Şimdi Ara

2si1 'Nükleer' Teknoloji ve Oyun Programı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Video açılmıyor donuyor birden ve tekrar devam etmiyor. ''Network Error: http status 200'' yazıyor videoda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eeltorm -- 30 Nisan 2016; 14:04:45 >
  • Teknolojiye yetisilmez arkadaş.. Güzel programdi. Teşekkürler.

• bu deodorant mevzusu nedir ? hangi devirdeyiz ?

• Açtım euro truck simulater da 600 km lik yol. Arkada 1e1 yeni bolum acik uzun yolda gidiyorum. Keyif bir tıkır hic sormayin :))

• En sonunda lanet olsun deyip kapattım, youtube da 1080p izleyebilirken sizi izlemek için nasıl bir internet bağlantısı gerekiyor.

• 01myavuz 0 kullanıcısına yanıt
    Burdaki 1080p videolar Youtube'da ki 1080p videolardan çok daha kaliteli. Tahminimce çok daha yüksek bitrate'i var. Yani her 1080p aynı diye bişey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertov

Burdaki 1080p videolar Youtubeda ki 1080p videolardan çok daha kaliteli. Tahminimce çok daha yüksek bitratei var. Yani her 1080p aynı diye bişey yok.

25 mbit internetin kardıramayacağı kadarmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: 01myavuz

quote:

Orijinalden alıntı: mertov

Burdaki 1080p videolar Youtubeda ki 1080p videolardan çok daha kaliteli. Tahminimce çok daha yüksek bitratei var. Yani her 1080p aynı diye bişey yok.

25 mbit internetin kardıramayacağı kadarmı?

AKK yok şu anda hızım 8mbit cıvarı, 1080p'de çok rahat izliyorum başka bi sıkıntı olmalı.
  • Bitkilerden faydalanarak elektrik üretimi konusu çok mantıklı görünüyor. Umarım bunu geliştirebilirler. Kraldan çok kralcı olunca altyapı da sağlam oluyor. Mesela fiberi her yere çekemem diyor teknoloji altyapısını sağlayan şirket, nedenini sorduğunuz vakit çünkü çok pahalı bir teknoloji diyor lakin aynı şirket fiber altyapısı olmayan yere taşınman durumunda "bizimle sözleşmeniz var biz size altyapı olarak ADSL vereceğiz ki o da başka bir şirketin olduğu için düşük hıza şu ankinden daha fazla para ödemek durumunda kalacaksınız çünkü bizde o şirkete para ödüyoruz." diyor. Saç kurutma makinesi süper olmuşta benim 300$ lık saçım yok düşün berbere 10 TL veriyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir programdi.

• mesut beyin son zamanlarda ismi lazım değil olarak bahsettiği kanal bana kalırsa teknolojiden anlamayan adam kanalıdır.

barış akpolat, timur akkurt ve ekin kollama( sonradan dahil oldu) . Değişik bir strateji izleyen bir kanal. Fazla derine inmeden daha çok sohbet ve gırgır havasında anlatılır teknolojik oyuncaklar. Konsepti bu zaten. Zira cihaz hakkında bir yerlerde takılırlarsa, "ALTTAN GEÇER" diyorlar.

bir teknolojik oyuncak alınacaksa Asla bu kanala güvenip tercih edilmemeli . Zira eksik ve genelde sadece antutu testi yapılarak ve oldukça vasat ve yüzeysel anlatım ile teknolojik oyuncaklar tanıtılır.
  • Almanya yolsuzluk, hırsızlık, zalimlik yapınca bizde yapabilmiş sayılırız ayağına bir açıkları çıkınca sevinen insafsız kütleyi hatırlattın be ikisibir

• Talha Aynaci nerede ?

• 2si1 'Nükleer' Teknoloji ve Oyun Programı
  • Dark Souls 3 listelenmeyen ek içeriği DX12 upgrade olabilir.
  • Oh be önceki bölüm çok sıkıcıydı , aslında erdi 'nin de incelemelerini ve kendisini severek takip ediyorum ama 2si1 programının amacı biraz daha rahat olması ve neşeli olması lakin önceki çok detaylı bir konuşmaydı yarıda bırakmıştım özlediğim muhabbet buydu. Önceki sınıfta ders anlatan sıkıcı hocalar gibi , bu ise beden eğitimi gibi

Aklımda kalan bitkilerin şarj olanağı sağlaması , acaba bitkiden bitkiye değişiyor mu verimlilik. Bir de Call of duty 4 paketi sadece single mi verilecek ve bu yeni çıkacak oyunda dedicate server'a izin verilecek mi ? dedicate server'a izin verileceği için bir ima olarak mı cod 4 oyununu eklemişler Hani aynı cod 4 'deki aranan multi özelliğini getirdik artık isteyen server acabilir gibi mi olacak çünkü öyle olursa tadından yenmez ve hiç düşünmeden alırım. dijital tekeli buna pek izin vermese bile euro truck 2 oyununa tanıdığı ayrıcalığı bu tarz oyunlara da tanır ümidi hep var..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.