Şimdi Ara

2si1 'Portsuz' Teknoloji ve Oyun Programı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gökancım Skyrim oynamamış bir oyun editörü nasıl olunur bi anlat lütfen ya çok teessüf ederim. Öte yandan hak vermedim değil yüz saatle oyunu ancak yarılayabilirsin. O da ana hikayeleri falan

• süperonline yada ttnet eline geçirdiğine acımıyor. zihniyet aynı. ama bu konuda doğru söylemiş. ev taşıdık nakil istedim. 45 günde nakil zor yapıldı. en sonunda süperonline ı değil ttnet i sürekli arayıp ağzıma geleni söyledim :)) inat ettim süperonline ı kullanacağım dedim. kullanmadığım günler için itirazda bulundum. 48 saate kadar dönüş yapılacak dediler. bir hafta oldu dönmediler. beklemedeyim :((

• TÜrk telekomun port olayı benimde başıma geldi. eve telrfon hattı bağlatmıştım başka bi fitmadan internet aldım, servis geldi eve telefon hattı takarız ama internet kullanamazsın sahada boş port yok ancak birileri taşınırsa mahalleden kullanabilirsin dedi. ama ttnet kullanırsan hemen açtırabilirim dedi. Benim zaten ttnetten ağzım yanmış bağlatırmıyım hiç. Neyse dedim sen bağla telefon hattını ben hallederim dedim. Şikayet var sitesine adamın dediklerini aynen aktardım ertesi gün sabah 08:27'de tekrar geldi ve sorunu halleti :()

• Ses cok kotu 10 dk dan sonra kapattim

• baştaki ordu haberleri sıktı, direk geçiyorum artık.elalem uzay savaşlarına hazırlanıyor, biz sokak gözleyen uyduyu yeni atmışız. insanın sevinesi dahi gelmiyor. güneş enerjisini ne zaman keşfedeceğiz, hala petrole servet ödüyoruz. terkedilen nükleere geçiyoruz. iyi yönetilmiyoruz hiç.

• Telekomum isminden Türk kaldırılsın. Ben bu kadar yav....aş kurum görmedim. İstanbul'un göbeğinde 4 aydır internet bekliyoruz.

• En son Talha Aynaci varken izlerdim. Şimdi tadı tuzu kalmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bundan 6 ay once yeni taşındıgım eve internet bağlatmak için superonline başvurdum.Daha önceki evimde turktelekomdan bezdiğim için superonline almak istedim. Superonline başvurusu sonrası 3 ay port yok diye beni oyaladı . Turktelkomdan almamak için başka servis sağlayacılarına da başvurdum fakat değişen birşey olmadı hepsi port yok dedi. Sonunda pes edip türktelekoma başvurdum ve 1 hafta içerisinde internetim bağlandı..

• Süper online müşterisiyim tam 5 aydır hattıma etiketleme yaptırmaya çalışıyorum süperonline turktelekomun bizim portumuzda sorun yok diyerek öteliyor dedi normalde 12 mbps hızım var hattımı yenilediğim halde etiketleme yapılmadığı için 1 mbps hızda can çekişiyorum.

• gökhan la mesut'un atışması efsaneydi yalnız gameloft la COD kapışması :D

• bende doping net kullanıcısıyım internetimin hızı son günlerde çok düşük doping i aradığımda bizim elimizde bir şey yok maalesef sorun türk telekomdan kaynaklanıyor diyorlar artık birileri bir şey yapsın türktelekom mafya oldu türkiyede doğrusu nefret ediyorum türktelekomdan

• S300 600km radar menzili olabilir ancak, Hedefi vuran füze 120km menzilli!

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.