeni nedir bilmiyorum ama şu aşağıda linkini attığım bunlara hiç değindiniz mi? Ben hatırlamıyorum da, hatıraltırsanız bu konuda özür dileyeceğim.

Ray Tracing oyun yok 3 ayda oyun çıkar diyorsunuz çıksa da Ray Traincg'li doğru düzgün performans alacak mısınız? Ray Tracin oyunlar yaygınlaştığında şimdiki seri istneilen performansı verecek mi? Bunlara hiç değindiniz mi? Dlss'de görüntü kaybı konularına baktınız mı? Cidden soruyorum hiç değindiniz mi? Amd'nin pazar payı küçük elinde geldiğince rekabet etmeye çalışıyor ama en çok dayak yiyen de o oluyor maalesef belki haklı belki haksız. Maalesef bir kullanıcı kaybettiniz iyi günler kolay gelsin.

http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/nvidia-rtx-2080-ti-ekran-kartinda-sorun-ortaya-cikti-41008727
    https://pchocasi.com.tr/nvidia-rtx-serisindeki-sorunlari-onayladi/
    https://forum.donanimhaber.com/dlss-on-off-arasi-buyuk-kalite-kaybi-yogun-blur-etkisi--137149238

Ekleme: Amd'nin sürücüyle performans artışı

2si1 | Radeon VII Performansıyla yakıyor
    https://www.tomshardware.com/news/amd-radeon-software-adrenalin-2019-gpu-features,38238.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 16 Şubat 2019; 22:8:27 >

• Geldi gönlümün "2si1 | Bizi ciddiye almayın ama sizi ciddiye alıyoruz teknoloji ve oyun programı".

Ne güzel "sıfırseksensekiz teraflop" diyorsunuz Mesut Bey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata

Bu mesaj silindi.
    Senin Playstation forumlarında Playstation'ı ve oyunlarını övmen gerekmiyor muydu? Çoğunluk senin nasıl bir insan olduğunu biliyor zaten tanımayan arkadaşlar olursa profilinde mesajlarına gitsin.
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    anime adı: Full Metal Panic
    karakter adı: Gauron
    15 dakikadır içime dert oldu arıyordum buldum :D

• site tasarımı youtube gibi olmuş..iyi :)

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Arkadaşımızın kusura bakmayın beyler kendisinin sorunu ne bilmiyorum ama Xbox ve Playstation haberlerinde sürekli bu şekilde beni alıntı yapıyor.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Arkadaşımız bu şekilde konuştuğu için kusura bakmayın kendisi sürekli bir Playstation övme derdinde olduğu için ben de o cihazı eleştirince kendisi bu şekilde cevaplar veriyor. Yapacak bir şey yok arkadaşlar idare edin artık.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ben Playstation ve oyun fiyatlarını eleştirdiğim günden beri arkadaşımız bu şekilde cevaplar veriyor bana bıkmadan usanmadan, artık görüyorsunuz yani halimi anlarsınız siz de.
  • sreylare kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bakayım nasıl bir animeymiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ibret aldim: "Arkadasimiz kesinlikle fanboy degildir! Kim para verirse onun yanindadir..." :)
  • Şu laf oyunlarına bak yazık bu videoları izleyip bilgi sahibi olmak isteyen insanlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 16 Şubat 2019; 21:5:57 >
  • Mesut Çevik bile seni çözmüş, sözün bittiği noktadayız. Nasıl bir mantık varsa sende, insanlar ne kadar izah ederse, etsin aynı şeyi savunabiliyorsun. Kabul et looser king'sin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alttaki konuya bakın.
    https://forum.donanimhaber.com/bu-2-el-1050ti-alinir-mi--137122553

İşte burada gördüğünüz şey bu videodaki gibi kişilerin yanlış bilgi yaymasının eseridir. Şimdi bu üye 50 tl daha eklese ikinci el rx570 alsa oyunlarda 30 fps daha fazla alacak ama üye ne diyor amd ile uğraşmak istemiyorum diyor neden acaba ne gördü ne izledi???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 17 Şubat 2019; 22:48:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Ofis çıkışı sopayla döverler o zaman

Alıntıları Göster
    Keşke o günleri görsek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    İlk defa senin bir mesajına katılıyorum, bir yaşıma daha girdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

Mesut Çevik ne zaman avatarını değiştirecek ? Yıllardır aklımda bu soru var... Bazen kafamı yastığa koyduğumda bunu düşünüyorum. Acaba o gün bu gün mü diyorum ve profiline giriyorum. Fakat hep aynı avatar... Yıllar önce üniversite sınavına girerken (9 sene önce) sınav günü bile aklıma düştüğünde girip kontrol etmiştim. Bazen yurtdışı seyahatlarine çıktığımda eşime kontrol ettiriyorum. Bu artık bende bir hastalık oldu. Değiştirirse bir gün boşluğa düşeceğim gibi hissediyorum. O gün gelecek ama ne zaman ? Ben görebilecek miyim ? Bilemiyorum...
    Blok.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.